La Roche-Posay

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gyomber32, Módosítva: 2021. április 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fürdőtermékek

Kíméletesen tisztít. Biztosítja a nélkülözhetetlen lipideket a száraz bőr számára, ezzel segít fenntartani a bőr természetes védekező képességét és enyhíteni a feszülő érzést. Lehetővé teszi, hogy a bőr újból rugalmas legyen és visszanyerje komfortérzetét. A lipidben gazdag  szappan kíméletesen tisztítja a bőrt és biztosítja azokat a nélkülözhetetlen lipideket a száraz bőr számára, amelyek segítenek fenntartani a bőr természetes védőrétegét.

• Niacinamid a bőr barrier funkciójának visszaállítására, a feszülő érzés csökkentése érdekében.
  • Shea vaj az intenzív lipidpótlásért, hogy a bőr visszanyerje rugalmasságát és komfortérzetét.