La Roche-Posay

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2016. október 12.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nagyon jól tolerálható szappanmentes, illatanyagmentes és parabénmentes krémtusfürdő a babák, gyerekek és felnőttek nagyon száraz bőrére. Segít megerősíteni a bőr barriert, és fenntartani a mikrobiom egyensúlyát.

• Érzékeny, nagyon száraz, irritált és viszketésre hajlamos bőrre
  • Atópiára hajlamos bőrre
  • Kisbabák fejbőrére és koszmós bőr ápolására

Sheavajjal, niacinamide-dal és a La Roche-Posay exkluzív, szabadalmazott hatóanyagával, az atópiára hajlamos bőrt ápoló Aqua Posae Filiformis-szal gazdagított.

gyzsofia

2018. július 25.

Nekem bőrgyógyász ajánlotta a problémás bőrömre arctisztítóként, eleinte jó volt, aztán sajnos kipirosodott az arcom tőle. Azóta tusfürdőnek használom, de túl nagy változást nem érzek a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

gyitepaci

2018. május 24.

Gél-krém társát kerestem, de a kedves patikusok két helyen is megnyugtattak, hogy csak a csomagolás változott és ők bezzeg mindent forgalmaznak (nem :D) Nagyon szárítja a bőröm magában, de minimális hidratálás is elég rá és valószínűleg túl nagy mennyiséggel indultam neki. DE! Tudja azt, amit eddig lemosó nem - vélhetőleg nem csoda, csak niacinamid - tényleg tisztítja a bőröm. Két hetes használat alatt folyamatosan kitisztultak és összehúzódtak tőle a pórusaim, és a havi rendszeres kivirágzást is megúsztam egy kisebb pattanással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

borzos

2018. március 30.

Kisfiam ekcémás, sokféle mosakodót kipróbáltunk, de nekünk ez vált be a legjobban, fürdés után finom puha a bőre, pedig egyébként nagyon száraz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 30.

tothbabi

2018. február 14.

Nem rossz, de semmivel sem jobb, mint a versenytársai. Az jó, hogy van benne shea vaj, meg niacinamide is, de SLES is, ami egy kicsit meglepett, egy ekcémára ajánlott termékben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

Trixi

Korcsoport: >54
2018. január 22.

20 %-os akció volt rá a gyógyszertárban, és mivel januárban hajlamos jobban kiszáradni és viszketni a bőröm, megvásároltam kipróbálásra. Sajnos semmivel nem jobb az olcsóbb tusfürdőknél, nem segített a problémámon. Azon kívül, hogy parfümmentes, semmilyen más pozitívumot nem látok, emellett nagyon drága. Ráadásul nehezen működik az adagolója, "levegőben tartva" a flakont mutatóujjal nem lehet eléggé lenyomni, ezért két kéz kell hozzá, ami zuhanyzóban nem túl pratikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. január 22.

barbonca

2017. június 6.

Elhasználtam egy nagy flakonnal, jó, hogy illatmentes, de egyébként nem érzékeltem semmi extra hatást, gyakran ugyanúgy viszketett a bőröm már a víz alatt állva is. Ahhoz túl drága, h újravegyem, nekem sajnos nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

Makk Zsuzsó

2017. május 20.

Arctisztításra használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Ekcémára hajlamos, érzékeny, vízhiányos, kombinált bőröm van, egyáltalán nem bántja, nem irritál, alig szárít. Enyhébb fedésű alapozót, bb-t, színezett fényvédőt teljesen le tud szedni, utána alig marad valami a micellás vizes vattán. Spirált, komolyabb sminket nem próbáltam vele lemosni.
Reggeli arctisztításra is tökéletes. Tusfürdőnek sajnálnám elhasználni, így viszont rendkívül kiadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 20.

Andirea

2017. február 10.

Nekem a viszkető, kipirosodó, hámló bőrömmel csodát tett a testápolóval együtt használva, végre ki tudtam váltani a szteroidos krémet és pihe puha, bababőröm lett!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Gina19

2017. január 29.

Eredetileg a sima Lipikar Syndet tisztító gélt akartam megvenni, de az nem volt a patikában, gondoltam ezzel sem lőhetek mellé. Itthon vettem észre, hogy kiemelt helyen csücsül az összetevőlistájában a jó kis felületaktív anyag. Szuper.... Pont azért vettem, hogy a száraz, irritált, ekcémás bőrömet megnyugtassa, hát ilyen "fasza" összetevőlistával nem fogja. És valóban, ugyanúgy viszketek ettől is, mint az ócska, filléres baleáktól. 4200 forintért ez így botrányosan rossz, babáknál meg aztán végképp nem használnám. Nagy nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 29.

Joaninha

2016. december 6.

Imádom, a legjobb barátja az egész családnak. A párom és én is küzdünk bőrszárazsággal, bőrérzékenységgel és enyhe ekcémával is, főleg ilyenkor télen. Ez a krémes tusfürdő pedig segíti megnyugtatni és meggyógyítani az irritált bőrt. Nagyon könnyen habzik szivacs nélkül is, épp ezért nem kell belőle sok. A pumpás kiszerelés nagyon praktikus az egész család számára. A használata után testápoló sem feltétlenül szükséges, ez nyilván attól függ, hogy milyen mértékű a bőrirritáció és/vagy szárazság. Fürdés után nagyon kellemes érzetet hagy maga után, olyan mintha valamilyen védőréteggel vonná be a bőrt, amitől nagyon finom puha lesz a bőr tapintása. Illata nagyon nincs, inkább semleges krém illata van, nem túl kellemes, de a bőrünk viszont kifejezettem hálás az illatanyagmentes összetételért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Mannose
Vitaminok: Niacinamide