La Roche-Posay

Ár:   3.300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fenolia, Módosítva: 2016. július 26.

Ár:   3.300 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A fiziológiás habzó arctisztító gyengéden távolítja el a sminket. Fiziológiás formula:- Az optimális tolerancia érdekében kiválasztott hatóanyagok, magas sminkeltávolító hatás- Fiziológiás pH, szappanmentes, alkoholmentes, színezékmentes, parabenmentes.

betti961

2019. április 8.

Egyszerűen imádom. Nagyon jó az illata, sminklemosónak is tökéletes. Használat után olyan puha lesz az arcom, mint a babapopsi :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

xfxff349

2019. március 28.

Tökéletesen tisztítja a bőrömet, nem szárít és sminklemosónak is kiváló. És az illata valami mennyei számomra. Egyszerűen imádom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

Bog

2019. március 7.

Nagyon szeretem ezt az arctisztítót. Alapjáraton zsírosabb bőröm van, így nekem ideális, bár az nem tetszik, hogy van benne SLS.
Olajos arctisztító után használom arcmosó kefével. Igen kíméletes, nem szárítja szét az arcom és nem tisztít csikorgósra. Egy pumpálásnyi elég belőle.
Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Szeretem.

hzsvitamin

2018. december 22.

Nagyon tiszta lesz tőle a bőröm, jó érzés, de nagyon szárít. Ha kifejezetten zsíros bőrre lenne a termék, akkor azt mondanám, hogy oké, de nem arra van. Így félretettem nyárra, hátha akkor ideálisabb lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

evelin389

2018. december 6.

A legjobb! Francba a micellás vizekkel, ez az igazi arctisztítás! Nagyon sokáig elég ez a kiszerelés. NAgyon kímáletesen lehet vele eltávolítani az összes sminket. Arra kell csak figyleni, hogy kicsit szárítja a bőrt, ezért egyből a használat után érdemes hidratálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

pjnk

2018. október 4.

IMÁDOM. nagyon finom a habja, az illata kellemes, nem szárít és nagyon jól tisztít. kicsit később fényesedik ki tőle az arcom, mint az effaclar lemosó géltől. néha egy fél pumpálásnyi is elég belőle, már csak azért is, mert kicsit gyorsan fogy, de amúgy minden fillért megér.

2018.10.04. update: amikor elkezdtem használni, valami fura illúzió lehetett, hogy gyorsan fogy, mert ennek már lassan négy hónapja és még mindig megvan legalább a harmada. továbbra is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Yummy

2018. augusztus 4.

Nagyon sokáig használtam és szerettem is. 1-2 pumpálás elég, bár nem hozza le teljesen a sminket vagyis előtte érdemes még micellás vízzel is átmenni. Az illata jó, a pumpás megoldás jó, és a hab is tetszik. A szememet kicsit csípte. Épp most szüneteltetem a használatát mert egy picit szebb inci-jű termékre váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Fuloporsi

2018. június 30.

Imádom!Az illata is isteni,de egyszerűen tökéletesen tisztít is.Nem szárítja ki az arcom, nagyon kevés is elég belőle.Picit drága nekem ez most már, de volt egy amit elhasználtam és várom,hogy hátha kifogom valahol olcsóbban.Nagyon tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 30.

Freqlyn

2018. február 15.

+ nagyon könnyen habzik; leszedi a sminket maradéktalanul (a vízállót is); könnyű kezelni; gazdaságos; jó illatú; a seb után maradó hegeket halványítja (!!!!!)
- még nem jöttem rá mi a negatívuma :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

- még nem jöttem rá mi a negatívuma :)

ancsi97

2018. január 2.

Finom illata van,de nem jut eszembe mihez hasonlit..Könnyen leszedi még a vizálló smink maradékot is,jól tisztit, DE borzasztóan szárit. Utána kell hidratálni valami esti krémmel vagy hasonlóval úgy jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.