La Roche-Posay

Ár:   6100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Janu, az összetevőket feltöltötte: hvcs, Módosítva: 2018. június 21.

Kiszerelés:   9,5 g
Lelőhely:   patikák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

hvcs

2015. november 20.

UP-UPDATE: mióta tudatosabban használom, mint egyszerre alapozó-és-púdert, azóta persze tökre megszerettem. Alapozóecsettel viszem fel, az erős pigmentáltság miatt az alapozást hagyom is, így a végeredmény is szép (kicsit poros azért, de eztzel még együtt tudok élni), és persze nagyon jó, hogy ott van az az spf.

UPDATE: kipróbáltam a saját, ultraspeciális szivacskájával is, és sajnos azzal csak még vakolatszerűbb volt a végeredmény, mint ecsettel. Közben nagyjából leesett, hogy ez inkább alapozó és púder egyben, és elkezdtem magában, nagyon óvatosan ecsettel használni. Sajnos így is menthetetlenül pormaszk-szerű, legalábbis felvitelkor - bármilyen óvatos vagyok is vele. El fogom persze használni, meg mégiscsak kap egy plusz pontot az SPF25 miatt, de egész biztosan nem újravevős.

-----
Én ecsettel viszem fel, és a kevert bőrömön a sok pigmenttől és spf 25-től inkább tűnik vakolatnak, eddig képtelen voltam egy sheer finisht összehozni vele. Sőt nem is csak vakolat, mintha csomókba állna össze a homlokomon, főleg ha lapozót is teszek alá (amit szoktam pedig). Vajon mégis inkább a saját felvivőszivacskáját kéne használnom, és mellőzni az alapozót? Mindenesetre eddig egy fényvédő krém és egy közönséges Rimmel vagy Essence kombójával szebb végeredményt érek el, ez a csoda pedig a többszörösébe kerül. Egészen biztosan nem újravevős. De addig is mindenféle jó tanácsnak örülök, hogyan lehetne könnyebben, egészen vékony rétegben felvinni :-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

-----

Doribella

2015. november 2.

Több éve használom ezt az alapozót. Világos arcbőrömre a light beige árnyalatot választottam. Nagyon elégedett vagyok vele. Könnyű felvinni és egyenletesen eldolgozni a dobozban lévő szivaccsal. A fedése közepes, inkább könnyű állagú, mint nehéz vakolat; hétköznapokra remek választás. Kiszerelése ideális, nagyon tartós termék. Csak ajánlani tudom. (Akinek zsíros bőre van, azért a pozitív értékítélet ellenére se számítson arra, hogy ettől nem fénylik az arca a nap végére...)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 2.

anita0101

2015. április 20.

Sokat gondolkodtam rajta, hogy megvegyem. Végül megvettem és nem bántam meg. a mennyiség nagyon kevésnek tűnik, de már két hónapja hasznáélom és alig fogyott belőle. Nagyon jó a fedése, nincs maszk hatás. Egyszerű és gyors, hétköznapokon ezt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.