La Roche-Posay

Ár:   3.300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fenolia, Módosítva: 2016. július 26.

Ár:   3.300 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A fiziológiás habzó arctisztító gyengéden távolítja el a sminket. Fiziológiás formula:- Az optimális tolerancia érdekében kiválasztott hatóanyagok, magas sminkeltávolító hatás- Fiziológiás pH, szappanmentes, alkoholmentes, színezékmentes, parabenmentes.

quika

2014. június 26.

Szeretem az adagolóját és az állagát. Esténként használtam, a szem sminket is leszedi. Közepesen szárít használat után. A bőrömet egy kicsit sem hozta rendbe, pedig nem lett volna sok dolga. Ennyi pénzért szerintem találok jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 26.

iszlainiki

2014. március 19.

Nagyon szépen lemosta a sminkemet, nem csípte a szemem, könnyen leöblíthető, tényleg jól habzik. Kicsit sem irritálta a bőröm, érzékeny bőrűeknek tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

ST

2013. december 29.

Jó kis habocska. A szemet sem irritálja. Bár kevésbé alapos, mint az Anesi habzó lemosója, de mintha még kíméletesebb lenne, így ez elfogadható kompromisszum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 29.

sicsu

2013. december 17.

Update: elfelejtettem a mannáimat magammal vinni egyszer és 3 napig ezt használtam. az összes pattim lejött. fantasztikus, csak egy kis idő kellett neki hogy újra hasson, mert előzőleg már úgy látszik megszokta a bőröm.

Nagyon szeretem, sminklemosóként használom (amúgy natúr termékeket használok csak, de azokat nem tudnám szemre is használni, mert a szappanok csípnek, ez meg fél perc alatt lemos mindent). Finom az illata, könnyű használni, elég tartós is nekem (egy pumpa/alkalom, karácsony óta bírja, bár nem minden nap használtam). Újabban mannaszappanokkal együtt már szárít ez is sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

eprescsoki

2013. november 7.

Nekem bejött pedig zsíros a bőröm:P kár hogy eléggé drága

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 7.

Nekem bejött pedig zsíros a bőröm:P kár hogy eléggé drága

molnaragnes1982

2013. augusztus 13.

LR BB krémet akartam venni, amikor a Westendben lévő patikában megleptek: összecsomagolva, ajándékba adták a krémhez ezt az arclemosót. Valahogy kizártnak tartom, hogy épp ezt a krémet ne mosná le. :) Én az illatáért nagyon odavagyok, 1, maximum 2 fújás elég, nem szárít és nem zsírosít. Korábban a Nivea habzóját használtam, ajándékba kaptam, és úgy emlékszem, azt is szerettem, de valahogy sosem jutok el odáig, hogy vegyek is ilyen habzó lemosókat. Lehet, hogy ha ez az LR elfogy, eljön végre az idő :) Inkább a Bioderma "vizet" használom. Ennek ellenére a LR ha nem is csodaszer, de erős négyest megér!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

szalen

2013. augusztus 7.

Az egyik legjobb pumpás arctisztító, érzékeny bőrüeknek is kifejezetten ajánlom! Jól tisztít, jó az illata, nem szárít, nem zsírosít.Nem bántam meg, hogy megvettem, legközelebb is ilyet fogok vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

szalen

2013. augusztus 7.

Kellemes illata van, meg vagyok elégedve a tisztítással is, és használat után nem szárítja a bőrömet, és nem is zsírosítja.Érzékeny bőrüeknek is kifejezetten jó!

Pötykös

2013. március 8.

Nagyon jól tisztít, finom illata van.
A gyógyszertárban egyszerre vettem LaRoche BB krémet és ezt az arclemosót kértem hozzá, de nekem ott azt mondták, hogy ezzel sminket nem lehet lemosni vele. Azért is megvettem, gondoltam, ha habos, akkor miért ne szedné le a sminket. (?)
Hát innen tudtam meg, hogy az érzékeim jól működtek, ez valóban sminkeltávolításra is van...
Nagyon jól tisztít és szeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

Nagyon jól tisztít, finom illata van.
Nagyon jól tisztít és szeretem :)

Fenolia

2013. február 16.

Nagyon kellemes visszafogott illata van, nem irritál, nem szárítja a bőrömet. Nekem elég egy pumpálásnyi, így nagyon sokáig elég. Leszedi a sminkemet, jól tisztít. Összességében elégedett vagyok vele, de ha habzó arclemosó, akkor a Vichy ilyen típusúját jobban szerettem, de nagy különbséget nem érzek a kettő között, csak attól mintha puhább, simább lett volna a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 16.