La Roche-Posay

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tsix03, Módosítva: 2021. december 9.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Nappali, könnyű állagú hidratáló allergiás bőrre. A microbiome tudományos eredményei alapján. Azonnal hidratál és csökkenti a bőrirritációt. Azonnal csökkenti a bőrpírt és mérsékli a visszaesés kockázatát."

Hipoallergén formula

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lilla16

2022. május 5.

Nemrég kezdem használni éjszakára, egy picit ragacsos érzést hagy a bőrömön de jól hidratál, és szemkörnyékre is megfelelő. Reggelre szép egységesnek tűnik tőle a bőröm és nem tocsog. Kiváncsi leszek hosszútávon hogy jövünk ki, előtte az Effaclar Duo-t használtam de a végére elkezdett tőle viszketni a bőröm, remélem ezzel nem lesz ilyen gond. Viszonylag kicsi a tubus, de nekem sem fogy gyorsan és sokszor lehet akciósan is venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 5.

Nassi

2022. április 25.

Nálam nem működik. Egy kicsit húzza az arcom de cserébe nehezen szívja be a bőröm. Már csak pár nyomásnyi van benne de én nem veszem újra. (Kombinált, picit érzékeny bőr)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

rheumoderm

2022. március 19.

Sokféle hidratálót használtam már a kombinált típusú bőrömre de eddig ez a legjobb, nem tudok rá egy negatívumot sem mondani, ár-érték arány sem olyan rossz, mivel egy kevéske is elég belőle, így sokáig elég nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 19.

Moringa

2022. március 4.

Ha jól tudom, ez a sima toleriane fluid új változata.
Elképesztően jó hidratáló! Ezt úgy mondom, hogy túl vagyok szinte az összes gyógyszertári márkán, + rengeteg high-end (La Mer, Sisley, Chanel, Shisheido, Elemis stb..) rengeteg modern, minimalista (Ordinary, PC, G&G stb.), koreai (Purito, Benton, COSRX, Klairs, Hada Labo stb. stb. stb) rengeteg organikus (Dr. Hauschka, Weleda, Martina Gebhardt stb..) terméken. A bőrömre a következők a jellemzők: iszonyú vízhiányos, nagyon miteszeres, tág pórusú, pattanásokra hajlamos. Ha egy picit nehezebb hidratálót kenek, azonnal jönnek a pattanások, ha könnyű hidratálót kenek, akkor pedig olyan száraz lesz az arcom mint a sivatag, hámlik, allergiás, piros, minden baja van. Ha nagyon “szerencsés” korszakom van, akkor a két probléma egyszerre jelentkezik. Ez a hidratáló tulajdonképpen kiegyensúlyozza a problémáimat. Nagyon könnyű, és mégis nagyon mélyen hidratál. Nem okoz pattanást, pirosságot leviszi, hámlást megszünteti. A faggyútermelést azáltal csökkenti, hogy mivel a bőröm kellően hidratált lesz, nem termeli túl a zsírt, a pórusokat viszont nem nehezíti, nem tömíti el. CSODA!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 4.

Ha jól tudom, ez a sima toleriane fluid új változata.

betty23

2021. december 26.

Kombinált bőröm van, ami alapból hajlamos a pattanásodásra és a T-vonalban zsírosodásra, de termékekkel nagyon jól tudom ezeket kezelni. Az előző hidratálómmal az volt a gond, hogy a T-vonalamat nagyon zsírossá tette. Ezzel a krémmel nap végére is csak egy minimálisan zsírosodik a homlokom. Kellemesen hidratál, megszűnteti a húzódó érzést, mégsem lesz olajban tocsogó az arcom. Nekem éjszakára is eléggé ápoló, egyes helyekre max szoktam tenni még a cicaplast krémből. Az ára azért elég húzós ekkora mennyiségért, ezért adok egyelőre 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 26.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Squalane eo 1 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.