Labello

Ár:   699 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Innovatív, tiszta vizet és hidratáló aloe vera-t tartalmazó formulája támogatja az ajkak természetes nedvesség raktározó folyamatát és könnyed, lágy érzettel kényezteti ajkait. Intenzív és hosszan tartó hidratálást biztosít, könnyű összetételének köszönhetően könnyen felszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után, csak puha és selymes ajkakat. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

kornzsofi

2016. december 25.

Nagyon jó érzés az ajkaimon, hidratál is; de ha lefekvés előtt ezzel kenem be a szám, reggelre azért kiszárad. Az ár-érték arány szerintem megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 25.

Bebek

2016. december 25.

Nincsen színe, sem szaga / illata, sem íze. És nem ragad. Könnyen kenhető, könnyed kis krém.
Én éjszakára használom csak, mivel abszolút nincs semmi baja a számnak, csak néha egy picike részen kiszárad. Ez 1-2 nap alatt rendbe teszi még így is, hogy egyszer kenem be.
Szóval szerintem ez egy nagyon jó kis ajakápoló. :)

Update: Carmex-szel összehasonlítva sajnos le kell, hogy pontozzam... ez picit javít a helyzeten, de kb csak szinten tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 25.

Szóval szerintem ez egy nagyon jó kis ajakápoló. :)

bettina28

2016. december 17.

A labellok közül ezt és a kamillásat tudja csak elviselni a szám. A többi csak még jobban kiszárítja. Többször is újravettem mind a kettőt, most ez a kék változat van fogyóban. Igazából alig várom hogy elfogyjon, több labellot nem veszek mert csak függőséget okoznak. Hidratálni szerintem nem hidratálnak jól, a zsíros ragacsos érzet pedig megmarad az ajkakon órákig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

gittawenczl

2016. december 4.

Nagyon szeretem. Sokkal krémesebb, mint a többi Labello, és puhává teszi az ajkaimat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

niksss00

2016. október 24.

A vélemények alapján lehet, hogy velem van baj, de nekem a Labello sosem hidratálta az ajkamat úgy, ahogy szükséges lett volna. Amikor nincs különösebben kiszáradva a szám és csak megszokásból kenem fel akkor elvagyok vele, de sajnos a megszokáson kívül nem látom különösebb értelmét. Szerintem kicsit félresiklott a márka, inkább divatba ment át (például az új, Neon kollekcióval) mintsem a lényegre fókuszálnának, a megfelelő hidratálásra.
Drágának is tartom, hiszen a Baleás ajakápoló semmiben sem teljesít rosszabbul...
Ha valóban hidratálásra szorulok, akkor nem nyúlok ezért a termékért.
A két csillagot mindössze a sokszínű választékért és a finom illatokért adom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Ha valóban hidratálásra szorulok, akkor nem nyúlok ezért a termékért.
A két csillagot mindössze a sokszínű választékért és a finom illatokért adom.

ftmea13

2016. október 17.

Kedvenc ajakápolóm! Eddig Neutrogenát használtam, de túl keménynek tartottam egy idő után már, viszont ez sokkal könnyedebb. Radírozás után is szoktam használni, és egyszerűen gyönyörű. Rúzs alatt is megállja a helyét. Ha picit kiszárad, felkenem és már "kezelte" is. Tökéletes, biztosan újra fogom még venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 17.

kissadel98

2016. augusztus 9.

Az általános hidratáló balzsamoknál az én ajakbőrömön jóval jobban funkcionál ez a fajta labello, de a sima körömvirág balzsamomat egyelőre nem hajazza (ami mindössze 150,- Ft a gyógyszertárban). Ettől függetlenül megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

balankaa01

2016. augusztus 5.

Nekem a párom vette meg, mert elfogyott a labellom, és kellett egy másik. Nem tudom, miért ezt választotta, de nagyon örülök neki.
Szuper, hogy nincs színe, mert nem szeretem az ilyen "se-színű" ajakápolókat, amelyek beszínezik az ajkakat, de sehogy sem néznek ki.
Ennek jó a viselése, szép, tiszta illata van.
Külön öröm a fényvédő faktor. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Ennek jó a viselése, szép, tiszta illata van.
Külön öröm a fényvédő faktor. :)

nyauka

2016. július 1.

Sokszor elcsábulok, és veszek mást, de ez az amihez aztán mindig visszatérek, nagyon szeretem az illatát, állagát, könnyű, lágy viselni, szép fényt ad, és azonnal hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 1.

Jancsa

2016. május 22.

Átlagos hidratáló hatása van. Semmi extra.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 22.

Átlagos hidratáló hatása van. Semmi extra.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.