Labello

Ár:   699 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Innovatív, tiszta vizet és hidratáló aloe vera-t tartalmazó formulája támogatja az ajkak természetes nedvesség raktározó folyamatát és könnyed, lágy érzettel kényezteti ajkait. Intenzív és hosszan tartó hidratálást biztosít, könnyű összetételének köszönhetően könnyen felszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után, csak puha és selymes ajkakat. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

sidique

2015. február 23.

nem ad színt és nem túl zsíros, éppen megfelelő az állaga

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 23.

nem ad színt és nem túl zsíros, éppen megfelelő az állaga

Jutka1989

2015. február 9.

Kupon akcióval vettem meg, teljes árat nem fizettem volna érte. Jól is tettem, mert nekem annyira nem jött be. Engem a hagyományos, olcsó szőlőzsírra emlékeztet... Biztosan nem venném újra. Hidratálás szempontjából nem olyan rossz, na de ennyiért....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Viks

2015. február 6.

Az árával nagyon nem vagyok kibékülve. Akkor képest, amennyit elkérnek érte, az én számon max negyed-fél órán keresztül marad meg, és nem hidratál olyan intenzíven. Gondoltam, adok azért neki egy esélyt, harmadik hete használom rendszeresen, de még mindig olyan a szám, mintha semmit nem kennék rá. Szóval az illata, és a rövid távú hatása miatt azért 3 csillagot adok neki, de tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

dizabella01

2015. január 7.

Véleményem szerint az egyik legjobb ajakápoló, illata gyengéd és kellemes, nem zavaró, egyből hidratál, könnyen kenhető, kicsit nagyon olvad a számon (ezért kap csak 4 csillagot) de a dolgát megcsinálja, akármikor megvenném újból. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 7.

s_kitty

2014. december 31.

Valóban nagyon könnyed mégis intenzív ápolást nyújt. Rendkívül száraz a szám éjszakánként nagyon vastagon kenem nagyon zsíros ajakápolóval vagy nivea krémmel, és így talán van rá esélyem, hogy tudok rá rúzst használni. Ez az ajakápoló napközben nagyon jól szintentartja a szám hidratáltságát, de szerintem kicserepesedett véres ajkakkal semmit nem tudna kezdeni.
Mindenesetre nekem megfelel. A kicserepedésre vannak egyéb praktikáim. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 31.

Mindenesetre nekem megfelel. A kicserepedésre vannak egyéb praktikáim. :)

Kodi

2014. december 3.

A Labellok közül, amit használtam, talán ez volt a legjobb. Kicsit zsírosabb, könnyedebb, mint a Classic verzió, sok emollient van az INCI elején, érezhetően jól hidratál, rúzsozás előtt szoktam használni, így télvíz idején. Drogériás ajakápolók közül biztonságos választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 3.

Anettke

2014. október 14.

Jó ajakápoló. Hidratál. De ha választhatnék, akkor inkább Neutrogena.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

Jó ajakápoló. Hidratál. De ha választhatnék, akkor inkább Neutrogena.

kitty06

2014. szeptember 12.

Szerintem a legjobb ajakápoló! :) Könnyű állaga van,szépen hidratál és nem ragadós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

v.szilvia789

2014. július 14.

Régi emlékek miatt vettem, akkor még zöld csomagolása volt és a legjobbnak tartottam. Ez az "új" verzió meg sem közelíti. Még hogy nem zsíros? Úgy csúszkál a számon, mintha zsírt kentem volna oda. Hidratáló hatása sem sok van. Inkább egy natúr ajakápoló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 14.

bikkmakk

2014. július 10.

Erősen a Classic változatra emlékeztet, csak ennek szinte semmi illata és talán jobban hidratál. Állagra puhább egy picit, és emiatt szerintem jobban is fogy. Egynek jó, ha jó áron látom, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.