Lactacyd

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sternesamu.szilvia, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. november 2.

Lelőhely:   hipermarketek
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Intenzíven frissítő mosakodógél, amely hosszan tartó frissességet biztosít, valamint védelmet nyújt a kellemetlen szagok ellen.

Hármas hatású összetételével – természetes tejsavat, mentolt, továbbá Deo Aktív komplexet™ tartalmaz – kellemesen hűsítő és frissítő érzést ad, miközben segít megelőzni a kellemetlen szagokat és megőrizni az intim zóna természetes mikroflóráját.

pancsi88

2020. április 16.

A héten sikerült megvennem az egyik drogériában. Mivel fresh gondoltam jó lesz...
Nem olvastam róla semmit. Hogy lehet egy intim mosakodó mentolos???Annyira csíp....megőrülök tőle.Egyértelműen megy a kukába.
Egy csillagot sem adnék,de lejjebb nem lehet pontozni. Remélem csak valami maradék darabba futottam és tényleg nem gyártják már!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

Sziszikee58

2019. július 9.

Elől hűsített, de mivel a hüvelyemnél úgy mart, hogy még fél órával fürdés után is éreztem, befejeztem a használatát. Hiába vigyáztam hogy ne menjen oda sok, ezt egyszerűen nem lehetett elkerülni. Nagyon nagy csalódás lett, pedig imádom a Lactacyd termékeket pont azért, hogy nem irritálnak. Nem is értem hogy tudtak egy ilyet terméket piacra dobni, de örülök már hogy nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

Krin003

2019. április 5.

Ez egy nagyon érdekes termék. Valóban hűsít, de számomra ez az érzés inkább kellemetlen volt, legalábbis az elején. Azért nem értem a koncepciót, mert elvileg ez a zóna a női testrész egyik legérzékenyebb része, és itt kellene a legkíméletesebb módon tisztító gélt használni, ez pedig nekem nem nagyon tűnik annak.. Egyébként finom, friss illata van, napi egyszeri zuhanyzással teszi is a dolgát, de a deo active complex kellemetlen szag-megelőző ígéretét nem igazáb tartotta be, én nem érzek különbséget ilyen szempontból ez, illetve egy másik intim lemosó közt. Ár-érték arányban szerintem lehet jobbat találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

Brami

2018. október 12.

Már elég sok hasonló terméket kipróbáltam, de eddig messze legjobb ez a termék. Először kicsit meglepődtem, hogy mennyire intenzíven mentolos, de gyorsan elmúlik a hűsítő érzés. Számomra 5 csillagos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

Judy1

2018. október 11.

Huhhh hát első használatnál meglepődtem! :D Nem tudtam mit veszek. Ez mentolos! Igazán frissítő érzést nyújt, szerencsére nem irritál. Nyáron kifejezetten kellemes lehet, de maradok az eredeti verziónál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

martuska83

2018. szeptember 27.

Véletlenül vettem meg tavaly, nem is figyeltem, hogy mentolos, csak hogy olcsó volt. Első használatkor ért a meglepi. Mintha lefagyasztottak volna alul. Nem csípett, nem irritált, jobb volt mint a klasszik folyós lactacyd, de soha többé nem veszem újra. Az állaga jó, mert nem híg, elhasználtam, de télen kifejezetten utáltam, hogy lefagyaszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Franciacsaj

2018. augusztus 8.

Imádom! Jó az illata és kellemesen hűsít, érezhető a friss és tiszta állapot. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Tmika

2018. június 9.

Szerencsére csak egy mintát használtam, azt hittem, hogy felgyulladok, le kellett mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 9.

nicolekitti

2018. május 1.

Ahogyan többen is megvettem és csak utána olvastam el az értékeléseket.
Nekem semmi bajom nincs a termékkel, nem csíp, nem irritál. Én meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Ahogyan többen is megvettem és csak utána olvastam el az értékeléseket.

meli0110

2018. április 28.

Felháborító, hogy ilyet árulnak! Szoktam vásárolni Lactacyd lemosót. Most a kellemes friss érzetet sugalló, nyugtató zöld színűt választottam. Első használatnál jött a hatalmas csalódás. Ez nem frissít, nyugtat, hanem totálisan irritál, árt. Azt hittem, hogy biztos ez nem is intim lemosó, hanem talán másra való (pl. talpmosó(?)). Egy árva magyar szó nincs a műanyag flakonon, ezért be kellett kapcsolnom a netet, hogy többet tudjak meg a termékről. Egyből a krémmániára jöttem, és látom, mennyi ember járta meg hasonlóan vele. Szégyen!!! Pont azért vesz az ember ilyen terméket, hogy óvatosan tisztítson? Kár, hogy nem lehet 0 vagy mínusz értékelést adni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 28.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lactic Acid, Propylene Glycol, Glycerin