La Roche-Posay

Ár:   3.300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fenolia, Módosítva: 2016. július 26.

Ár:   3.300 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A fiziológiás habzó arctisztító gyengéden távolítja el a sminket. Fiziológiás formula:- Az optimális tolerancia érdekében kiválasztott hatóanyagok, magas sminkeltávolító hatás- Fiziológiás pH, szappanmentes, alkoholmentes, színezékmentes, parabenmentes.

zsuzsimuzsi

2015. június 17.

Frissít, tisztít és kíméletes, praktikus a hab állaga, könnyű vele tisztítani és könnyen leöblíthető vízzel. Egyedül az illata az, ami nagyon nem tetszik, de ez szubjektív dolog, úgyhogy 4 csillag jár így is neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.

Juliette88

2015. május 4.

Egyszer nővéremnek vettem ilyet ajándékba, ő szerette. Néha én is kipróbáltam, de nekem nagyon szárította a bőrömet. Amúgy a sminket szépen lehozza. Szerintem sem a nővérem, sem én nem fogjuk újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

kesztviki

2015. március 18.

Ez az első ilyen jellegű arclemosóm, eddig mindig valamilyen szappanos jellegűt használtam. Így hát nem meglepő, hogy nem is sejtettem, hogy ezt a szememre is nyugodtan kenhettem, hiszen nem csíp és onnan is pillanatok alatt leszedi a sminkem, használat után pedig puha bőröm lesz. Nekem vízhiányos a bőröm, így még ő is szárítja egy kicsit, de kb negyed annyira, mint az eddig használt arclemosóim. A kiszerelését meg imádom, hogy egyből hab jön belőle, egy pumpálásnyi bőven elég az egész arcra. Eddig nagy a szerelem, szóval úgy tervezem, hogy ha elfogyott újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 18.

vörösáfonya

2015. március 15.

Kíméletes arclemosó. Nem szeretem a nagyon durva, szárító,agresszív lemosókat, de ez pont megfelelő nekem. Érzékeny bőrre is jó, nem szárít, nem hámlik a bőr tőle. Egy baj van vele, minek tettek bele illatanyagot, ha egyszer kihagyták az összes többit? De tény, hogy kellemes az illata. Az SLS nem számít szappannak? Vagy én tévedek?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

bridzsi08

2015. március 11.

Nem ismerek jobbat. Ezeregy márkát beteszteltem már, Nivea, L'oreal, Ilcsi, Yves Rocher, Bobbi Brown, L'occitane, Vichy, minden árkategóriába belenyúltam, de a La Roche maga a csoda és tökély! Hibátlanul lehoz minden szennyeződést, még a vízálló szemsminket is. Visszaszorította a mitteszereket, nem szárít, én speciel az illatáért is odavagyok. Profi! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

vfejes

2015. február 8.

Az én abszolút kedvencem. A sokadikat veszem újra, a korábbiakkal mindig volt valami. Nagyon érzékeny és száraz a bőröm, de ő vigyáz rá. Az illata nagyon finom és bár kezdetben emiatt aggódtam, igazán felesleges! Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 8.

Adrus

2015. január 16.

Nagyon jól tisztít, az biztos! A sminket egyből leviszi. A hab nagyon kellemes, pihe puha érzés.. Az illata is isteni. Nagy reményeket fűzök hozzá, remélem nem fogok csalódni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

VeraTala

2014. november 9.

Egy kis, utazó méretűvel ismerkedtem meg, nagyon praktikus, mindamellett pedig szépen tisztít, nem szárít, kellemes használni. Már megvan nagy kiszerelésben is, karácsonyi csomagban vettem egy hidratálóval együtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 9.

Rony

2014. szeptember 11.

Elégedett vagyok a tisztító hatásával, teljes mértékben eltávolította a szennyeződést az arcomról. Nem sminkelem magam minden nap, de néha teszek fel egy kis ásványi púdert. Tökéletesen eltávolítja azt is az arcomról.
A hab kellemesen krémes, és bőven elég pumpányi belőle. Nem irritál, nem csíp.
Én online rendeltem 3059 Ft-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

A hab kellemesen krémes, és bőven elég pumpányi belőle. Nem irritál, nem csíp.
Én online rendeltem 3059 Ft-ért.

mgina007

2014. július 14.

Kellemes illat, könnyű használat, szuper állag és hatékonyság. Nekem az egyébként száraz bőrömet egyáltalán nem szárította ki. Én a micellás víz után, a tonik előtt használom, szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.