La Roche-Posay

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: spari193, az összetevőket feltöltötte: gaz1ra, Módosítva: 2018. október 25.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Érzékeny bőr esetén nem csak a bőrbarrier támogatása szükséges, hanem a mikrobális barrier megőrzése is - azé a láthatatlan védőrétegé, amely természetes módon védi a bőrt az érzékenysége csökkentéséért. Ez a prebiotikumok szerepe."

• Akár 48 órán át hidratál.
  • Óvja a fizikai védőréteget.
  • Intenzíven nyugtatja a bőrt.
  • Csökkentheti a bőrirritációkat.

Ár: 3500 , Eladó: Sziszo33
Állapot: Haromnegyedig van, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel, fizetés: személyesen vagy előre utalással

nicolekitti

2019. szeptember 3.

Én is KIT-ben vettem és milyen jól tettem, hogy nem teljes kiszerelésben.
Na, hogy ez mi ez? Komolyan kb mint egy nagy semmi lenne az egész. Bekenem az arcomat és semmit se érzek. Semmi illata sincs, totál semleges egy krém.
Szeretem a márkát, de ez kb egy nagy nulla. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Én is KIT-ben vettem és milyen jól tettem, hogy nem teljes kiszerelésben.
Szeretem a márkát, de ez kb egy nagy nulla. :(

Dettolka

2019. április 17.

Kit által próbáltam ki, nem rossz termék! A kombinált bőrömnek hála vannak száraz, kipirosodott részek is az arcomon azokat kellőképpen hidratálja, nyugtatja. Nem biztos, hogy megvenném teljes áron, de így nincs rá panaszom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Mangoka

2019. március 12.

Átlagos hidratálás, viszont nekem kukacosodott. Nagyon nem szeretem mikor vègigsimítom az arcom ès kb mintha hámlanèk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

papramona

2019. január 18.

Nem hidratál annyira, mint vártam, a 48 órás hidratálás amit akár elérhetünk vele erős túlzás, viszont nagyon könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, nem marad fényes utána a bőr, érződik, hogy hidratál, de annyira mégsem szuper hogy megvegyem még egyszer, mert így télen kevés. Nekem szépen eltűntek a piros mikrosebek az arcomról miatta, kezemre is kentem, de ott csípi az ekcémát, viszont az arcomon nincs és ott nem tapasztaltam ilyet. Nem ajánlom annak aki nagyon száraz bőrű és hidratálni kell, és ekcémára abszolút nem!, sima krém helyett pedig inkább olcsóbb vitaminosat vegyen az ember.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

asszembocicsoki

2018. november 10.

Meg kell, hogy védjem ezt a krémet. Mindentől kipattogó, kivörösödő, pattanásokra hajlamos bőröm van. Reggel és este is használtam minden nap és nekem jó volt. Nem mondom, hogy nagy hidratáló képességgel rendelkezik, de elég volt a kombinált-vízhiányos bőrtípusomra.
Ami viszont a nagy képessége: két gyulladt, ekcémás folt jelent meg a szemkörnyékemen 1 hónappal azelőtt, hogy elkezdtem volna ezt használni. Addig mindent próbáltam, semmi nem segített. Majd megkaptam ezt a krémet, már másnapra lehúzta a gyulladást, 1-2 hét múlva pedig már nyoma sem volt a foltoknak..ha elhagytam 1-2 napra utazás miatt, rögtön vissza is jöttek a hámló foltok..
Egy szó mint száz: ekcémás, enyhén száraz bőrre szuper, zsíros bőrűek felejtsék el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Lolychan

2018. november 2.

Nem tudom, hogy dobhatta piacra ezt a terméket az LRP. :/ Egyszerűen borzalmas. Megvettem 990 Ft-ért a kis Kit-et, gondoltam egy próbát megér. Hát nem. :/ Kipattogtam tőle. :/ Jól beszívódik, de csak rontotta az arcbőrömet. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

xfxff349

2018. november 2.

Fuuu ez nem. Nagyon száraz és érzékeny bőröm van, ezért nagyon-nagyon odafigyelek, hogy mit kenek rá. Mivel nagyon szeretem a márka termékeit így nagy lelkesedéssel próbáltam az új arckrémjüket is. Arcra nagyon kevés, kb 2 perc alatt beszívódik és nekem min 2 réteget kellene rákennem, hogy valamit hidratáljon. Ráadásul miután beszívódott elég fura szúrós szagot érzek az arcbőrömön, ami hát nem túl kellemes élmény. Engem nem irritál és pattanásokat sem okozott nálam. Árát szerintem nem éri meg, száraz bőrre semmiképpen nem elég, max kombináltra. Nagy csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 2.

tara95

2018. október 30.

Ismét csak fogom a fejem a márkától. Mintacsomagot rendeltünk 3an és ebből 3/3 pattanásokkal gazdagodott. Hüledeztem, hogy mégis, miért?? Ez is érzékeny bőrre van.

Jaj hupszika, hogy az Inci elején egy maxos komedogén indexű összetevő tanyázik? Micsoda véletlen.
Eddig sem szerettem a céget ( a termálvizes sprayn kívül), de ez a krém is borzalmas.

Nehéz, fényes, arcra sok, szemkörnyékre kevés, de legalább oda el fog fogyni a 2x15 mles kiszerelésem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.