La Roche-Posay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cupcake, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Pigmentfoltok és egyenetlen bőrtónus ellen.  Kojik-sav - glikolsav - LHA - Thermal Dermobiotic hatóanyagokkal.

Parabenmentes.

vfejes

2015. január 9.

Sokáig nem tudtam, hogyan kell használni. Naivan azt hittem, hogy ez jó lesz magában éjszakára. :-) Télen, gazdag hidratálóval, megfelelő nappali fényvédelemmel másfél hét alatt látom a hatást és tényleg sokkal szebb a bőröm. Oda kell figyelnem, hogy ne használjam viszont túl sokat, mert szárít, mint minden hámlasztó. Örülök, hogy utána néztem, mert ez a szérum szuper. El még nem múltak a foltjaim, de biztos, hogy működik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 9.

mimóza

2014. október 27.

Nekem bevált ez a termék, sokáig kerestem, mire találtam egy olyan készítményt, amely láthatóan segített halványítani, adott esetben elmulasztani a foltjaimat. Kizárólag késő ősztől kora tavaszig tartó időszakban használom ( csak a foltos területekre, nem az egész arcra), esténként, most kezdem a 3. évemet... nyáron már kevesebb volt a foltom és ami volt is, lényegesen halványabb. Fontos a magas faktorszámú fényvédő használata a tavaszi napsugarak megjelenésétől kezdődően és így nyáron alapozó nélkül is egész vállalható volt az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 27.

agravatiz

2014. július 1.

Jó drágán megvettem, aztán a használati utasításban olvastam, hogy száj környékére, orr alá nem ajánlatos kenni. Pedig nekem pont a bajusz vonalamban jönnek ki nyárra a pigment foltok...Kenegettem, de nagyon bőszen nem mertem, nehogy valami bajom legyen. Lehet hogy hülyeség...Akinek van tapasztalata hasonló helyzetben, azt szívesen veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

zella

2014. március 2.

Jó termék nekem egy doboz teljesen elmulasztotta,maradt még egy,ami eladó,teljesen bontatlanul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 2.

grund

2014. január 29.

A használati utasítás szerint egy pipettányit kell eloszlatni az egész arcon és aztán várni, amíg beszívódik, ezzel a módszerrel nálam nem okozott gondot a ragacsosság. Úgy látom hogy nemcsak a foltok halványodnak, de a bőröm is sokkal szebb, mióta használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

scorpionqueen

2013. november 12.

Egy hónapja használom. Családi örökség nálunk a pigmentfolt, de gondoltam, adok neki egy esélyt.

Egy könnyű folyadék, ami ha felkerül az arcbőrre, egy kemény, szinte ragasztószerű masszává válik, számomra nagyon kellemetlen, maszkszerű érzetet hagyva maga után. Nagyon kevés kell belőle, különben nem is tudja beszívni a bőröm és marad egy borzasztó ragacsos massza, hiába dolgozom el rendesen. A használata óta a pórusaim nagyon csúnyán kitágultak, ennek nagyon nem örülök.

Mielőtt elkezdtem használni, készítettem képeket, hogy pontosan lássam a változást, de nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni, még akkor sem, ha halványít. Választok inkább egy másik terméket, mert alig várom, hogy elfogyjon és vége legyen ennek a ragasztó érzésnek az arcomon esténként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 12.

Antioxidánsok: Kojic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Capryloyl Salicylic Acid

Kojisav, ami a japán saké, vagyis rizsbor készítésének az egyik mellékterméke. Paula Begoun szerint meggyőző in vivo és in vitro (emberben és kémcsőben végzett) kutatások vannak arra vonatkozólag, hogy a kojisav gátolja a melanin termelődést, és így kiváló hatóanyag a pigmentfoltok kezelésében. Hátránya, hogy rendkívül instabil összetevő, fény és levegő hatására fura barna színű lesz és elveszíti hatékonyságát, szóval kojisavas terméknél figyeljünk a megfelelő (pl. légmentes pumpás) csomagolásra.