Lactovit

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: leanyzo, Módosítva: 2014. szeptember 8.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Egyedülálló lactodefens összetevőkkel, melyek természetes védelmet és maximális hatékonyságot biztosítanak a nap 24 órájában.

Széncinke

2016. március 15.

Update 2016.03.15.
Sajnos le kell pontozzam, mert hosszabb távú használattal sebesre kiszárította a bőrömet + allergiás reakciót is mutatott a bőröm.
----------------
Update 2015.11.26. Nem tudom hogyan, de elkerülte a triclosan tartalom a figyelmem, pedig mindig olvasok inci listát. Ezt a hatóanyagot nagyon nem kedvelem. :/ Mégis kereshetek új deót? ....
--------------
Úgy néz ki, vééégre találtam egy hatékony deót. Kellemes illatú, valóban nem hagy foltot, és hamar megszárad felkenés után, sűrű, krémes állagú. Engem az alumíniumtartalom nem zavar, rajtam csak ezek a deók működnek. Ha elfogy, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

Update 2016.03.15.
----------------
--------------

Picúr

2014. szeptember 27.

Már másodszor veszem meg,nekem bevált.Nem sárgítja a fehér rucit és nem fogja meg a feketét,nagyon fini illata van még nap végén is érzem h kellemes illatú vagyok és meg sem izzadok.Eddigi legjobb deo választásom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol
Peptidek: Acetyl Decapeptide-3

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.