Best of Beauty 2019

La Roche-Posay

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Wr., Módosítva: 2013. május 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Intenzív ápolás a bőrpír helyi kezelésére Fluid, ultra-friss állag, nem zsíros gél. Nem komedogén, hipoallergén. Megszünteti a bőrpírt és megakadályozza annak ismételt kiújulását. Azonnal csökkenti a diszkomfortérzetet. A bőrpír csökkentéséért és az egyenletesebb arcszínért. Bizonyított kiújulás-gátló hatás.

Bőrtípus, probléma: Bőrpírre hajlamos, érzékeny és törékeny bőrre, valamint a bőrpír intenzív megjelenése esetén.

Mia0602

2019. július 6.

Én csak 5db minta alapján véleményezek, de úgy érzem elég lesz. Egy minta 2 használatra volt elég. Az első pár alkalommal nekem is pirosabb lett a bőröm, engem nem csípett. Csak éjszakára használtam. Pár alkalom után úgy látom, hogy csökkenti a pirosságot. Tehát a feladatát ellátja. De mikor felkenem az arcomra olyan szaga van mint a piros technokolnak. Ha ez úgy derül ki, hogy megveszem a terméket....ennyiért!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 6.

SBarbi11

2019. május 23.

Felkenés után kipirosodik tőle az arcom, néha csíp is.Semmivel nem lett halványabb a bőrpír, nem lett ellenállóbb a bőröm a környezeti hatásokkal szemben. Csak hidratál de nem ez volt a cél. Hónapok óta használom naponta és vártam a hatást, hogy ne ítéljek elhamarkodottan de nem használ.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

DiaM

2018. november 24.

Rozaceás kombinált vízhiányos bőröm van, de sajnos ez a krém nekem túl nehéz, és a pirosságot se húzta le. A Toleriane ultra éjszakai verziója sokkal hatásosabb számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

Alicece

2018. november 3.

Elmentem bőrgyogyaszhoz es ő mondta rozacea miatt piros es kiütéses az arcom.
Mar 3 eve kezdödött mindig rosszabb lett lassan mar alapozo nélkül a boltba se mentem el.
Igy sok krém lemoso után ami egy vagyon volt vegre elmentem bőrgyogyászhoz.
Ő adot egy krémet ami venyköteles volt azt használtam 2 honapig aztám mondta térjek at erre. Nem mondom hogy tökeletesen helyre jött de szinte alig latszik.
Ezt a kremet használom hidratálonak smink alá is ha kell ejszakára is. Tökéletesen fentartja az egyensulyt persze ha hibatlan bőrt akarok akkor ugye a kv,meleg étel ital,alcohol,sos füszeres ételek es a napozás szolárium szauna teljes mellözése kellene.
A krém hatásos nagy megkönnyebbüles de ha melegem van és persze gözfürdöben fürödtem kell pár ora mire megnyugszik abőrön a krém segitsegével.
Enyhébb Rozaceára ez tökéletes es a géles lemosoja is szuper mindkettőt használom mar több mint féléve es elegedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Elmentem bőrgyogyaszhoz es ő mondta rozacea miatt piros es kiütéses az arcom.
Igy sok krém lemoso után ami egy vagyon volt vegre elmentem bőrgyogyászhoz.

salimar

Korcsoport: >54
2018. június 21.

Könnyű arckrém, csökkentette az arcbőröm vörösségét, nem fénylik utána a bőröm, nem zsírosít.Több márka rozacea krémjét is kipróbáltam, a La Roche Posay krémje az első ami látható eredményt hozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 21.

Andibandi

2018. június 20.

Nekem nagyon bevált. Mindenki bőre más, a rosacea pedig igen változatos tud lenni. Az én bőrömet nyugtatja, pirosságot lehúzza, kellemes a használata, jobb, mint az eucerin anti-redness. Eddig ettől még jobb krémet rosaceára nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 20.

HJuci

2018. június 1.

Nagyon sok jót olvastam a La Roche termékekről és részletes tájékoztatást kaptam a gyógyszertárban róluk. Nekem már mióta az eszemet tudom az orrom alul pirosas,ezért is választottam ezt a Rosailacot. Azt mondák,hogy a problémás helyekre vigyek fel egy kicsit a hidratáló krém alá /ami a Hydraphase lett/ Olvastam itt a kommenteket,hogy valakinek még pirosabb lett a bőre tőle de én semmi ilyesmit nem tapasztaltam,csak jót tudok mondani róla! Amikor először bekentem nem hittem a szememnek,szinte egyből enyhítette a pirosságot! Remélem hosszútávon is megmarad a hatása! :) Eddig 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

nomi84

2017. szeptember 26.

Nekem eddig nem okozott pirosságot, sőt. Enyhíteni még látványosan nem enyhítette. A mennyiséggel még kísérletezek, mi a sok, mi a kevés. Egyelőre meg vagyok elégedve vele (leszámítva az árát).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

miss3rdward

2017. július 22.

Nagy reményekkel bontottam ki az első LRP mintámat, felkenés után azt vettem észre, hogy a bőröm nem igazán szereti az állagát, negyed órával később is érezhető volt a krém az arcomon és az azonnali vörösség jelentkezett nálam is. Én este próbáltam csak eddig... másnap reggelre minden alkalommal kijött 3-4 pattanás az arcomon, ami fénylő és zsírós lett reggelre. Igaz a bőröm pirossága kicsit halványabb.. de egy ilyen krémtől én többet vártam, és ezek után esélytelen, hogy fel merjem kenni reggel munkába indulás előtt.
A korábbi véleményeket olvasgatva... én nem akarok alá és fölé építeni egy arckrémnek, hogy az rendesen működjön. Pláne nem egy ilyen árkategóriás krémnek.

Jó indulattal két csillag..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Jó indulattal két csillag..

edina0603

2016. december 23.

Én a megtisztított arcbőrömet bekenem egy zsírosabb krémmel, majd erre teszem ezt a gélt, és ezt még lefedem a LRP alapozójával. Így nagyon jól működik a rozaceás bőrömre ez a gél az alapozóval, de amikor nem tettem fel először egy zsírosabb krémet alapozásnak az arcomra, nem ért semmit a két LRP. ÍGy nagyon jól működik a 3 együtt, szép, egyenletes az arcbőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 23.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Dimethiconol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.