La Roche-Posay

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darkbeforestorm, Módosítva: 2015. február 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Érzékeny, kipirosodásra hajlamos arcbőrre. Megtisztítja és nyugtatja az arcbőrt.

Parabén-mentes.

Ár: 2000 , Eladó: revike30
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy banki átutalással
Ár: 1000 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

mnlghtnhz

2020. november 5.

Évek óta használom, nem szárít és nem is pattogok ki tőle. Erősebb sminknél valószínű nem elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

peach

2020. október 10.

Második lemosóként használom. Azt amit ígér 100%-osan hozza. Gyengéd, de mégis hatásosan tisztít. Egyáltalán nem szárít, nem irritál, nem csapja ki a bőrt. Engem viszont borzasztóan zavar hogy egyáltalán nem habzik. Tudom, hogy nem attól hatásos egy termék hogy habzik, de ez tényleg semennyire, és nincs utána tisztaságérzetem. De persze ez személyes preferencia kérdése, ettől függetlenül maximálisan megérdemli az öt csillagot mert semmi probléma vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 10.

boglarka17

2020. szeptember 26.

Legjobb arctisztító, amit valaha használtam. Érzékeny, pattanásos bőröm van, ezért kerestem egy olyan lemosót, ami nagyon gyengéden bánik az arcommal, mégis tisztít. Ez a lemosó tökéletesen megfelel ezeknek a feltételeknek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

sackoka

2020. január 2.

SOSben vettem meg és csak ez volt a patikában. Nem pont arra jó amire szerettem volna, mert a hölgy semmit sem értett, hozzájuk. De ettől függetlenül arra amire való, abban tökéletes! Leszedi a sminket, nagyon gyorsan, dörgölés nélkül, egyáltalán nem csípi a szememet, pedig a direkt szemre való dolgok is szokták. Én bevizezett arcra viszem fel és kézzel vagy Foreoval dolgozom el, azután vizzel leöblítenem, nem használok vattakorongot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Pocok7

2019. december 19.

Másfél éve a periorális dermatitiszemre javasolták ennek a sima micellás géljét, akkor annyira nem szerettem, de most 2 hete visszatértem de mostmár ehhez a lemosóhoz, egyrészt kevesebb az összetevő, ami az én bőrömre mindenképpen + pont másrészt amúgy is hajlamos vagyok rosaceára is, egy két kis piros foltom már sajnos van. A kiszerelés és az állag meg úgy a használata teljesen ugyan az mint a fentebb említettnek. Gyengéden megtisztítja az arcom, de csak reggeli lemosásra alkalmas, mivel a sminket és annak maradványait nem távolítja el. Ennek ellenére én most elégedett vagyok vele és úgy tervezem reggelre nem is tervezek más fajtát használni, estére sminklemosó olaj után viszont még kéne egy erősebb lemosó is (PC-t tervezem kipróbálni, itteni vélemények alapján). Az állaga kicsit nekem furcsa, olyan mintha dörzsölés közben “eltűnne” a kezelim közül. De nagyon érzékeny bőrre szerintem mégis az egyik legideálisabb lemosó, hiába nem a kedvencem, viszont így is ajánlom, mert meghálálja az érzékeny bőr a gyengédséget. Nekem már most sokkal jobb a helyzet, alig piros ott ahol eddig nagyon az volt. Rosaceára és dermatitiszre 100%-ig megfelelő! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 19.

Alicece

2019. október 7.

1-2 éve használom egész jo ezt birja a bőröm.
Nem iritál a huzodo érzésen is segitett jo használni. En vizes vattakorongra nyomok egy keveset igy mosom le az arcomat.
A rozaceán nem segit de legalább nincs illatta.
Nem csodaszer de ha nincs jobb akkor egész jo amig nem találok mást. Egy probát megér

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

1-2 éve használom egész jo ezt birja a bőröm.
A rozaceán nem segit de legalább nincs illatta.

kneva

2019. március 28.

Tévedésből vettem, figyelmetlen voltam és azt hittem, ez egy géles habzó lemosó. De nem az, egyáltalán nem habzik, hanem inkább olyan, mint egy arclemosó tej, és úgy is működik: felkenem, körkörös mozdulatokkal fellazítom a sminkem, majd letörlöm, lemosom és jöhet a második lépés, a habzó lemosó. Használtam már korongvattákkal is, szempillaspirált leszedte (nem vízálló), szememet nem csípte, nem homályosította el.
Érzékeny bőrömet nem csípte, nem irritálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

Érzékeny bőrömet nem csípte, nem irritálta.

NA96

2019. március 19.

Lefekvés előtt szoktam tisztítani vele az arcom, és imádom reggel simogatni magam utána. :) A bőröm pihe-puha és ápolt tőle, és a pattanásokat is kordában tartja nálam, egyenletesebb lett tőle a bőröm úgy érzem. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

DiaM

2018. december 1.

Nem irritálja az érzékeny rozaceás bőröm, viszont valóban nem tisztít alaposan. Mondjuk én utána használom a Bioderma Sensiobio micellás vizét és az még lehozza a maradék sminket, alapozót. De nekem is furcsa, hogy nem szed le mindent, és picit olajos marad utána a bőröm. Legközelebb nem a Rozaceásat veszem, mert a micellás vízzel is az volt a problémám, hogy ragadt. Nem tudom miért nem szereti az én bőröm a kifejezetten Rozaceára való termékeiket :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

Lyne

2018. november 11.

Ahogy látom egyedül leszek a véleményemmel, de nem válhat be mindenkinek ugyanaz... a legnagyobb és egyetlen problémám ezzel az arctisztítóval, hogy NEM tisztít alaposan! Kb háromszor kell megmosnom vele az arcom, hogy tényleg tiszta legyen... Már nem először találkozom ezzel a jelenséggel, hogy az érzékeny bőrűeknek való arctisztítók, nem elég alaposak... Nem sminklemosónak vettem, de egyszer kipróbáltam, hogy leszedi-e a sminkem, viszont sajnos erre sem jó, pedig nem vízálló smink volt rajtam. A különböző bőrtípusok miatt érthető, hogy nem mindenkinek ugyanaz a termék válik be, de hogy egy szimpla mezei sminket az egyik emberről leszed, a másikról nem, az kissé érthetetlen számomra..ezt csupán azért írom, mert olvastam egy előttem lévő hozzászólásban, hogy másnak leszedte a sminket... Pozitívuma a terméknek, hogy valóban érzékeny bőrűek is használhatják, nem okoz irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Hidratálók: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.