La Roche-Posay

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darkbeforestorm, Módosítva: 2015. február 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Érzékeny, kipirosodásra hajlamos arcbőrre. Megtisztítja és nyugtatja az arcbőrt.

Parabén-mentes.

Ár: 999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
kneva

2019. március 28.

Tévedésből vettem, figyelmetlen voltam és azt hittem, ez egy géles habzó lemosó. De nem az, egyáltalán nem habzik, hanem inkább olyan, mint egy arclemosó tej, és úgy is működik: felkenem, körkörös mozdulatokkal fellazítom a sminkem, majd letörlöm, lemosom és jöhet a második lépés, a habzó lemosó. Használtam már korongvattákkal is, szempillaspirált leszedte (nem vízálló), szememet nem csípte, nem homályosította el.
Érzékeny bőrömet nem csípte, nem irritálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

Érzékeny bőrömet nem csípte, nem irritálta.

NA96

2019. március 19.

Lefekvés előtt szoktam tisztítani vele az arcom, és imádom reggel simogatni magam utána. :) A bőröm pihe-puha és ápolt tőle, és a pattanásokat is kordában tartja nálam, egyenletesebb lett tőle a bőröm úgy érzem. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

DiaM

2018. december 1.

Nem irritálja az érzékeny rozaceás bőröm, viszont valóban nem tisztít alaposan. Mondjuk én utána használom a Bioderma Sensiobio micellás vizét és az még lehozza a maradék sminket, alapozót. De nekem is furcsa, hogy nem szed le mindent, és picit olajos marad utána a bőröm. Legközelebb nem a Rozaceásat veszem, mert a micellás vízzel is az volt a problémám, hogy ragadt. Nem tudom miért nem szereti az én bőröm a kifejezetten Rozaceára való termékeiket :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

Lyne

2018. november 11.

Ahogy látom egyedül leszek a véleményemmel, de nem válhat be mindenkinek ugyanaz... a legnagyobb és egyetlen problémám ezzel az arctisztítóval, hogy NEM tisztít alaposan! Kb háromszor kell megmosnom vele az arcom, hogy tényleg tiszta legyen... Már nem először találkozom ezzel a jelenséggel, hogy az érzékeny bőrűeknek való arctisztítók, nem elég alaposak... Nem sminklemosónak vettem, de egyszer kipróbáltam, hogy leszedi-e a sminkem, viszont sajnos erre sem jó, pedig nem vízálló smink volt rajtam. A különböző bőrtípusok miatt érthető, hogy nem mindenkinek ugyanaz a termék válik be, de hogy egy szimpla mezei sminket az egyik emberről leszed, a másikról nem, az kissé érthetetlen számomra..ezt csupán azért írom, mert olvastam egy előttem lévő hozzászólásban, hogy másnak leszedte a sminket... Pozitívuma a terméknek, hogy valóban érzékeny bőrűek is használhatják, nem okoz irritációt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Alicece

2018. november 3.

A tökéletes arclemoso.
Vegre megtaláltam 32 éves koromra azt a lemosot amitől nem húzodik viszket szárad és iritálja bőrt es nem kenyszeriti zsirosodasra utánna.
Rosarceám van es mindenre erzékeny huzodo a bőröm ez valami csoda reggel este nedves vattára nyomok belőle igy mosom le az arcom.
Leszedi a sminket es friss a bőröm utánna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

A tökéletes arclemoso.
Leszedi a sminket es friss a bőröm utánna.

vargarenata123

2018. augusztus 9.

Kiváló, nem tudok róla rosszat mondani, kategóriájában első.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Kiváló, nem tudok róla rosszat mondani, kategóriájában első.

Lillko1984

2018. május 28.

Egy ideje a fürdőmben van màr-de rà sem nèztem.Aztàn a napokban kiütèses lettem egy Neutrogena arctisztítótól(vèlemèny ott) ès fogalmam sem volt hirtelen mivel mossak arcot,hogy ne rontsak a helyzeten.Hàla Istennek azonnal nyugtatta a felhàborodott bőrömet,reggelre eltűntek a kiütèsek is.Pedig krèmet nem mertem hasznàlni.Tetszik,hozza az LRP minősèget

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 28.

xfxff349

2018. május 18.

Alapvetően nem ezt a terméket szoktam használni a márkától, illetve nem is nagyon szeretem a géles állagú arclemosókat. Nem szárított, nem pirosodott ki tőle a bőröm és kellemetlen húzódó érzés sem volt utána. És ami nagyon nagy pozitívum, hogy egy másik arclemosó által okozott nagy gennyes, piros pattanások másnap reggelre már csak apró picik pöttyök voltak az arcomon, 2 napi használat utánra pedig teljesen eltüntette őket.. Lemosás után használtam a LRP termálvizes spray-t is, utána pedig az arckrémem. Ettől a párosítástól pedig nagyon kellemes, hidratált és bársonyos tapintása lett reggelre a bőrömnek. Ennek ellenére nem én fogom elhasználni a géles állaga miatt, de szerintem abszolút megéri az árát (még úgy is, hogy én is sokallom azért picit).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

PKitty

2017. december 27.

Arctisztítás második lépéseként használom. Bevált, más tisztítókkal ellentétben nincs semmi kipirosodás a használata után. Az egyetlen negatívum a húzódó érzés utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

nomi84

2017. szeptember 26.

Nemrég vettem, bőrgyógyász javaslatára. Az ára nem tetszett, de gondoltam kipróbálom. Szinte mindentől kipirosodik a bőröm, ettől nem. Hosszabb távon még nem tudom véleményezni ,de eddig nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Hidratálók: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.