Lactovit

Ár:   800 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ascyra, Módosítva: 2022. április 11.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Dezodorok

2022-ben megújult összetétel!

Regeneráló és hidratáló hatása az Ureának köszönhető. 10% Lactoureaval. Lactodefense 48h komplex összetevője rendkívül hatékony, mivel kalcium-sókat és aktív izzadásgátlót is tartalmaz. Alkohol, parabén mentes, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Barabasikincso

2022. május 12.

A márka túsfürdője és testápolója mellett használom. Nagyon szeretem és be is vált. Nem izzadok tőle és nem is lesz kellemetlen szagom a nap végére.
Mindenképp újravevős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 12.

Mindenképp újravevős!

nyuszi.pok

2022. március 7.

Szeretem! Alumíniummentes deók közül nekem ez vált be a legjobban. Tény hogy van egy a táskámban is mert napközben újra kenem de nekem az alumínium mentesség ennyit megér. Az illatát önmagában nagyon szeretem.
Sajnos a vége felé amikor már kifogy elég sok anyag benne marad a műanyag kupakba, amit nem lehet belőle kinyomni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 7.

Nyuszi

2022. március 1.

Update. Sajnos mégis hozzászokott a bőröm, és már nem hozza az eredeti hatást. Sőt, kifejezetten büdös lettem tőle. Váltottam.

Alumíniummentes deót kerestem, olyat, ami valóban hatásos is. Ezt ajánlották. Egye fene, kipróbáltam. Hát zseniális. Az illata szuper (amikor kened, nem túl jó, de utána valami csodás tisztaság illattá változik), és egész nap tart a hatás. Még a stressz-izzadást is kibírta, pedig az... tudjuk :) Reggel felkenem, és éjfélkor, mikor tusoláshoz készülődöm, még mindig tök jó illata van a hónaljamnak. Eddig egyszer sem kentem újra napközben, de nyilván nem kizárt, hogy a 40 fokban szükség lesz rá. Nagyon remélem, hogy nem szokik hozzá annyira a bőröm, hogy aztán már hatástalan lesz, mert ez a deo egy csoda. És még az egészségemet is védi. Szupi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 1.

alea

2021. október 18.

Otthonhagytam a dezodoromat, ezért kerestem gyorsan egy pótlékot a drogériában, egyetlen szempontom az alumíniummentesség volt, és még nem próbáltam a Lactovit márkát, ezért erre esett a választásom. Finom, friss illata van, habár nem végeztem semmilyen nehéz fizikai munkát, egy szaladgálós nap végére megizzadtam, de nem voltam szagos. Azonban fürdésnél előjött egy korábbi probléma, amiről már el is feledkeztem: borzasztóan viszketett nap végére a hónaljam, és ez abba is maradt, amint visszaváltottam a szokásos dezodoromra. Érzékeny, irritábilis bőrűeknek emiatt nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 18.

tiamoitalia

2021. február 6.

Nekem nem vàlt be sajnos végképp. Itthonra használom, tél van, nem izzadok annyit, mint nyàron és mèg ezt sem bîrja. Reggel hasznälom s dèl körűl màr èrzem, hogy büdi vagyok. Egyenlő a nullàval, szörnyű, nem veszem újra :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

Stella1997

2021. január 26.

Alumínium mentes termékhez képest egész jó. Egy intenzív nap során lehet, hogy úrja kell kenni. Kellemes, tiszta illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

ildyy

2020. december 28.

Szuper kombináció, hogy elég izzadékony vagyok, és elég érzékeny és vegyes bőrtípussal áldott meg az ég.. :)) Nagyon rég óta igyekszem kerülni a parabént és az aluminiumot minden kozmetikumban, mert egyszerűen nem bírja a bőröm, és az utóbbi időben az alkoholokkal is komoly problémám lett. A Lactovit deokkal már egy éve hű társak vagyunk, sokáig mindkettő remekül működött, egy idege viszont sajnos már csak a piros, kifejezetten érzékeny bőrre készített verzió működik, de hál istennek, az valóban. Napi 2x-3x azért ezt is kell kenni (nálam mondjuk ez minden "mentes(ebb)" verzióra igaz), így viszont tényleg hatásos, erős sport mellett sem hagy cserben, sem egy meleg nyári napon. Sajnos volt pár ruhám, amit befogott, de szerencsére könnyen kimosható. Az ára külön ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

Lipstickqueen

2020. július 29.

Nem vagyok erősen vagy büdösen izzadó típus, nekem nagyon bejött. Nem tartom zavarónak az illatát pláne úgy, hogy felkenés után én nem is érzem. Nem csíp, nem irritál és NEM fogja meg a ruháimat. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 29.

Erika80

2019. december 28.

Ezt a változatot is teszteltem. Lassan a végére érek a dezodoromnak, bár itt mindenképp meg kell említenem milyen sokáig tart! Pedig én aztán használom annak rendje és módja szerint. Tehát annyit kijelenthetek, hogy az eddig általam használt, egyik Lactovit stiftjétől sem alakult ki viszketés, sem piros folt, sem bőrszárazság,sem izzadásfokozódás rajtam. Ez pedig csodálatos, mert megannyi dezodortól sajnos ezek előjöttek már és szörnyen elviselhetetlen tud lenni. Annyi negatívum volt ennél a piros kupakosnál, hogy rajtam nem mindig tudta tartani a kellemes illatát, avagy a hónaljam szagának kellemetlenné válását. Bár nem volt túl erősnek mondható a "szag" a hónaljamban, de az original változattal még elégedettebb voltam. Ápolt, puha a hónaljam bőre, sosem viszket, jól teljesít minden szinten. Egy csillag mínuszt, a számomra gyengébb dezodoráló hatása miatt kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 28.

Kriszet

2019. február 18.

A szaga engem nem zavar, de sajnos amióta többet mozgok naponta, nem tart ki estig. Azért vettem meg, mert alumínium mentes, de már nem tudom használni csak többszöri kenéssel. Az ára elfogadható, és azért is szeretem mert nem fogja meg a ruhát. A golyós stiftekkel állandó problémám, hogy alig szívja be a bőr, ezért kerestem olyat, ami száraz stift és alumínium sincs benne. Nagyon kicsi a kínálat az ilyenféle stiftesből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 18.