La Roche-Posay

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: spari193, az összetevőket feltöltötte: gaz1ra, Módosítva: 2018. október 25.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Érzékeny bőr esetén nem csak a bőrbarrier támogatása szükséges, hanem a mikrobális barrier megőrzése is - azé a láthatatlan védőrétegé, amely természetes módon védi a bőrt az érzékenysége csökkentéséért. Ez a prebiotikumok szerepe."

• Akár 48 órán át hidratál.
  • Óvja a fizikai védőréteget.
  • Intenzíven nyugtatja a bőrt.
  • Csökkentheti a bőrirritációkat.

Cseresznye1006

2021. május 3.

Januárban egy kozmetikum - az addig semennyire se érzékeny bőrömet - teljesen "kiütötte", ekcémás lett. Azóta is rendszeres előjön, ezért áttértem az érzékeny bőrre való termékekre. Ezt a krémet szeretem, nem irritál, az állaga kellemes, és teljesen illatmentes.
Nekem nem "sok", nem csoda, hisz száraz a bőröm. Sminkelni is tudok rá. Végül is elégedett vagyok vele, de a kiszerelés kicsi, hamar elfogy. Újravevős, de azért lehet még kipróbálok más hasonló terméket is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 3.

Tig

2021. március 19.

Nagyon korrekt, szeretem az állagát, a hatását, az összetevő listát, igazából mindent szeretek benne. Egyetlen szépséghibája számomra, hogy boldogabb lennék, ha több lenne benne, gyorsan felélem azt a 40 ml-t. :) Mondjuk ahogy USA-beli youtube csatornákon látom, hogy létezik ott a 75 ml-es Toleriane Double Repair, na egy akkora kiszereléssel boldogabb lennék. De emiatt nem vonnék le pontot. Most télen használtam a "kombinált" bőrömre, nem volt túl nehéz. Nyárra lehet, hogy az lenne. Azt vettem észre, hogy az eddig próbált hidratálók közül ennek és a kék pumpás Toleriane Ultra Nuit-nek a használatakor volt a legszebb, legjobb tapintású a bőröm, elkötelezett rajongójuk vagyok (csak lennének egyszer nagyobb kiszerelésűek, ó bárcsak).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 19.

Dorci94

2021. január 10.

Az egyik legjobb hidratáló, amit eddig próbáltam (mióta gyógyszertári illatmentesekre váltottam). Nem túl zsíros, kellően hidratál, nem fényesedik ki az arcom tőle. Szerintem szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

cbf91XD

2020. augusztus 14.

Ajándékba kaptam belőle a rendelésemhez egy 15 ml-es kiszerelést. Nekem sajnos elég nehéz, de ez nem meglepő, hiszen normál és száraz bőrre ajánlják. 3 nap után kezdett el pattanásokat okozni. Nagy-nagy pluszpont, hogy illatmentes. Talán a Toleriane Ultra Fluide jobban bejönne, de abban meg kevés az aktív hatóanyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

nicolekitti

2019. szeptember 3.

Én is KIT-ben vettem és milyen jól tettem, hogy nem teljes kiszerelésben.
Na, hogy ez mi ez? Komolyan kb mint egy nagy semmi lenne az egész. Bekenem az arcomat és semmit se érzek. Semmi illata sincs, totál semleges egy krém.
Szeretem a márkát, de ez kb egy nagy nulla. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Én is KIT-ben vettem és milyen jól tettem, hogy nem teljes kiszerelésben.
Szeretem a márkát, de ez kb egy nagy nulla. :(

Dettolka

2019. április 17.

Kit által próbáltam ki, nem rossz termék! A kombinált bőrömnek hála vannak száraz, kipirosodott részek is az arcomon azokat kellőképpen hidratálja, nyugtatja. Nem biztos, hogy megvenném teljes áron, de így nincs rá panaszom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Mangoka

2019. március 12.

Átlagos hidratálás, viszont nekem kukacosodott. Nagyon nem szeretem mikor vègigsimítom az arcom ès kb mintha hámlanèk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

papramona

2019. január 18.

Nem hidratál annyira, mint vártam, a 48 órás hidratálás amit akár elérhetünk vele erős túlzás, viszont nagyon könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, nem marad fényes utána a bőr, érződik, hogy hidratál, de annyira mégsem szuper hogy megvegyem még egyszer, mert így télen kevés. Nekem szépen eltűntek a piros mikrosebek az arcomról miatta, kezemre is kentem, de ott csípi az ekcémát, viszont az arcomon nincs és ott nem tapasztaltam ilyet. Nem ajánlom annak aki nagyon száraz bőrű és hidratálni kell, és ekcémára abszolút nem!, sima krém helyett pedig inkább olcsóbb vitaminosat vegyen az ember.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

asszembocicsoki

2018. november 10.

Meg kell, hogy védjem ezt a krémet. Mindentől kipattogó, kivörösödő, pattanásokra hajlamos bőröm van. Reggel és este is használtam minden nap és nekem jó volt. Nem mondom, hogy nagy hidratáló képességgel rendelkezik, de elég volt a kombinált-vízhiányos bőrtípusomra.
Ami viszont a nagy képessége: két gyulladt, ekcémás folt jelent meg a szemkörnyékemen 1 hónappal azelőtt, hogy elkezdtem volna ezt használni. Addig mindent próbáltam, semmi nem segített. Majd megkaptam ezt a krémet, már másnapra lehúzta a gyulladást, 1-2 hét múlva pedig már nyoma sem volt a foltoknak..ha elhagytam 1-2 napra utazás miatt, rögtön vissza is jöttek a hámló foltok..
Egy szó mint száz: ekcémás, enyhén száraz bőrre szuper, zsíros bőrűek felejtsék el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Lolychan

2018. november 2.

Nem tudom, hogy dobhatta piacra ezt a terméket az LRP. :/ Egyszerűen borzalmas. Megvettem 990 Ft-ért a kis Kit-et, gondoltam egy próbát megér. Hát nem. :/ Kipattogtam tőle. :/ Jól beszívódik, de csak rontotta az arcbőrömet. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.