Labello

Ár:   699 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Innovatív, tiszta vizet és hidratáló aloe vera-t tartalmazó formulája támogatja az ajkak természetes nedvesség raktározó folyamatát és könnyed, lágy érzettel kényezteti ajkait. Intenzív és hosszan tartó hidratálást biztosít, könnyű összetételének köszönhetően könnyen felszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után, csak puha és selymes ajkakat. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Flo2785

2016. február 9.

Szerintem szuper ez az ajakápolo, hosszan hidratál es nagyon olcso.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 9.

Szerintem szuper ez az ajakápolo, hosszan hidratál es nagyon olcso.

CsabaiAna

2016. január 21.

Szeretem, ált. napi 2x (reggel&este) kenem be vele a számat, amikor így télvíz idején utcára lépek és így nem fújja ki a szél a számat. Kellemes az állaga, nem zsíros, jó az illata, és nem kellemetlen érzés a ''viselése", plusz finom kis fényt ad az ajkaknak, úgyhogy nekem bejövős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 21.

kobarbika

2015. december 30.

Èjszakára szoktam hasznàlni: akkor van ideje felszívòdni teljesen. Alapvetően elègedett vagyok vele. Ha nincs extrém módon kiszáradva a szám,akkor tökèletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

tamcii

2015. november 20.

Teljesen meg vagyok vele elégedve.
Talán annyi a hibája, hogy lassan szivodik fel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 20.

Teljesen meg vagyok vele elégedve.
Talán annyi a hibája, hogy lassan szivodik fel

Sminkakademia

2015. november 16.

A legjobb ajakápolóim közé tartozik. Sikamlik és sokáig érzem a hidratáló hatását. Szép lesz tőle a szám is. Sokszor újravásároltam már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Grumpi

2015. november 14.

Egyszerű,semmi íllatosított rémség,átlagos ajakápoló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 14.

Egyszerű,semmi íllatosított rémség,átlagos ajakápoló.

KuliKali

2015. november 1.

Hjaj. Glamouron vettem,hátha ez a Labello most tényleg hidratál a többi gyümölcsös szörnyűséggel ellentétben,de semmivel nem különb náluk ilyen téren,csak az illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 1.

marka88

2015. október 30.

Bár már a csomagolás nem a régi és SPF 15 sincs benne, ennek ellenére azonban elégedett vagyok, mert tökéletesen hidratálja egy rétegben a cserepes ajkamat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

mujerconfused

2015. október 21.

Pillanatok alatt eltűnik a számról, bár egész jól hidratál. Édes, tipikus ajakbalzsam illata van, de kibírható. Féláron nem volt rossz vétel, de tudnék nélküle élni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

lidi2119

2015. október 2.

Nagyon nagyon régen használtam Labellot, mert rossz tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Most kellett vegyek egy ajakápolót, de csak ezt láttam abba a boltba ahol jártam. Borzalom. Hangyányit hidratál. Nekem a Dm-es ajakápoló a legeslegjobb! Muszáj vegyek onnan egyet, mert ez egy katasztrófa

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 2.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.