La Roche-Posay

Ár:   3.300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fenolia, Módosítva: 2016. július 26.

Ár:   3.300 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A fiziológiás habzó arctisztító gyengéden távolítja el a sminket. Fiziológiás formula:- Az optimális tolerancia érdekében kiválasztott hatóanyagok, magas sminkeltávolító hatás- Fiziológiás pH, szappanmentes, alkoholmentes, színezékmentes, parabenmentes.

LedaKoszegi

2016. július 15.

Reggel és este használom, szépen megtisztítja az arcomat. Este a sminkem nagy részét micellás vízzel törlöm le, a maradékot pedig ezzel távolítom el. Tetszik az állaga, kellemes az illata, nem szárít és nekem egy pumpányi termék bőven elegendő egy arctisztításhoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

nadalandy

2016. július 9.

Elhasznaltam. Nalam a sninket nem szedte le tokeletesen pl. Az alapozo es szempillaspiral maradvanyokat meg szedett le utana a micellas viz.
De ha arctisztitas van ennel sokkal jobb INCIs, bar teny hogy azok nem habzoak.
Amugy nem rossz.Szerettem. De ennyi penzert a tokeletes osszetevoju tisztitot ketesem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

De ha arctisztitas van ennel sokkal jobb INCIs, bar teny hogy azok nem habzoak.

KataViki

2016. június 26.

Még friss az élmény, de máris annak érzem. Kellemes hab állagú, nagyon finom illatú, sehol sem éreztem, hogy irritálna, sem szememet, sem a bőröm sérült részeit. Egyelőre tökéletesnek tűnik! Nagyon örülök, hogy megtalált itt egy kedves lány cserére, és ezt kaptam a termékemért. Ezer hála! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 26.

sabina995

2015. december 1.

Nagyon jól eltávolítsa a sminket, én a szememre is használom. Nem hagy maga után ragacsos érzést, szerencsére sokáig kitart. Nagy KEDVENC!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

szabonena

2015. október 23.

Nagyon jó az állaga, utána pedig a bőröm, teli találat ez a hab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 23.

Nagyon jó az állaga, utána pedig a bőröm, teli találat ez a hab.

Lorna

2015. augusztus 23.

Ajándék volt, kisebb kiszerelés. Felhabzik, enyhe illata van, lehet vele tettetni, hogy épp szakállat borotvál az ember a tükörben, ha olyan hangulat van. Talán picit húzódik utána az arcom. Sminket is leszed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

mintberry.crunch

2015. július 25.

Pumpás! És még jól is néz ki az a polcon! Akkor már csak szuper lehet :) (Sajnos annyira azért nem az.)

Nagyon finom állaga van, jól habzik, gyengéden tisztít és a sminket is jól lemossa, bár én nem ezzel szoktam. Pattanásokat nem okoz, nem hagy filmréteget maga után, amit amúgy nagyon utálok. Sajnos kicsit szárít és szememet csípi, emiatt még nem döntöttem el, hogy újra veszem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 25.

hellodanana

2015. július 8.

nekem nagyon bevált, minden sminket szépen leszed, a szemről is. zuhanyzás közben csak megdörgölöm kicsit az arcom egy fújásnyival és már kész is. eleinte úgy érzetem mintha kicsit szárítaná a bőröm használat után, de ez hamar elmúlt. újra fogom venni, főleg, ha kifogok egy jó kis ajándékcsomagos összeállítást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

eveheart

2015. július 1.

Télen-tavasszal ezt használtam, és nagyon szerettem. Összességében nekem ezek a hab állagú arctisztítók jönnek be leginkább, azok közül is ez a legeslegjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Breki

2015. június 22.

Szuper arclemosó, jól habzik, nem szárít, kellemes érzést hagy maga után. Miteszerekkel nem csinál semmit, de nem is vártam tőle. Nem csíp és nem okozott pattanásokat. Csomagban kaptam ajándékként már többször. Sajnos venni nem venném az ára miatt. Ebben az árkategóriában azért találtam már olyat ami többet tesz. Az ár miatt kap csak 4 csillagot!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 22.