La Roche-Posay

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Wr., Módosítva: 2013. május 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Intenzív ápolás a bőrpír helyi kezelésére Fluid, ultra-friss állag, nem zsíros gél. Nem komedogén, hipoallergén. Megszünteti a bőrpírt és megakadályozza annak ismételt kiújulását. Azonnal csökkenti a diszkomfortérzetet. A bőrpír csökkentéséért és az egyenletesebb arcszínért. Bizonyított kiújulás-gátló hatás.

Bőrtípus, probléma: Bőrpírre hajlamos, érzékeny és törékeny bőrre, valamint a bőrpír intenzív megjelenése esetén.

Fanncsi93

2021. augusztus 20.

El sem hiszem, ha reggel a tükörbe nézek. Majdenem 2 év rosáceával (2.stádium) való kínlódás, gyógyszeres kezelések után velem csodát tett. Nappalra használom, a könnyen beszívódó állaga miatt, éjszakára a Cicaplast Baume B5-öt és a Termálvizes sprayvel frissítem fel közben. Hiper érzékeny, extra problémás a bőröm. Sok márkát próbáltam már, de végre úgy érzem megtaláltam az én bőrömnek valót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 20.

nasyaeszter

2021. július 18.

Kizárólag FELpontozni jöttem ezt a szérumot. Teljesen helyrepakolta a hiperérzekeny, kezdődő rosaceás és maszkra allergiás bőröm. Isteni zselés állag, könnyed, jól beszívódik. Kicsit félve vettem meg az itt olvasott sok vegyes vélemény miatt, de közvetlen ismerősök és fórumosok viszont nagyon ajánlották. Az első 2 nap picit mintha érzékenyítette volna a bőröm (amikor még nagyon piros és irritált volt alapból), 3.napra elhozta a megváltást. Bátran ajánlom, a lemosójával együtt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 18.

csarkobetti

2021. április 3.

Rosacea-s vagyok, bőrgyógyászon ajánlotta, hogy reggelente használjam. CSODAKRÉM! Nekem nagyon bevált, teljesen meg vagyok vele elégedve, szépen leszedi a pirosságot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 3.

paldia

2021. március 15.

Értem sajnos nem tett semmit.
A maszk használat sajnos kihozta a rosaceámat, ennek nyugtatására próbáltam ki.
Napi 2-szer kentem fel, majd hidratálót is használtam.
Semmit sem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Értem sajnos nem tett semmit.
A maszk használat sajnos kihozta a rosaceámat, ennek nyugtatására próbáltam ki.
Napi 2-szer kentem fel, majd hidratálót is használtam.
Semmit sem segített.

bongi

2020. október 5.

A kipirosodást csökkenti, nem irritál, ez a része rendben van. Az a gondom vele, hogy iszonyatosan zsírosítja a bőröm. Felkenem és egy óra elteltével úgy nézek ki, mint aki zsírral kenegette magát. Így csak alkalmanként használom és csakis otthon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 5.

Melody19

2020. szeptember 10.

Sokat gondolkoztam, hogy mégis melyik krémet vegyem meg a sajnos ki alakult rozaceamra. Kutattam itt és próbálgattam krémeket de valahogy egyik sem vált be. Mindentől hirtelen fellangolo pirossagom lett aztán egyszer a gyógyszertárban le ettem a polcról és mégvettem. Nem bántam meg! Sőt! Már kB 2 hete használom és reggelre szinte majdnem teljesen leviszi a pirossagot. Nap közben is sokkal enyhébb már. Nagyon ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

pluca

2020. április 14.

Majdnem 2 hete használom, a várandósság miatt intenzívebb rozáceámra kerestem krémet. Nekem segít, kevésbé piros az arcom, reggel és este 1-1 nyomásnyit használok belőle, ennyi pont elég is az arcomra, ez egy gél, erre még hidratálok.
Teljesen nem tüntette el a pirosságot, szerintem ilyen krém talán nincs is, de látható eredményt mutatott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

wildrose

2020. február 4.

Illatmentes, könnyű, gél állagú fluid, gyorsan és maradéktalanul felszívódik, és nagyon szépen nyugtatja a bőrt. Én szérumként használtam hidratáló előtt, és nagyon bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 4.

Alicece

2019. október 8.

Elmentem bőrgyogyaszhoz es ő mondta rozacea miatt piros es kiütéses az arcom.
Mar 3 eve kezdödött mindig rosszabb lett lassan mar alapozo nélkül a boltba se mentem el.
Igy sok krém lemoso után ami egy vagyon volt vegre elmentem bőrgyogyászhoz.
Ő adot egy krémet ami venyköteles volt azt használtam 2 honapig aztám mondta térjek at erre. Nem mondom hogy tökeletesen helyre jött de szinte alig latszik.
Ezt a kremet használom hidratálonak smink alá is ha kell ejszakára is. Tökéletesen fentartja az egyensulyt persze ha hibatlan bőrt akarok akkor ugye a kv,meleg étel ital,alcohol,sos füszeres ételek es a napozás szolárium szauna teljes mellözése kellene.
A krém hatásos nagy megkönnyebbüles de ha melegem van és persze gözfürdöben fürödtem kell pár ora mire megnyugszik abőrön a krém segitsegével.
Enyhébb Rozaceára ez tökéletes es a géles lemosoja is szuper mindkettőt használom mar több mint féléve es elegedett vagyok vele.

Mostanra megváltozott a véleményem mivel több terméket is kiprobáltam ez idő alatt.
Mar 2 év eltelt és leváltottam kb. 1 éve mert ha rosszabb napok jöttek és fellángolt a rozaceám azon nem segitett és a hámlo arcom se jött rendbe. Egy jó közepesre modositanék nem rossz de nem hozza helyre a rozaceat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

Elmentem bőrgyogyaszhoz es ő mondta rozacea miatt piros es kiütéses az arcom.
Igy sok krém lemoso után ami egy vagyon volt vegre elmentem bőrgyogyászhoz.

sezi

2019. július 17.

Mintát kaptam az orvosomtól. Amikor felkenem nekem is kipirosítja még jobban az amúgyis piros bőröm. A legutolsó próbálkozásnál még csípett is. A hajszálereket is láthatóvá tette,pedig nekem nincs az arcomon látható hajszálért. A szívinfarktus kerülgetett minden egyes alkalommal amikor előhozta a hajszálereket. Sajnos nem vált be, pedig nagy reményt fűztem hozzá. Próbáltam úgy is hogy krémet tettem alá, és rá ezt a krémet de úgyse.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Dimethiconol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.