La Roche-Posay

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rtunde, Módosítva: 2019. február 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratálókrém feszülő, száraz bőrre, kisbabák számára is megfelelő. Bőrnyugtató hatású a benne található védő hatóanyagok pedig óvják a bőrt egész nap.

Illatanyagmentes, etanolmentes.

Ár: 3000 Ft , Eladó: Dorxy98
Állapot: 40 ml, új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, előreutalás után

tinkerbell25

2020. június 10.

Bár kombinált bőröm van, hidratálónak én ezt használom éjszakára, keveset kell csak belőle felvinni, akkor szépen beszívódik, nem túl nehéz. Termálvizes spary-vel együtt használom, úgy vettem észre az segíti a beszívódását. Mióta használom sokkal kevésbe zsírosodik a bőröm, néha nappal smink alá is felteszem, nem vettem észre, hogy hamarabb átfényesedne tőle az arcom. Mivel keveset használok csak belőle így hónapok óta megvan ez az egy tubus és nagyon távol áll még a kifogyástól :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

BeesWorld

2020. május 26.

Lehet, hogy csak nekem nem tolerálja a bőröm (bár meglepő, mivel bőrgyógyász javasolta a használatát a túlérzékeny bőrömre), de ez olyan mértékben irritálta és csípte a bőrömet, hogy 2 próbálkozás után anyukámnak adtam. Elképzelésem sincs melyik összetevője miatt vörösödött be az arcom, és égett, csípett, de nem kívánom senkinek az érzést. 0 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

zita98

2020. május 11.

Szeretem, szerintem jó arckrém. Szememre is tudom használni és nekem a zsírossága pont jó mert elég száraz szokott lenni az arcbőröm. Párszor már újra vettem, most is épp ezt használom éjszakára meg nappalra a szememköré. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

csotieszti

2020. március 25.

Eddig a toleraine termékcsalád egy másik arckrémét használtam, de azt sajnos nem tudtam beszerezni, így erre esett a választásom. Száraz, érzékeny bőröm van, de ez a termék túl sok és nehéz neki, nem szívódik be rendesen még éjszaka sem, reggelre ugyan nincsenek száraz foltok az arcomon, de durva és érdes tapintású marad arcmosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 25.

Regi84

2020. március 23.

Sajnos nekem nagyon zsíros, de száraz és érzékeny bőrűeknek biztos nagyon jó választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

pepuuss

2019. március 31.

csodálatos! a totál kiszáradt kezemet csak ez a krém képes gyógyítani. hamar felszívódik, nincs bajlódás vele és pikk-pakk rendbeteszi a bőrömet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

judvid

2019. február 5.

Télen a száraz bőröm megmentője. Nagyon szeretem, jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

Télen a száraz bőröm megmentője. Nagyon szeretem, jár neki az 5 csillag.

rtunde

2019. január 31.

Előtte a sima toleriane riche verziót használtam hosszú ideig. Ahhoz viszonyítva állaga könnyebb, kevésbé zsíros, így arcra is szívesebben használom.Amit ígér betartja. A termékcsalád toleriane vonalába jól illeszkedik, túlérzékeny , kissé száraz arcbőrre jó választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 31.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Niacinamide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.