La Roche-Posay

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2016. október 12.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nagyon jól tolerálható szappanmentes, illatanyagmentes és parabénmentes krémtusfürdő a babák, gyerekek és felnőttek nagyon száraz bőrére. Segít megerősíteni a bőr barriert, és fenntartani a mikrobiom egyensúlyát.

• Érzékeny, nagyon száraz, irritált és viszketésre hajlamos bőrre
  • Atópiára hajlamos bőrre
  • Kisbabák fejbőrére és koszmós bőr ápolására

Sheavajjal, niacinamide-dal és a La Roche-Posay exkluzív, szabadalmazott hatóanyagával, az atópiára hajlamos bőrt ápoló Aqua Posae Filiformis-szal gazdagított.

Ár: 1000 , Eladó: andrea91
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel megbeszélés szerint Astoria/Kálvin tér/Wesselényi utca vagy +posta; ajánlott postán maradó küldemény 685 Ft, foxpost 999 Ft.
Bloom

2019. október 30.

Ekcémás a kezem, ezért kézmosás céljából vásároltam meg. Nem fogom újravenni, ugyanolyan irritált maradt a kezem, semmivel nem javult az állapota a használata mellett - mindezt nem olcsón. Itthon vettem észre, hogy 3. összetevője a Sodium Laureth Sulfate... Nem is értem, mit keres egy ekcémás bőrre ajánlott termékben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Evu227

2019. szeptember 27.

Én arclemosónak hasznàlom mivel ettől nem feszül és viszket az arcbőröm. Szépen tisztít, nincs kellemetlen illata és nincs telenyomva kellemetlen összetevővel, amitől kipattoghatnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

ZemanTimi

2019. június 26.

Kisfiam születése után ismertem meg ezt a terméket.Nagyon szépen rendben tartja érzékeny ekcémára hajlamos bőrét.Nem erős az illata.Jól habzik.Csak ezzel fürdetem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

mandika

2019. május 25.

Ez az egyetlen tusfürdő, amit elvisel a bőröm. Előtte próbáltam sokmindent, mindegyiktől viszkető-foltos lett a bőröm, ettől nem. Gyakran lehet kapni akciósan és nagyon sokáig elég. Érdekes, hogy bár kisbabáknál is használható, az én babáimnak szárította a bőrét. Miattuk 4 csillag, de felnőttek számára teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Odinnaf

2019. január 13.

Bőrgyógyász javaslatára vettem az ekcémás bőrömre. Hát az ekcémákon nem segített, viszont ha az arcomra használtam, másnap reggelre annyira bezsírosodott az arcbőröm, hogy csak csodálkoztam, hogy ilyen létezik.. nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

anitakiara

2018. október 29.

Az ekcémámon nem segített, de azon semmi más sem, amíg rá nem jöttem mi okozza. A másik ok, amiért erre áttértem az, hogy az illatos tusfürdőktől egytől-egyig kipattogok sajnos, ettől pedig nem, mert illatanyagmentes. Hidratálni persze kell utána. A pumpás kiszerelést pedig egyszerűen imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Egi

2018. október 27.

Nem mondanám h bármennyire is jobb lenne hidratáltságban bármi másnál....:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Nem mondanám h bármennyire is jobb lenne hidratáltságban bármi másnál....:)

tzs

2018. szeptember 25.

Terhesség alatt nagyon száraz, viszkető bőrre vettem. Kicsit enyhített a problémán, de azért nem hiszem, hogy ilyen áron újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Futureline

2018. augusztus 14.

Ekcemas boromon nyaron jo, telen mar szarit. Enyhen habzik es nincs illata vagyis inkabb patika illatu. Telen feszult tole a borom de most nyaron jo vele tusolni. Nalunk gyorsan fogy havi 2 db 400 ml -es szoval nem gazdasagos. Bar a La Roche ugy allitja elo a texturakat hogy ez nem veletlenszeru.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

gyzsofia

2018. július 25.

Nekem bőrgyógyász ajánlotta a problémás bőrömre arctisztítóként, eleinte jó volt, aztán sajnos kipirosodott az arcom tőle. Azóta tusfürdőnek használom, de túl nagy változást nem érzek a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Hidratálók: Glycerin, Mannose
Vitaminok: Niacinamide