La Roche-Posay

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cicafun, Módosítva: 2016. február 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Fiziológiás pH-érték. Hatékony arctisztító hatás és az optimális kíméletesség szempontjából kiválasztott felületaktív anyagok.

Szappanmentes. Színezékmentes. Alkoholmentes. Parabénmentes.

hajnalkaeva

2018. augusztus 8.

Néhány éve egy A-vitamin megvonásssal bíró gyógyszert kellett szednem. Ennek mellékhatásaként elképesztően száraz, rettenetesen érzékeny, kipirosodásra hajlamos, húzódó ,és hámlós volt a bőröm, úgy éreztem egy kósza hajszál is elvágja a bőröm, mint egy éles penge.... (úgy éreztem mintha élve málna szét a testem, de szó szerint borzalmasan hámlott, rémálom volt)
Igyekeztem célzottan ilyen problémákra kifejlesztett termékeket keresni. Ez a termék és mellé a krém nagyon bevált.
Igazából minden, ami a leírásban van igaz rá. Tökéletesen megfelel minden pontnak. Nagyon kellemes géles állagú, nem allergizál (t) engem. És az illata is tökéletes, enyhe. Mivel már nem szedem ezt a gyógyszert ezért nem vásároltam újra, mert jobban kedvelem a habzó arctisztítókat. Abban az egy évben viszont nagyon jó szolgálatot tettek. Sajnálom ,hogy nem a bőrgyógyászom ajánlotta hanem nekem kellett kitesztelni, mert nagyon nagy segítség lett volna ha egyből ezzel kezdem. Bízom benne hogy olvassa ezt olyan személy aki ilyen gyógyszeres kezelésen esik át.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

koirankeksii

2018. március 8.

Alapvetően sminklemosásra + arctisztításra vettem meg mivel tavaly, egy nyár alatt olyan érzékeny lett az arcom, hogy azóta se múlt el és sajnos már gyakorlatilag mindenre allergiás reakciót produkál. Gondoltam ez egy szuper termék lesz leírás alapján, meg hát csak bőrgyógyászok ajánlják stb. Hát hogyne. Az első két alkalommal talán még rendben volt, majd erre is allergiás lettem. Ha két percnél tovább marad fent az arcomon (elvileg rajta is lehet hagyni lemosás nélkül), tűzpiros lesz a bőröm... úgyhogy rakom is felfele az eladó termékekbe ezt is. Ott megtalálja aki keresi. Amúgy a sminket leszedte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

abernadett

2018. január 4.

En egyaltalan nem ertem ezt a termeket, mindig lehetseges modon hasznaltam, de nekem semmi.. A szemfestekkel sem banik el, pedig nem vizallo..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

gpetraam

2017. február 16.

Én nem sminklemosásra használom, arra van hat másik termékem, csak arctisztásra. Vagyis szerintem arra sem, mert nem mosom le (mert ugye nem kell) hanem csak rákenem az arcomra - nedvesen és szárazon is egyaránt. De nagyon szeretem, tisztának érzem az arcomat utána, és nagyon frissíti is, mintha kicserélték volna. Mindenképpen újra szeretném venni, csak kicsit sokallom az árát, bármennyire is jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 16.

Cu2tka-baba

2016. február 27.

Én szeretem ezt a terméket, de hogy őszinte legyek a használata óriási kérdőjeleket hagy bennem:D A csomagolásán és mindenhol az található - akármilyen nyelven olvasom- hogy nedves bőrre kenjük és ne mossuk le. De akkor hogy mossa le a sminket?:D Én vattával használtam és tényleg pikk pakk leszedi az összes festéket és puha bőrt hagy maga után. Nem irritál, nem bántja a szememet sem és nem is szárít. Imádom. Még ha nem is biztos hogy jól használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

Hidratálók: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.