La Roche-Posay

Ár:   4400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: albertinablogg, Módosítva: 2013. szeptember 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

balankaa01

2019. szeptember 19.

Az én bőrömre ez nem való, de a kamaszodó húgoméra nagyon is, és mivel nekem volt egy 15 millis mintám ebből, odaadtam neki. Csak a T-zónáján használta, ott pattanásos, az orcái szárazak, oda komolyabban hidratáló cucc kell. Na de erre visszatérve... A pattanásokat mintha visszahúzná valamennyire, meg talán kevesebb is jön ki eleve, de cserébe szárít, mintha fizetnének neki érte. Szegény testvéremnek hámlott az egész homloka 3 hét használat után. Valamit valamiért (?)
Azóta lecseréltük másik krémre, és a probléma is megszűnt. Lehet, hogy majd én elkenegetem majd smink alá, az orrom körüli rész úgy is tocsog a zsírban.

(Ahogy olvastam a véleményeket, nem értettem, arra gondoltam, hogy rossz krémet nézek, de nem. Ebből is látszik, hogy mennyire különbözünk, gondolom. 😅)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

rekav11

2018. december 30.

Jó krém, nem volt vele semmi problémám, igaz, velem nincs nehéz dolga, mert nem problémás a bőröm. Elvárásom sincs sok, hidratáljon jól, szívódjon be gyorsan, ne hagyjon zsíros érzést és minél kevesebb kemikáliát tartalmazzon. És ez jól hidratál, könnyen beszívódik, nem hagy diszkomfort érzetet. Viszont azért adok csak 4 csillagot, mert a Bioderma, ami hasonló kategória és u.ennyit tud, ezzel szemben nem tartalmaz szilikont, ill. u.ennek a márkának jobban bejött a Hydraphase típusa. Igaz, szilikon abban is van, de nekem az adja a legkomfortosabb érzetet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

HunglerR

2018. november 9.

Egy csere alkalmával jutottam hozzá. A reggeli rutinom záró terméke. Az illata nem tetszik. Hidratál, nem irritál, de kb ennyi. Újra venni nem fogom, mert semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Futureline

2018. augusztus 26.

Ez a kombinalt borre valo valtozat. Nappalra is lehet hasznalni, viszonylag hamar beszivodik, enyhe borfenyt hagy maga utan. Hidratalasa minimalis. A La Roche mindenen feltunteti hogy nem komedokepzo. De sajnos az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Piciandi

2018. április 11.

Parfüm és egyéb érzékeny börömre keresgélek egy ideje tökéletes hidratáló krémet. Ez pont akciós volt a gyógyszertárban, és mivel a cicaplastot csodaszernek tartom gondoltam egy próbát mindenképpen megér.
Csalódást nem okozott. Azonnal beszívódó könnyü krém, nem hagy semmit maga után. Pattanásokat sem okoz, nem irritál. De valahogy nekem kevés. Ezt szoktam elsönek felkenni mert ebben bízom a legjobban és csak utána a többit. Sajnálom hogy nem elég magában. Lehet ráveszem magam a riche-re ha ez elfogy. Most a 3/4-énél járok. Az "illata" nagyon nem tetszik viszont. Emlékeztet a Technokolra :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

lilapuding

2017. november 21.

Nyaron vasaroltam, erzekeny szeplos ekcemas borom van, nagyon szepen rendben tartja, nem ragacsos tole a borom, nem pattogok kintole. Az ara az elfogadhato kategoriaba esik szerintem. Junius ota hasznalom minden este es meg mindig boven benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

kkamilla

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 15.

Nagyon könnyű, vizes állaga van. A bőröm szépen beszívta, de kicsit ragacsos maradt utana, ami sminkeles előtt nem hátrány, de egyébként igen. Elég problémás, kipirosodó bőröm van de egyáltalán nem irritálta, olyan semleges hatása van. Hidratáláshoz szuper, de azon kívül semmi jótékony hatása nincsen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

gyngyvr

2017. június 23.

Parfümmentes, könnyű, jól hidratál, mi kell még? Szeretem a vizes állagát, és hogy egyből becuppantja a bőröm. Nagyon bejön a finom krém illata. Most ebben a melegben ritkán használom, és akkor is estére, de a hideg időben imádja a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

GalambSz

2017. május 17.

Nappali krémet kerestem ami illatmentes, és zsíros-kombinált bőrre is jó. Ez a krém nagyon jól nyugtat, de csak éjszakára használom, mert nekem kifényesedik tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 17.

gigi

2016. november 3.

Szerintem szuper ez a krém! Néha a legegyszerűbb dolgok a legnagyszerűbbek. Jól hidratál, sima krém illata van. Egy hibája van, nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.