Best of Beauty 2019

La Roche-Posay

Ár:   6590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: izabella73, Módosítva: 2019. április 1.

Lelőhely:   patikák

A púder fixálja a sminket és bársonyos árnyalatot kölcsönöz az arcbőrének

• elfedi a arcbőr hibáit és egységesíti az árnyalatait
  • tökéletesen mattá teszi az arcbőrt
  • üde megjelenést kölcsönöz
  • teljesen átlátszó textúra

ami2015

2019. június 22.

Engem is meglepett, hogy csillog, de felvíve nekem ez nem látszik, inkább csak üdébb tőle az arcom, nem olyan sápad. Megszerettem, el fogom használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 22.

Alicece

2019. május 8.

Hatalmas csalodás a célra abszolult nem valo miv hogy gyöngyházas fénye van.
Drága volt nincs benne tükör egyszerü kivitel és nem mattitásra valo ez a legnagyobb baja ugyanis egy gyengébb fenyű highlighlitter...többször megnéztem a ráirt szövegett hogy ez mattito...és igen csak nem az van benne.
Aki fényt akar az amugy matt arcára annak ajánlom
Mindenki teszteren nézze meg a kézfején mielött megveszi...mert akkor egyből rájön

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Hatalmas csalodás a célra abszolult nem valo miv hogy gyöngyházas fénye van.
Aki fényt akar az amugy matt arcára annak ajánlom

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol