La Roche-Posay

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2016. október 12.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nagyon jól tolerálható szappanmentes, illatanyagmentes és parabénmentes krémtusfürdő a babák, gyerekek és felnőttek nagyon száraz bőrére. Segít megerősíteni a bőr barriert, és fenntartani a mikrobiom egyensúlyát.

• Érzékeny, nagyon száraz, irritált és viszketésre hajlamos bőrre
  • Atópiára hajlamos bőrre
  • Kisbabák fejbőrére és koszmós bőr ápolására

Sheavajjal, niacinamide-dal és a La Roche-Posay exkluzív, szabadalmazott hatóanyagával, az atópiára hajlamos bőrt ápoló Aqua Posae Filiformis-szal gazdagított.

zsofiao

2020. augusztus 12.

Ekcémás és erősen érzékeny bőrömre használom már évek óta, bőrgyógyász javaslatára próbáltam ki és azóta csak ezt használom. Persze testápolóval párosítva mivel az állandó hidratálás ekcémásként alapfeltétel, de tusolás után mindig friss és puha a bőröm és esetleges durva szárazság vagy kipirosodás esetén sem irritál. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

salimar

Korcsoport: >54
2020. augusztus 2.

Több száraz bőrre ajánlott patikai tusfürdőt próbáltam már, eddig ez vált be a legjobban. A száraz, érzékeny bőröm, kevésbé érzékeny tőle, megszűnt a viszketés, testápolóját használva javult a bőrszárazság is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

NyLeni

2020. július 17.

A kiszerelés nagyon jó,sokáig tart, nekem bevállt, de jó lenne, ha lenne valamilyen illata. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 17.

FanniPalma

2020. május 26.

Kíméletes tisztító seborrheás bőrre (akár arcra is). Utána érdemes testápolót/hidratáló arckrémet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

ailenrokzs

2020. április 27.

Kisfiam születése óta használjuk a testápolóval együtt. Fél évig csak a vízbe, fél éves kora óta tusfürdőként alkalmazva. Nagyon szép a bőre, és gyakorlatilag problémamentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 27.

barbusus93

2020. április 18.

Száraz, érzékeny bőrömre ajánlották gyógyszertárban. Szerettem az illatát, olyan mint az újszülötteké de nekem nem igazán habosodott így mindig több kellett belőle. Mondjuk nekem ez a pumpás flakon nagyon bevált, kitűnően működött az adagolója. Az ára is húzós és ahogy általában ez lenni szokott persze ez sem elég hidratálás a bőrnek így testápoló használata ajánlott fürdés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

vörösáfonya

2020. március 24.

Illatanyag allergiám miatt rengeteg dermokozmetikai márka tusfürdőjét próbáltam. Nekem ez vált be a legjobban. Használat után nem viszket és puha lesz tőle a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

Brigi08

2020. január 21.

Ekcemas borueknek ajanlom!!
Persze nem ez fogja elmulasztani az ekcemas, de legalabb nem irritalja tovabb a bort.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 21.

Ekcemas borueknek ajanlom!!

Bloom

2019. október 30.

Ekcémás a kezem, ezért kézmosás céljából vásároltam meg. Nem fogom újravenni, ugyanolyan irritált maradt a kezem, semmivel nem javult az állapota a használata mellett - mindezt nem olcsón. Itthon vettem észre, hogy 3. összetevője a Sodium Laureth Sulfate... Nem is értem, mit keres egy ekcémás bőrre ajánlott termékben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Evu227

2019. szeptember 27.

Én arclemosónak hasznàlom mivel ettől nem feszül és viszket az arcbőröm. Szépen tisztít, nincs kellemetlen illata és nincs telenyomva kellemetlen összetevővel, amitől kipattoghatnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Hidratálók: Glycerin, Mannose
Vitaminok: Niacinamide