Lactovit

Ár:   800   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   50ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossman, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ascyra, Módosítva: 2017. október 16.

Ár:   800
Kiszerelés:   50ml
Lelőhely:   Rossman, Auchan
Kategória:   Dezodorok

Regeneráló és hidratáló hatása az Ureának köszönhető. 10% Lactoureaval. Lactodefense 48h komplex összetevője rendkívül hatékony, mivel kalcium-sókat és aktív izzadásgátlót is tartalmaz. Alkohol, parabén mentes, bőrgyógyászatilag tesztelt.

tiamoitalia

2021. február 6.

Nekem nem vàlt be sajnos végképp. Itthonra használom, tél van, nem izzadok annyit, mint nyàron és mèg ezt sem bîrja. Reggel hasznälom s dèl körűl màr èrzem, hogy büdi vagyok. Egyenlő a nullàval, szörnyű, nem veszem újra :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

Stella1997

2021. január 26.

Alumínium mentes termékhez képest egész jó. Egy intenzív nap során lehet, hogy úrja kell kenni. Kellemes, tiszta illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 26.

ildyy

2020. december 28.

Szuper kombináció, hogy elég izzadékony vagyok, és elég érzékeny és vegyes bőrtípussal áldott meg az ég.. :)) Nagyon rég óta igyekszem kerülni a parabént és az aluminiumot minden kozmetikumban, mert egyszerűen nem bírja a bőröm, és az utóbbi időben az alkoholokkal is komoly problémám lett. A Lactovit deokkal már egy éve hű társak vagyunk, sokáig mindkettő remekül működött, egy idege viszont sajnos már csak a piros, kifejezetten érzékeny bőrre készített verzió működik, de hál istennek, az valóban. Napi 2x-3x azért ezt is kell kenni (nálam mondjuk ez minden "mentes(ebb)" verzióra igaz), így viszont tényleg hatásos, erős sport mellett sem hagy cserben, sem egy meleg nyári napon. Sajnos volt pár ruhám, amit befogott, de szerencsére könnyen kimosható. Az ára külön ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

Lipstickqueen

2020. július 29.

Nem vagyok erősen vagy büdösen izzadó típus, nekem nagyon bejött. Nem tartom zavarónak az illatát pláne úgy, hogy felkenés után én nem is érzem. Nem csíp, nem irritál és NEM fogja meg a ruháimat. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 29.

Erika80

2019. december 28.

Ezt a változatot is teszteltem. Lassan a végére érek a dezodoromnak, bár itt mindenképp meg kell említenem milyen sokáig tart! Pedig én aztán használom annak rendje és módja szerint. Tehát annyit kijelenthetek, hogy az eddig általam használt, egyik Lactovit stiftjétől sem alakult ki viszketés, sem piros folt, sem bőrszárazság,sem izzadásfokozódás rajtam. Ez pedig csodálatos, mert megannyi dezodortól sajnos ezek előjöttek már és szörnyen elviselhetetlen tud lenni. Annyi negatívum volt ennél a piros kupakosnál, hogy rajtam nem mindig tudta tartani a kellemes illatát, avagy a hónaljam szagának kellemetlenné válását. Bár nem volt túl erősnek mondható a "szag" a hónaljamban, de az original változattal még elégedettebb voltam. Ápolt, puha a hónaljam bőre, sosem viszket, jól teljesít minden szinten. Egy csillag mínuszt, a számomra gyengébb dezodoráló hatása miatt kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 28.

Kriszet

2019. február 18.

A szaga engem nem zavar, de sajnos amióta többet mozgok naponta, nem tart ki estig. Azért vettem meg, mert alumínium mentes, de már nem tudom használni csak többszöri kenéssel. Az ára elfogadható, és azért is szeretem mert nem fogja meg a ruhát. A golyós stiftekkel állandó problémám, hogy alig szívja be a bőr, ezért kerestem olyat, ami száraz stift és alumínium sincs benne. Nagyon kicsi a kínálat az ilyenféle stiftesből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 18.

viewxy

2018. szeptember 19.

Nagyon büdi "öregnéni parfüm" szaga van... Azért vettem mert a sima, fehérkupakosból már nem volt, azt viszont nagyon szerettem. Ennek a hatása hasonló, az állaga talán még jobb is mint a fehérnek, de az illata nekem nagyon nem. Ha ez valakit nem zavar akkor ajánlom, nem fogja meg a ruhákat és ápoló, nem tömíti el a pórusokat, egész nap tart nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hydroxyethyl Urea, Ammonium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.