Lactacyd

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Halfway, Módosítva: 2012. május 2.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Egyéb

A fiatalkorban elsajátított megfelelő intim higiéniai szokások alapvető szerepet játszanak az intim gyulladások megelőzésében. Tejsavtartalmának köszönhetően segíti a megfelelő pH fenntartását, és alkalmas az intim testrészek ápolására. Rizsproteinnel és hegyi árnikával a mindennapos intim higiéniáért. A rizsprotein nyugtató hatásának köszönhetően maximális gyengédséget és komfortérzetet biztosít, a hegyi árnika gyulladáscsökkentő hatása pedig segít a kisebb irritációk ellen.

Moni86

2018. május 26.

Lányom használta. De csípte őt. Illata jó. Állaga kicsit híg. Nem újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 26.

Lányom használta. De csípte őt. Illata jó. Állaga kicsit híg. Nem újravevős!

Fabi95

2017. május 3.

Tinédzserkoromban ezt a fajtáját használtam, meg voltam vele elégedve, de mára már a hagyományos narancssárgát használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

s_kitty

2016. július 15.

Tusfürdő érzékennyé váltam az intim területeken így muszáj volt intim lemosót vennem, erre esett a választásom, épp akciós volt. Kellemes illat, meggyőzött a leírás is. Szerintem nyújtja azt amit ígér, gyengéden tisztít, bár szerintem kicsit híg és néha kifolyik a kezemből. Kíváncsi leszek meddig lesz elég :D

up: Nagyon hamar elfogyott, azota sok intim termeken tul vagyok (3 ev alatt) es hatarozottan allitom, hogy ez volt az egyik leggyengebb termek. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

Kittikatka

2015. szeptember 26.

A sima Lactacyd jobb. De ez is sokáig elég és frissitő. Tévedésből lett megvéve. Amikor a férjed megy egyedül bevásárolni, és megkéred, hogy hozzon ezt-azt :D Na, hát ez a mosakodó lett a vége :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

angesz90

2015. augusztus 31.

Egy időben használtam én is, de inkább csak tönkreteszi az egészséges baktériumflórát, minthogy jótékony hatása lenne. Gyakran felfáztam, ami korábban sosem fordult elő, aztán felvilágosítottak, hogy ettől is lehet. Mióta kidobtam semmi bajom sincs. Biztos valakinek használ, de akinek hasonló panaszai lennének váljon meg az ilyen mosakodóktól vagy mérsékelje a használatot szerintem. A test úgyis megteszi magától, amit meg kell tennie.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Fanni91

2014. június 20.

Volt már, hogy ezt használtam, nem volt rossz, de nem éppen szépek az összetevői. Ezért biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

kismadár

2014. január 5.

Régebben kipróbáltam ezt a terméket is, de valahogy nem éreztem magam olyan tisztának és frissnek, mint a hagyományos sima Lactacydnál. Egyébként nincs vele semmi baj, nem irritál, jó az illata és az árát is megéri, de nekem valamiért nem ez lett a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

szerpentin_b

2013. december 27.

Maximálisan meg vagyok elégedve vele. Minden elvárásnak eleget tesz. Legközelebb is ilyet fogok venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

cioccolata

2013. május 30.

Nagyon jó, teszi a dolgát!:) Sose volt gondom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

Nagyon jó, teszi a dolgát!:) Sose volt gondom vele.

lenarta23

2012. július 25.

Most én is ráakadtam elég olcsón, gondoltam, hogy kipróbálom. Nem sokban különbözik a "nagy tesójától", még az illata is hasonló. Nem szárít, eddig még megvagyok vele elégedve annak ellenére, hogy már nem vagyok tini.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 25.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.