La Roche-Posay

Ár:   3.300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fenolia, Módosítva: 2016. július 26.

Ár:   3.300 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A fiziológiás habzó arctisztító gyengéden távolítja el a sminket. Fiziológiás formula:- Az optimális tolerancia érdekében kiválasztott hatóanyagok, magas sminkeltávolító hatás- Fiziológiás pH, szappanmentes, alkoholmentes, színezékmentes, parabenmentes.

Odinnaf

2019. október 3.

Száraz bőrre szuper arclemosó, de olajosabb bőrt nagyon fényesíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Száraz bőrre szuper arclemosó, de olajosabb bőrt nagyon fényesíti.

barbika97

2019. július 12.

Szenzitívnek írják, mégis rettentően kiszárította az amúgy enyhébben zsíros arcbőrömet úgy, hogy eszméletlenül viszketni kezdett, amit én marha meg szét vakartam, annyira kellemetlen érzés volt! Azóta nem is használom! Remélem a két nővéremből az egyik tisztességesen hasznát veszi majd!! REMÉLEM!!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

jucusdia

2019. május 12.

Szuper arclemosó, praktikus és szép csomagolás, finom illat, jó állag és tiszta bőr 🌷

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Bonnieoo7

2019. május 5.

Absolute favorit! Nagyon finoman teszi a dolgát és könnyű alkalmazni. Én ugyan nem sminkeltávolításra használom, mert szerintem csípné a szemem és ahhoz túl erős is. Már a gőze is kicsit irritálja, de ez nem is csoda hiszen a zuhany alatt van rajtam úgy 5 percig, aztán lemosom és jól bekrémezem az arcom-nyakam- dekoltázsom... hiszen oda is felteszem. Utána anélkül selymes a bőröm, hogy húznám-nyúznám valamilyen macerás eljárással. Szépen leoldja az elhalt hámsejteket anélkül, hogy elvékonyítaná a bőrfelszínt.
Kb. 10 naponta teszem mindezt, nekem ez elég(belőle).💃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 5.

Kb. 10 naponta teszem mindezt, nekem ez elég(belőle).💃

betti961

2019. április 8.

Egyszerűen imádom. Nagyon jó az illata, sminklemosónak is tökéletes. Használat után olyan puha lesz az arcom, mint a babapopsi :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

xfxff349

2019. március 28.

Tökéletesen tisztítja a bőrömet, nem szárít és sminklemosónak is kiváló. És az illata valami mennyei számomra. Egyszerűen imádom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

Bog

2019. március 7.

Nagyon szeretem ezt az arctisztítót. Alapjáraton zsírosabb bőröm van, így nekem ideális, bár az nem tetszik, hogy van benne SLS.
Olajos arctisztító után használom arcmosó kefével. Igen kíméletes, nem szárítja szét az arcom és nem tisztít csikorgósra. Egy pumpálásnyi elég belőle.
Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Szeretem.

hzsvitamin

2018. december 22.

Nagyon tiszta lesz tőle a bőröm, jó érzés, de nagyon szárít. Ha kifejezetten zsíros bőrre lenne a termék, akkor azt mondanám, hogy oké, de nem arra van. Így félretettem nyárra, hátha akkor ideálisabb lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

evelin389

2018. december 6.

A legjobb! Francba a micellás vizekkel, ez az igazi arctisztítás! Nagyon sokáig elég ez a kiszerelés. NAgyon kímáletesen lehet vele eltávolítani az összes sminket. Arra kell csak figyleni, hogy kicsit szárítja a bőrt, ezért egyből a használat után érdemes hidratálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

pjnk

2018. október 4.

IMÁDOM. nagyon finom a habja, az illata kellemes, nem szárít és nagyon jól tisztít. kicsit később fényesedik ki tőle az arcom, mint az effaclar lemosó géltől. néha egy fél pumpálásnyi is elég belőle, már csak azért is, mert kicsit gyorsan fogy, de amúgy minden fillért megér.

2018.10.04. update: amikor elkezdtem használni, valami fura illúzió lehetett, hogy gyorsan fogy, mert ennek már lassan négy hónapja és még mindig megvan legalább a harmada. továbbra is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.