La Roche-Posay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nemesanita, az összetevőket feltöltötte: szalmakalap, Módosítva: 2013. május 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szappanok

Timicy

2020. február 4.

Erősen 3 csillagos szappan a véleményem szerint, az én érzékeny bőrömet szárította és rendkívül gyorsan fogy, ezért nem újravevős.
Viszont, az öcsikém, akinek szintén kombinált a bőre (de nem érzékeny) imádja. Szépen letisztult az arca és ha lehetne, akkor 2 darabbal mosakodna egyszerre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

natasa

2019. október 13.

Nagyon szeretek ezzel a szappannal fürdeni/tusolni. Jó krémes habja van, kellemes szolid illata, és szépen tisztítja, ápolja, hidratálja a bőrt. Puha, lágy tapintású, hidratált a bőröm a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 13.

ildiko91

2019. május 21.

Most vettem először, mert majdnem mindig viszketet a bőröm fürdés után. Ettől a szappantól nem viszket, végre! Az illata is kellemes, de nem kifejezetten illatos. Krémes a habja, amit kifejezetten szeretek. Árban kicsit sok egy szappanhoz képest.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Futureline

2018. augusztus 2.

Kezmosasra hasznaljuk mar majdnem egy eve de talaltunk egy szinttel jobbat. Havonta 3db fogyott el belole, szoval aki kizarolag kezmosasra akarja hasznalni annak nem biztos hogy gazdasagos. Rengeteg szilard szappant probaltam elotte de egyik sem volt ennyire jo. Kremesen habzik, nem szarit sot az elejen olyan volt mintha hidrataloval is bekentem volna a kezeimet. Ultra puha selymes lett a borom. Mara mar elmult ez az erzes, mar nem hozza ugyanazt mint az elejen. Az illata finom tisztasagillat. 150g ami az arahoz kepest picit egyensulyba hozza a termek elvezhetoseget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

senskin

2018. május 30.

Nagyon jó szappan, arcra is használom, pedig kombinált a bőröm. Annyira hatásos, hogy minden bőrszárazságom elmult.Egész testre használom. Egy csodaszer! Olyan sima puha a bőröm, hogy el sem hittem! Testápoló sem kell! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

Ancsuk

2018. január 11.

Szerencsére pont akciós volt a patikában, igazából semmi extra, teljesen áttértem a szappanokra sokkal tisztábbnak érzem magam, mintha csak tusfördővel mosakodnék. Nincs huzó érzés, kellemesen habzik

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

dorqaap

2017. március 18.

Mostanában nagyon kiszáradt a bőröm, és bármennyi testápolót kenek rá, folyton viszket. Mivel szappanmániás vagyok, gondoltam adok neki egy esélyt, és valóban jóba lettünk. Nagyon finom habja van, érzem, ahogy gyengéden tisztít, de közben hidratálja a bőröm. Én enyhe illatot érzek, de inkább alig. Nagy méretű, de könnyen használható, kézbe illik. Arcra és testre is használom. Eddig meggyőzött, remélem marad ilyen jó, mire elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Josie

2016. március 7.

Nem értem a parfümöt benne, de szerencsére nekem nem okoz irritációt. Fürdésnél/zuhanyzásnál használom, arca más ami bevált. Érezhetően hidratáltabb a bőr, de mégsem olajos, ragacsos. Nem olcsó, viszont szappan létére tényleg nem szárít! Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

zsanee84

2014. június 3.

nagyon tuti cucc,én szappan függő vagyok,de még ilyen jó kis szappanom nem volt.eleinte csak az arcomra használtam direkt,most már zuhanyzáskor az egész testemen bevetem.nem szárít,de cserébe szépen tisztít:)illatát nem nagyon érzem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 3.

nemesanita

2012. március 20.

Másik kedvenc szappanom,az Eucerin mellett.Nagyon finom,ápolt bőrt eredményez.Kellemes,enyhe illata van,ééés....rajongók figyelem!! Burak Hakki kedvenc szappanja!:) Szóval ilyen illata van neki...:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 20.

Vitaminok: Niacinamide

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, tisztító és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.