La Roche-Posay

Ár:   3.300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fenolia, Módosítva: 2016. július 26.

Ár:   3.300 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A fiziológiás habzó arctisztító gyengéden távolítja el a sminket. Fiziológiás formula:- Az optimális tolerancia érdekében kiválasztott hatóanyagok, magas sminkeltávolító hatás- Fiziológiás pH, szappanmentes, alkoholmentes, színezékmentes, parabenmentes.

ZamboAnna91

2020. augusztus 12.

Az eddigi legjobb arclemosóm: nagyon jól tisztít, a lemosása után egyáltalán nem húzódik a bőröm (pedig ez mindig problémás szokott lenni). Ár-érték arányban is kifejezetten jó, csaj ajánlani tudom, főleg szárazbőrre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Vicuska918

2020. június 4.

Elégedett vagyok vele. Szépen tisztít, nem okoz irritációt. Használata után pihe-puha lesz az arcom. Az illata picit fura, de hamar elillan. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Pocok7

2020. május 27.

Nagyon szeretem. Teljesen tisztának érzem utána az arcom, nem irritál, nem okoz pattanásokat sem. Azon kevés termékek egyike amit újra fogok venni még sokszor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

Banszky

2020. március 16.

Egyszerűen nincs utána tisztaság érzetem,pedig leszedi a sminket anélkül,hogy lemarná az arcom. Úgy tűnik nekem mégis az kell,hogy érezzem megtisztítottam az arcom és ehhez egy lágy hab nem elég. Ennek ellenére nem pontozom le,mert utána átmegyek egy vattakorongal rajta és teljesen tiszta a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 16.

Fruzsiii

2019. december 23.

A kedvenc arclemosóm,mindennap használom,alaposan megtisztítja a bőrt a szennyeződésektől,és nem irritál,nagyon bevàlt,örülök hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

noriszia

2019. november 30.

Nagyon szeretem, kellemes az illata, száraz-érzékeny bőrre tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Nagyon szeretem, kellemes az illata, száraz-érzékeny bőrre tökéletes.

Odinnaf

2019. október 3.

Száraz bőrre szuper arclemosó, de olajosabb bőrt nagyon fényesíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Száraz bőrre szuper arclemosó, de olajosabb bőrt nagyon fényesíti.

barbika97

2019. július 12.

Szenzitívnek írják, mégis rettentően kiszárította az amúgy enyhébben zsíros arcbőrömet úgy, hogy eszméletlenül viszketni kezdett, amit én marha meg szét vakartam, annyira kellemetlen érzés volt! Azóta nem is használom! Remélem a két nővéremből az egyik tisztességesen hasznát veszi majd!! REMÉLEM!!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

jucusdia

2019. május 12.

Szuper arclemosó, praktikus és szép csomagolás, finom illat, jó állag és tiszta bőr 🌷

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Bonnieoo7

2019. május 5.

Absolute favorit! Nagyon finoman teszi a dolgát és könnyű alkalmazni. Én ugyan nem sminkeltávolításra használom, mert szerintem csípné a szemem és ahhoz túl erős is. Már a gőze is kicsit irritálja, de ez nem is csoda hiszen a zuhany alatt van rajtam úgy 5 percig, aztán lemosom és jól bekrémezem az arcom-nyakam- dekoltázsom... hiszen oda is felteszem. Utána anélkül selymes a bőröm, hogy húznám-nyúznám valamilyen macerás eljárással. Szépen leoldja az elhalt hámsejteket anélkül, hogy elvékonyítaná a bőrfelszínt.
Kb. 10 naponta teszem mindezt, nekem ez elég(belőle).💃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 5.

Kb. 10 naponta teszem mindezt, nekem ez elég(belőle).💃