Labello

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szerpentin_b, Módosítva: 2014. június 26.

Kategória:   Ajakápolók

Hosszan tartó hidratálást biztosít a csókolnivalóan puha, sima ajkakért. A 10-es napvédő faktor megóvja az ajkakat az UVA és UVB sugárzástól.

Kiszerelés: 3,8 g

sailorluna

2018. augusztus 9.

egyszer volt hozzá szerencsém, de nagyon utáltam az illatát, a színét, végül el sem használtam. a hatása közepes volt, mint a többi labello-nak akkoriban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Nikike05

2016. január 25.

Tinikoromban volt ilyenem de szerettem az intenziv sárga dinnye illatát
és a krémes állagát akkor mindig ott volt nálam és kenegettem éjjel -nappal :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

Tinikoromban volt ilyenem de szerettem az intenziv sárga dinnye illatát
és a krémes állagát akkor mindig ott volt nálam és kenegettem éjjel -nappal :D

szluca

2015. május 2.

Nagyon szeretem a Labellokat, talán így visszagondolva ez volt a kedvencem mind közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

Babooca

2014. február 3.

Már nagyon régen, 6-7 éve vettem meg. Jó illata volt, később sokan cseréltek volna velem, csakhogy nekik is legyen ilyenjük. Nem színezte a szájat, ennek örültem. Azonban a hidratálása nem volt kiemelkedő, de az állaga krémes, jól kenhető volt, nem az, ami most van, az a folyós, sikamlós állag. Natúrabbra váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

kalmaniki

2014. február 2.

Kedvencem volt néhány évvel ezelőtt, természetesen nem a kiváló hidratáló hatása vagy a színe miatt, hanem az isteni ízé és illata miatt fogyasztottam el hamar. Most jelent meg 2 új íz: barackos és dinnyés. A barackosat már beszereztem, de a dinnyésre is fáj a fogam. A most megjelent dinnyés változat nem ilyen, az a Labello Fruity Shine kollekcióból való, szóval vizes, csillogó hatású és rózsaszín, de biztosan ehhez hasonlóan nagyon fincsi az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

szerpentin_b

2013. december 25.

Nem vagyok tőle elájulva. Íze édeskés, illata mű. A csomagolása miatt nagyon bizalomgerjesztő volt. De nincs olyan üde illata mint az ember várná.
Én már majdnem elhasználtam. És mikor eljön a pillanat hogy újat kell vegyek hát nem ez a sweet melon lesz az az biztos.
Hatását tekintve rendben van. Nem cserepes tőle a szám. Bár ettől csak jobban rágom mert hogy édes.
Komoly gond nincs vele de nekem nem stílusom annyi szent. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

Komoly gond nincs vele de nekem nem stílusom annyi szent. :D

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.