Labello

Ár:   699 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Innovatív, tiszta vizet és hidratáló aloe vera-t tartalmazó formulája támogatja az ajkak természetes nedvesség raktározó folyamatát és könnyed, lágy érzettel kényezteti ajkait. Intenzív és hosszan tartó hidratálást biztosít, könnyű összetételének köszönhetően könnyen felszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után, csak puha és selymes ajkakat. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

kalmaniki

2017. október 27.

Gyengén hidratál, de kellemes érzés az ajkakon, gyorsan beszívódik. Íz- és illatmentes. Ha elfogy nem veszem újra, csak egy fokkal jobb, mint a gyümölcsös társai.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

Shauna

2017. október 15.

Akkor szoktam használni, ha megfázom, vagy ha télen nagyon hideg van és ezekben az esetben nagyon is jót tesz az ajkaimnak.
Hidratál, illata pedig nem igen van, ami nekem tetszik, mert ezt a terméket én tényleg ajakápolásra használom.
Igaz, elfogyni nem a közeljövőben fog, de mindenképp újravásárolom majd. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Igaz, elfogyni nem a közeljövőben fog, de mindenképp újravásárolom majd. :)

Pampilla

2017. június 21.

Sokáig kitartott,igaz nem csak ezt használtam. Éjjeliszekrényem fontos tartozéka volt,de Labellot már nem akarok venni,inkább valami természetesebbet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Babsszi

2017. április 9.

A soft pink mellett az egyetlen labello ami használható. Nincs se színe, se illata, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

Tincs12

2017. április 9.

Nekem az egyik kedvencem. Nincs illata, ami nálam plusz pont, mert nem szeretem az édeskés, émelyítő illatokat. Könnyen felvihető, jól hidratál és nem is túl ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Mundow

2017. február 20.

Átlagos ajakápoló. Nem igazán hidratál, túl vizesnek tűnik, csúszkál a számon és hamar lekopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

Fatyolfelho

2017. január 21.

Az egyetlen használható és hidratáló Labello. Télen van csak rá szükségem, de akkor napi szinten. Lefekvés előtt is bekenem be a számat, akkor tartósabban rajta marad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 21.

Gina213

2017. január 5.

Nagyon rossz.. 10 perc múlva "eltunik" a termék,mintha semmit sem tettem volna az ajkaimra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 5.

Kingucii

2017. január 2.

Nem vagyok nagy Labelló fan. Ezen kívül csupán a rózsaszín vált be.
Puhán tartja az ajkaim, nem szárítja ( ami Labellónál meglepő, mert csak rontani szokott a helyzetemen)
Én szeretem, ha nedvesebben tartja a szám, tehát, ha nem szívódik be hamar, az sokkal jobb!
Szépen hidratál, de egy Carmexszel versenybe nem szállhat, ezért 4*:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Nem vagyok nagy Labelló fan. Ezen kívül csupán a rózsaszín vált be.
Szépen hidratál, de egy Carmexszel versenybe nem szállhat, ezért 4*:)

kornzsofi

2016. december 25.

Nagyon jó érzés az ajkaimon, hidratál is; de ha lefekvés előtt ezzel kenem be a szám, reggelre azért kiszárad. Az ár-érték arány szerintem megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.