La Roche-Posay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Natalie, Módosítva: 2019. június 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Akár 48 órán át hidratál, óvja a fizikai védőréteget. Intenzíven nyugtatja a bőrt és csökkentheti a bőrirritációkat. 83% bőrnyugtató és védő hatóanyag tartalmú:

• [Glicerin] Hidratál akár 48 órán át.
  • [Ceramid] Óvja a fizikai védőréteget.
  • [B3-vitamin] Intenzíven nyugtatja a bőrt.
  • [La Roche-Posay Termálvíz] Nyugtatja a bőrt és csökkentheti az irritációkat.

Pocok7

2020. szeptember 17.

Imádom! Szuper könnyű kis hidratáló és pillanatok alatt beszívódik. Nyugtat, hidratál. Már próbáltam a LRP tolerian ultra creme, nuit és fluidot is, mind3 bevált, de egyiknek sem volt igazán könnyű az állaga. Ezért keresgéltem tovább, ezt már többször láttam notinon és itt is mikor kutattam a hidratálók után, de mindig azt hittem, hogy az előbb említett fluid csak új csomagolásban, de észre vettem hogy nem is ugyan az a neve és az összetevők se, ezek után egyből megrendeltem, és tényleg teljes szerelem. Pikk-pakk beszívódik, tökéletes fényvédő alá is, vagy akár fényvédő helyett ha este kell valahova menni, smink alatt is tökéletesen stabil. Én viszont este használom, LRP dermallergo vagy G&G Retinal szérum után, így estére is elegendő nekem, bár télre azért lehet hogy kell mellé valami erősebb. Alap hidratálóként mindenképpen fix helye van a rutinban, max télre kell mellé a Tolerian ultra creme. Mindenkinek ajánlom akinek zsíros vagy kombinált bőre van, akár érzékeny akár nem, és szerintem száraz bőrre is tökéletes kiegészítő hidratáló lehet, ha kell még egy kis plusz. Nálam hatalmas kedvenc! 💙

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Niacinamide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide