La Roche-Posay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: senskin, Módosítva: 2018. február 12.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló szemkörnyékápoló érzékeny bőrre. Még a mély ráncokat is segít korrigálni. Elősegíti a bőr feszességét. Azonnal nedvességgel tölti fel a bőrfelszínt. A bőr feszessége mintha javulna, a kisebb ráncok elhalványulni, a mélyebb ráncok pedig csökkenni látszanak. A szemkörnyék egységesebb, a szemek ragyognak.

C-vitaminban koncentrált formula. A C-vitamin egy elismert referencia az öregedésgátlásban arcszín-kiegyenlítő hatása révén. Segít a kollagéntermelés serkentésében, így feltöltve a bőrfelszínt és csökkentve a mély ráncok megjelenésének lehetőségét.

Intenzív hatását 2 hatóanyagának köszönheti:

• Mannóz, egy denaturált cukor, amely a fény bőrrel való kölcsönhatásának optimizálásáért és az egyenetlenségek halványításáért felel.
  • Hialuronsav, amely elősegíti a bőr azonnali kisimulását.

Ez a formula továbbá a bőr regenerálódását elősegítő Madecassoside-t és Neurosensine-t is tartalmaz, ez utóbbi egy peptid, amely csökkenti az érzékeny bőr kellemetlen érzetét.

Ár: 800 , Eladó: Kiyoko
Állapot: új 10db, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalással postai úton.
Alicece

2019. május 8.

Semmit nem tapasztalok es sminkelni nem lehet rá mert darabokban jön le meg ha 1 orát várok akkor is...magában is..
2 szer volt griz a szememen az a kis fehér kemény valami az időtájt mikor használtam lehet véletlen de amugy se jött be mert se korektort semmit nem tudtam rátenni...es hatása sincs
Nekem pénzkidobás volt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Nekem pénzkidobás volt

BlackRose101

2019. május 1.

Kb 3 hete vettem es minden este hasznalom, es nekem semmilyen gondom nincs vele. Nem csip, kellemes, tiszta, hidratált erzetet ad a szemkornyeknek. Kulonosebb kisimito hatasról azert nem tudok beszamolni mert mindig is jobb fajta szemkornyekapolokat hasznaltam es ez sem marad el toluk (pl. Vichy Idealia szemkornyekapolo vagy Clinique, Estee Lauder szemkornyekapolok) es ez sem marad el erzetre toluk. Szerencsere en nem vagyok erzekeny a C vitaminra igy engem nem csip. Egyenlore 4 csillag mert tenyleg jo, de nem az a kiemelkedo csodaszer...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

kobloskitti

2019. március 19.

A csomagolása letisztult, a tubus kialakítása is jó, könnyen adagoljatóvá teszi a krémet! Illata engem picit a mandulára emlékeztet. Megvásárlás előtt nem vastam el az itteni véleményeket. El kellett volna!! Sajnos Piszmann véleményét kell erősítsem! Első felkenés után, már marta a szemkörnyékemet, így kb egy hét használat után félretettem. Nagy csalódás ez a krém. Kézkrémnek még talán jó lesz, bár ahhoz viszont elég borsos az ára.. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

piszmann

2019. február 17.

Nem simít semmit, viszont marja a szem környékét. Ennyi pénzért....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

Nem simít semmit, viszont marja a szem környékét. Ennyi pénzért....

sheol

2018. július 19.

Érzékeny bőrre? Hát ezt senki ne higgye el. Egy használat után ekcéma, plusz kis vörös véraláfutás szerű elszíneződések lettek a szemem környék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

senskin

2018. február 15.

A clinique szemkrémem alá használom " primernek", szérum helyett. Szerintem nagyon jól kisimítja a bőrt. Tudom ajánlani! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 15.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Mannose, Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.