La Roche-Posay

Ár:   6590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: izabella73, Módosítva: 2019. április 1.

Lelőhely:   patikák

A púder fixálja a sminket és bársonyos árnyalatot kölcsönöz az arcbőrének

• elfedi a arcbőr hibáit és egységesíti az árnyalatait
  • tökéletesen mattá teszi az arcbőrt
  • üde megjelenést kölcsönöz
  • teljesen átlátszó textúra

csizi

2020. január 30.

Nem tudom hogy gondolták, hogy mattító púderként árulják. Nekem speciel csillog tőle az egész fejem, mint egy diszkógömb.Kár, hogy nem olvastam el az itteni véleményeket, mielőtt megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 30.

Anett0721

2019. november 28.

Nagyon bársonyos az arc felülete ezzel a púderrel, sima és egyenletes. Jó fixálja az alapozót, nem csinál szellemarcot, csodaszép a finishe.
DE: nem mattít, sőt, tele van mikrocsillámokkal. Ez a pan-ben nem látszik, de az arcon már annál inkább! Nekem mondjuk tetszik, ad egy szép egészséges fényt, üdeséget, ezerszer szebb (pláne érettebb bőrre), mint a matt púderek.
Plusz pont, hogy nem okoz irritációt. Nagyon megszerettem, árban is szuper.
Rajtam hasonló végeredményt ad, mint a G. híres gyöngyei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 28.

Plusz pont, hogy nem okoz irritációt. Nagyon megszerettem, árban is szuper.
Rajtam hasonló végeredményt ad, mint a G. híres gyöngyei.

sammy

2019. november 23.

Nem voltam egy sminkelős típus, mert minden sminkterméktől vakaróztam. Az öregedés visszafordíthatatlan útjára lépve erősödött fel az inger, hogy azért csak próbálkozzak. A La Roche sminkek nem épp olcsók, de ez például megéri az árát, tartós és valóban nem allergizál. Száraz bőröm van, arra is kifejezetten jó, nem mattít erősen, van egy visszafogott csillogása. Szolíd sminkhez, világos bőrűeknek multifunkcionális lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 23.

jibjab

2019. szeptember 24.

Csodaszer! Már a másodikat használom belőle, nem tudok vele betelni. Kifejezetten zsíros a T-vonalban a bőröm, a szemem körül viszont már ott vannak a kis ráncok, szarkalábak. A L'oreal True Match alapozó fölé használom. Kifejezetten szépen fixál, nem púderesen matt a hatása, hanem van egy kis csillogása, amitől összehasonlíthatatlanul szebb a bőrképem, ragyogóbb, de mégsem olyan, mintha zsírosbödönbe mártottam volna a fejem. Nagyon szkeptikus voltam vele, mert fényvisszaverő, ami mattosít? Púder, ami nem emeli ki a ráncokat? Három színű, de nem pirosító/highlighter? Nos, mattosít, de azért 4-5 óra után nem árt a T-vonalban frissíteni, máshol egész nap marad a helyén. A szemhéjamra is kenem, nálam ez a szemfesték alapozó, mert picit csillog és tartós a szemfesték rajta. A szem alatt egy kicsit a nap végére szárítja és kiemeli a ráncokat, de nem vészesen, nem annyira, mint egy hagyományos porpúder. Nagyon szép bőrképet ad, akkor is, ha én az alapozót csak a T-vonalban használom és a szemem alá korrektor gyanánt. Egyszer már újravettem és ismét meg fogom tenni, ha elfogy. Mindig a táskámba van, nem tudok létezni nélküle, pedig tényleg kevésszer kell napközben utána igazítani. Egy tükör és egy kis ecset vagy szivacs jó lenne ha lenne a csomagolásában. Ja, próbáltam ecsettel, úgy is szép, de nekem napközben praktikusabb szivaccsal felvinni, amit beleszuszakoltam a dobozába. Se pattanásos, se mitesszeres nem lettem tőle, de szem alatt kell nagyon a hidratálás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Sparklingdiamond

2019. július 22.

Imádom!
Ne tévesszen meg titeket a csillogása, nekem millioszor jobban bevált mint egy mac púder..
Azóta nincsenek pattánasaim,eltömődött komedók sem.A nyári 30 fokban is igen is tart nyilván ez egyén függő de ha izzad is az ember szépen papírzsepivel le lehet ittatgatni úgy hogy nem jön le foltokba az egész kreálmányod a fejedről mint más púdereknél.Nagyon zsíros a bőröm aki hasonló cipőben jár ez egy megváltás.Mellette pedig csodás üde arcot biztosít annak ellenére hogy matt nincs az a maszkos “ráncokba beleűlő” kinézet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Imádom!

ami2015

2019. június 22.

Engem is meglepett, hogy csillog, de felvíve nekem ez nem látszik, inkább csak üdébb tőle az arcom, nem olyan sápad. Megszerettem, el fogom használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 22.

Alicece

2019. május 8.

Hatalmas csalodás a célra abszolult nem valo miv hogy gyöngyházas fénye van.
Drága volt nincs benne tükör egyszerü kivitel és nem mattitásra valo ez a legnagyobb baja ugyanis egy gyengébb fenyű highlighlitter...többször megnéztem a ráirt szövegett hogy ez mattito...és igen csak nem az van benne.
Aki fényt akar az amugy matt arcára annak ajánlom
Mindenki teszteren nézze meg a kézfején mielött megveszi...mert akkor egyből rájön

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Hatalmas csalodás a célra abszolult nem valo miv hogy gyöngyházas fénye van.
Aki fényt akar az amugy matt arcára annak ajánlom

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol