La Roche-Posay

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2016. október 12.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nagyon jól tolerálható szappanmentes, illatanyagmentes és parabénmentes krémtusfürdő a babák, gyerekek és felnőttek nagyon száraz bőrére. Segít megerősíteni a bőr barriert, és fenntartani a mikrobiom egyensúlyát.

• Érzékeny, nagyon száraz, irritált és viszketésre hajlamos bőrre
  • Atópiára hajlamos bőrre
  • Kisbabák fejbőrére és koszmós bőr ápolására

Sheavajjal, niacinamide-dal és a La Roche-Posay exkluzív, szabadalmazott hatóanyagával, az atópiára hajlamos bőrt ápoló Aqua Posae Filiformis-szal gazdagított.

Mosizso

2021. november 6.

Szeretem ezt a terméket, nem jön elő tőle az ekcémám, nem szárítja ki a bőröm. Majd ha elfogy az arclemosóm, mindenképp ki szeretném próbálni arcra is...mert nekem fontos lenne, hogy ne termeljek annyi műanyag szemetet és a tusolóba se álljanak egymás hegyén-hátán a flakonok. Szerintem, ha hidratáló tusfürdőre vágysz, akkor jó helyen keresel.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 6.

RitaKovacs1995

2021. október 30.

Kisbabámnak rendeltem az érzékeny bőrére, nagyon jó, szívesen ajánlom bárkinek ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 30.

Reggike93

2021. szeptember 25.

Kisfiaimnak ezt vettem mivel őszi időszakban elojon ez az atopias száraság a bőrünkön. Nagy változást nem vettem észre tőle, ellenben drága. Nekünk nem jött annyira be

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 25.

rberta

2021. június 7.

Mintát kaptam belőle, száraz bőrre nagyon szuper. Nem habzik, jól hidratál, nem szárította a bőröm. Keresni fogom biztsan :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 7.

Harold

2021. március 20.

Érzékeny bőrre csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Érzékeny bőrre csodaszer.

Jelizz

2021. március 16.

Egy kis mintam van belole, ideje le cserelnem az artalmas szarito tusfurdoket. Nagyon enyhe tisztasag illaa van, jol habzik nem irrital. Nem szarit annyira de nem erzem jobb tole a borom. Lehet hogy megveszem nagy kiszerelesben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

gedra.bernadett

2021. március 14.

Elsőre az illata számomra érdekes volt, de eddig semmi problémám nem volt a termékkel használat közben

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

lacee4

2021. február 6.

Nekem sajnos nem vált be, legalábbis így télre semmiképp sem. Nagyon szárítja a bőröm, viszket és húzódik tőle. Csalódás. Hidratáló nélkül ez használhatatlan. Viszont a kék színű testvére az tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 6.

erikaasszony

2020. október 28.

Az egyéves fiam bőre kipirosodott tőle. Érdekes, mert amúgy semmi baja a bőrének, nem túl száraz, nem túl érzékeny...az olcsó termékektől semmi baja. :-) Azóta én használom, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

Liama

2020. szeptember 3.

Ekcémára hajlamos bőrre használjuk kislányom és én is, bőrgyógyász javaslatára. Testápolójával együtt alkalmazva gyönyörűen hidratálja, karban tartja a bőrt, nagyon ritkán jönnek elő az ekcémás foltok. Szuper, hogy illatmentes, nem okoz bőrirritációt, arcra is használható). Nagy kiszerelésben és esetleges gyógyszertári akcióban nagyon is megéri. Évek óta használjuk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Mannose
Vitaminok: Niacinamide