Labello

Ár:   699 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Innovatív, tiszta vizet és hidratáló aloe vera-t tartalmazó formulája támogatja az ajkak természetes nedvesség raktározó folyamatát és könnyed, lágy érzettel kényezteti ajkait. Intenzív és hosszan tartó hidratálást biztosít, könnyű összetételének köszönhetően könnyen felszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után, csak puha és selymes ajkakat. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

lidi2119

2015. október 2.

Nagyon nagyon régen használtam Labellot, mert rossz tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Most kellett vegyek egy ajakápolót, de csak ezt láttam abba a boltba ahol jártam. Borzalom. Hangyányit hidratál. Nekem a Dm-es ajakápoló a legeslegjobb! Muszáj vegyek onnan egyet, mert ez egy katasztrófa

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 2.

Nixa

2015. szeptember 28.

Az egyik legjobb Labello. Ajándékba kaptam, mindig velem van a táskában. Egy réteg bőven elég belőle, több rétegben sajnos szárít, de úgy vettem észre ez mindegyikre igaz. Báár, nekem tökéletesen bevált az olcsóbb Rossmannos márka az Isana is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

Messy2214

2015. augusztus 22.

Jó,hogy elfogyott nagyon nem szerettem. A zsebembe meg olvadt,rossz érzés volt az ajkaimon és annyira nem hidratált.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Noxika

2015. augusztus 3.

Télen is nagyon jól hidratál. Szeretem, amiért színtelen, viszont szép a fénye, és nincs furcsa illata, mint néhány más ajakápolónak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

szivoszal

2015. június 26.

Nem jött be.a kiszáradt számát megjobban kiszaritja. Maradok a neutrogenanal.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 26.

Nem jött be.a kiszáradt számát megjobban kiszaritja. Maradok a neutrogenanal.

minimimi

2015. június 22.

A száraz ajkaimmal csodákat művelt, azóta is rendszeresen újraveszem. Illata kellemes de hamar elillan, az állaga nagyon jó és sokáig puhák maradnak tőle az ajkaim :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 22.

zsofifi95

2015. május 16.

Nekem szépen rendbe rakta az ajkaimat télen, mikor kifújta őket a szél. Szóval én szeretem :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 16.

bonivagyok

2015. május 3.

Semmit sem ér kb...

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Semmit sem ér kb...

baranyeszter

2015. május 1.

Nem vagyok ajakápoló rajongó, de ez zseniális! Karácsonyi ajándékként kaptam és már a fele el is fogyott. Színtelen, szagtalan, vizes érzetet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 1.

Dorcsek

2015. március 4.

Kuponnal vettem meg a feléért. Hát többet nem is adtam volna, de inkább ennyit se kellett volna. Mindig elcsábulok egy-egy Labellora és mindig megbánom. Eddig nem volt igazán száraz a szám, de most, hogy bekentem már az. Nem túl zsíros, és még így is alig szívódik be, mellette mégis száraznak érzem a számat. Lehet, hogy csak én járok ezekkel mindig pórul, és másnak jó, de még nem találtam meg az én Labellomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.