Lacoste

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lola21, Módosítva: 2013. április 13.

Ár:   11 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: ananász, jázmin, n.virág, szantál, vanília, perubalzsam

sammy

2020. október 9.

Engem azonnal a Boss Jour-ra emlékeztetett, ha eltekintek az ananásztól, ami itt egyértelműen viszi a prímet. Látom a megítélésük is hasonló :P Jó a hatósugara és a tartóssága. Szeretem így őszre, mert nem egy hideg-citrusos illat köszönhetően a szantálnak és a peru balzsamnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 9.

anita763

2020. augusztus 6.

Szerettem régen, szerintem most is szeretem, csak már elszoktam tőle. Elég töményen kell fújnom magamra ahhoz, hogy érezzek is valamit, de akkor viszont csodálatosan virágos-gyümölcsös, az ananászt kifejezetten érezni. Tartóssága lehetne egy kicsit jobb, de így is 3 órát bőven tart. Az üvegét is nagyon szeretem, még dísznek is kiválló a vitrinbe. :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

kvin

2018. október 12.

Muszáj megjegyeznem, hogy imádni való az üvege, illetve a kupakja! Egyszerű, letisztult stílus, jól mutat az illatgardróbban, a fürdőszobában, a ruhák mellett ott felejtve vagy a könyvespolcon is. Tényleg a szoba éke, és jó kézbe venni, a kupakja nagyon klassz, tetszik az egész úgy, ahogy van!
Engem megvett a design, valószínűleg inkább csak a fentiek miatt nyúlok érte, nem az illat miatt.
Az is jó, de nem annyira ütős, legalábbis rajtam nem az igazi, a bőrömön kevésbé érvényesül a jázmin-narancsvirág páros, túl gyümölcsös-édeskésnek érzem, üvegében illatolva jobban tetszik. Hétköznap felfújkálós, póló-farmeres kombóhoz is kiváló, mert nagyon nőcis, és meglepően jó a szilázsa.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 12.

3356

2018. április 12.

Évek óta a kedvencem, kellemes illat. Bármikor :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

Évek óta a kedvencem, kellemes illat. Bármikor :)

Pünyike

2017. szeptember 25.

Ez a parfüm igenis finom! Virágos-gyümölcsös illat. Pár éve kaptam egy üveggel, kezdetben sportoláshoz használtam (talán a márka miatt), majd hétköznapokon is egyre gyakrabban nyúltam érte. Ez egy stabil parfüm. Bármikor be lehet vetni, de csak nappalra. Kellemes, nem hivalkodó, mégis orrbamászó. Az a tipikus "Milyen parfümmel vagy befújva?" illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Timi8

2017. augusztus 15.

Szerintem ez egy méltánytalanul mellőzött illata a márkának, holott igazán megérdemelné a nagyobb népszerűséget! Nos, szerintem simán van olyan jò, mint a Cacharel Noa (nagy Cacharel-fun vagyok, ùgyhoz ez a megállapìtásom igazán nagy bòk, min.3x-os szorzòval), vagy a Dior Pure Poison (nem szeretnék bocsánatot kérni az összehasonlìtásért). Kellően egyedi ahhoz, hogy ne legyen utánzata egyiknek sem, de stìlusában számomra egyazon vonalvezetés mind3 fent emlìtett illat. Van benne vmi sportos elegancia. Nekem ez az illat a fehér pòlò farmerrel. /Esetleg a lezser elegancia kedvelőinek karcsùsìtott blézerrel és opcionálisan magassarkùval kiegészìtendő 😁/
Nekem ez egy megkérdőjelezhetetlen természetességet, harmòniát sugárzò barátságos illat. Egy puha fehér pòlò. Könnyű, finoman bolyhos, illatos. Kiegyensùlyozottan vannak benne a gyümölcsös jegyek a fehérvirágokkal és a melegséget árasztò perubalzsammal (fent peru balzsamot ìrtak, de lehet, hogy az inkább tolubalzsam akart lenni?) karöltve. Kissé édes az ananásztòl (de nem szirupos, nem savanyù, nem citrusos...), és nem is megy el a gyümölcsös kategòria felé vagy szintetikus irányba. Fehérvirágos de nem hűvös vagy távolságtartò, hanem olyan közvetlen kis barátkozò, bizalomgerjesztő. Patyolattiszta de nem kimért, hanem ténylegesen melegséget áraszt.
Sajnos a páromnak nem jön be rajtam, szerinte nem elég fiatalos, nem illik hozzám... Szetintem meg kortalan, igényes, tartòs. Az üvege is tüneményes, letisztult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

titoka

2016. augusztus 15.

Rengeteg parfümöt kipróbáltam már, a méregdrágától az olcsóbbig, de idáig nem igazán találtam meg a nekem megfelelőt.
Mivel utálom végigszaglászni a parfümériák kínálatát és túl sok értelme nincs is, hiszen már a negyedik minta után összekavarodnak az orromban az illatok, így most céltudatosabban indultam vásárolni. Tartós illatot kerestem, ami nem túl drága, de nem is a gagyi kategória, friss, tiszta illatot. A marionnaud-ben akadtam rá erre a parfümre és teljesen meg vagyok vele elégedve. Bár ott az 50 ml-es kiszerelés pofátlanul drága (20.690 Ft), most akciósan sikerült beszereznem. Nem tolakodó, kellemes, fűszeres, tisztaság illat és rendkívül tartós, szerintem hétköznapra, hétvégére, akár esti bulikba is kiváló. Nem tudom, hogy akik ragasztóhoz hasonlították, meg wc illatosítónak használják, milyen igényeik vannak és vajon mit használhatnak, de azért ezek nagyon távol állnak a valóságtól.
Én rendkívül érzékeny vagyok az illatokra, nagyon ritkán érzek igazán kellemes illatot nőkön, ami jellemző, az a túl tolakodó, túl lotyós egyszerű szagok, amiktől megfájdul a fejem. Szerintem ez a parfüm kellemes, nőies illat, jó választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Bogyóka

2016. július 6.

Nagyon egyszerű, könnyű viselet. Tiszta, friss. Rajtam a gyümölcs nem èrződik, csak a púderes leszáradàsa.
Az üvegcse valami csodàlatos. De az illat nem olyan vonzó szàmomra. Egy óràja fújtam, ès alig èrzek valamit magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 6.

Marcsi66

2016. május 2.

Becéző szép szavak helyett,,,,nagyon nem tetszik,virágos-gyümis rövid ideig ananászt érzem,és ezután az én bőrömön olyan illat lesz,mintha mást fújtam volna magamra parfüm helyett,,,egyelőre nem tudom mihez hasonlít,a ragasztó hihetetlen,de nem kizárt h igaz ,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 2.

maniac78

2016. április 27.

Egyszerűen imádom ezt az illatot! Tiszta, kellemes, púderes, virágos, különleges. Olyan ápoltnak és olyan tisztának, üdének érzem magam vele, hogy csak na.Nem tucat egyáltalán, hanem igazi kuriózum, Jó kedvet varázsol, annyira nagyon-nagyon szeretem viselni. Egyetlen megbocsájthatatlan bűne van, mégpedig az, hogy rajtam nem tartós... Hiába fújok 3x annyit, mint más parfümből, egyszerűen 2-3 óra múlva a világon semmi, de semmi, nem marad rajtam belőle. Emiatt nagyon-nagyon csalódott vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 27.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Linalool

Részletesebb információ a smartskincare-en.