Lactovit

Ár:   900 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rina378, Módosítva: 2018. június 18.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Dupla adag vitaminnal és tejfehérjével óvja és ápolja a bőrt. Különleges Lactodefense 48h komplex összetevője rendkívül hatékonnyá teszi, köszönhetően a benne található kálcium sóinak, melyek lélegezni engedik a bőrt.

Chrisztinka

2022. július 30.

A frissen borotvált hónaljam irritálja. Az izzadást nem gátolja. Én izzadósabb vagyok, nekem ez nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 30.

pacsalia

2022. május 9.

1 használat után teljesen szétcseszte a hónaljamon a bőrt.. hót vörös, viszket, ég... Nagyon kellemetlen. Kismillió stiftet és deo-t próbáltam, de hogy egy érzékeny bőrre való (azt hiszem az enyémen így van feltüntetve) ilyet produkáljon olyat még nem tapasztaltam. KUKA! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 9.

Szandraaaa

2022. április 9.

Sajnos nekem is vörös, égő, fájó foltokat okozott a hónaljamon. Az én bőröm valamiért hasonlóan reagál a márka sárga kupakos tusfürdőjére is, pedig alapjáraton nem vagyok érzékeny bőrű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 9.

indiigo

2022. január 11.

Alu-menteset kerestem, mert a korábbi dezodorjaim után mindig maradt egy furcsa réteg a hónaljamon, amit úgy kellett vakarni a zuhany alatt a nap végén, hogy lejöjjön.
Nagyjából két hónapja használom, nálam nem okozott irritációt. Szaladgálós napon kéri a második kenést sajnos, ilyen tekintetben nem teljesít jól. Az állaga sokkal puhább, mint a többi deóm volt, ettől az az érzésem, mintha egy kenésre több kerülne fel, de bajt nem csinál ettől. Árban szinte ott van, mint a többi, szóval egy próbát megér szerintem annak, aki ilyen "mentes" irányba gondolkozik váltani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 11.

Dalma2727

2022. január 1.

Amit én vettem rá van írva, hogy irritáció mentes..., így nagyon nagy reményeket fűztem hozzá, ugyanis sem a Rexona, sem a Secret, sem egyéb nem vált be nekem, mert viszketést okoznak.
De ez.... Harmadik napon használtam már, amikor éjszaka jelentkezett a hónaljamnál kellemetlen fájdalom.
Ébredés után azonnal megnèztem, hogy hogy vàghattam el a borotvával (kb annyira csípett, fájt, ahogyan hozzá ért a póló), amikor is meglepő módon vörös foltos volt mindkét hónalj. Emellett olyan darabkàkat hagyott a bőrömön, mint a ragasztó, szóval le lehetett húzni, mint egy maszkot, de ezt picike darabokban.
Nagyon kellemetlenül fáj, nem tudom használni sajnos.
😏 Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 1.

Nagyon kellemetlenül fáj, nem tudom használni sajnos.
😏 Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom!!

Vevay

2021. december 30.

Sok deot próbáltam már de nekem egyik sem jött be annyira mint ez a deo. Azt hittem hogy megtaláltam álmaim dezodorjat. Elég volt csak reggel be kennem a hónaljam és egész nap éreztem a finom illatát, és jól is hatot mikor pár használat után nagy vörös foltok keletkeztek a hónaljamon. Nem tudom hogy az összetevő listából mi okozhatta ezt a fajta irritációt, de Így sajnos a kukába landolt, pedig nagyon örültem volna ha használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 30.

khiban

2021. október 2.

Nyáron vettem, mielőtt Szicíliába mentem volna, ahol éppen megdőlt a melegrekord, kitört az Etna, és égtek az erdők, szóval összességében marha meleg volt. Egy kíméletes, de hatásos dezodort akartam. És ezen a ponton szét is kell választanom ezt a két kvalitást, ugyanis a tapasztalataim a következőek voltak. Kezdjük a hatásossággal: nagyon kellemes, nem tolakodó az illata, és a szicíliai melegben napi egy, max. kettő újrakenéssel olyan jó illatom volt, mint aki nem is izzadta konkrétan végig a napot. Nagyon boldog voltam ettől. DE! Jöjjön a kíméletesség. A harmadik napra világossá vált, hogy nem fogom tudni tovább használni, mert vörös és gyulladt lett a hónaljam, annyira intenzív volt az irritáció, hogy fájdalmat éreztem utána még napokig, nem tudtam rendesen leengedni a karjaim fájdalomérzet nélkül, ami elég para. És nagyon-nagyon viszketett. Szóval az én termékem a kukában landolt. De mivel mindenki máshogy reagál az összetevőkre, talán megéri vele tenni másnak is egy próbát, mert ha pont nem durran be tőle a jónalja, akkor lehet, hogy egy zseni dezodort talál. És még annyit tennék hozzá, hogy a Szicíliai meleg amúgy más érzés, mint az itthoni, az izzadással igazából nem voltak komoly bajok. (Itthoni nyári túrákon még sebesedni is tudok, ahogy az izzadt, nedves bőröm a ruhával vagy táskával találkozik, Szicíliában jól reagált a testem, tette, amit kell, izzadtam, de nem lettem büdös vagy sebes vagy akármi.) Amire készüljetek nyáron Szicíliában: fényvédelem!!!! > jó vízálló fényvédő magas faktorral, gyakran újrakenve > kalap!!! > kendő, amelyet bármelyik részed árnyékolására bevethetsz random > hosszú ujjú laza pamut ingek vagy pólók, hosszú szárú laza természetes anyagú nadrágok vagy maxi szoknyák > zárt cipő, ami ettől még szellőzik > jó napszemüveg. A szicíliai nap nem szarozik, megsüti az embert pikk-pakk. A leggyakoribb látvány a szétégett turista. Ha az Etnához mész, akkor trükkösebb a helyzet. Hideg időre készülj erős UV-val. És mindig legyen nálad ivóvíz, és ne sajnáld a pénzt kajáláskor sem a folyadékra soha. És ne strandolásra, hanem inkább úton levős, jövős-menős útra tervezz, tök jó a közösségi közlekedés a városok között (vonat, busz). És mikor a tested jelez (sziesztaidőben fog jelezni amúgy, nem hülyék az ott élők), akkor menj árnyékba, dőlj le akár egy padra, egy parkban egy plédre, pihenj. Vagy ilyenkor ülj be kajálni, ha a városban, ahol éppen vagy, nem zárt be minden. Ha ezeket betartod, akkor nyáron is szuper lesz Szicília szerintem. Tök nagy engedelmességre és összhangra tanít a természettel. Amely megmutatja erejét. Ja. Dezodorból meg vidd inkább azt, ami már bevált itthon. Az a biztos. A Lactovitnak 3-ast adok, mert nekem teljes pénzkidobás volt ugyan, de aki nem érzékeny rá, annak lehet csodaszer is, mert extrém körülmények között is klasszul működött mint dezodor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 2.

eveartstar

2021. szeptember 16.

Kellemetlen szagú izzadás miatt kezdtem gyakrabban használni golyós meg sprays dezodorokat, régebben is használtam, de mostanába egyre rosszabb lett a helyzet.
Rendkívüli módon kiszárították a hónaljam, ha már egész picit kentem fel, utána iszonyúan kellett vakarnom. Hiába hidratáltam bármivel semmi se segített. Gondoltam véget vetek ennek az áldatlan állapotnak és teljes elkeseredettségembe beírtam a googleba, hogy "hónalj szárazság dezodor". Kidobta ezt a kütyüt, így jöttem is ide egyből olvasgatni az értékeléseit. Az illata ilyen nosztalgikus púderes, nem mindenkinek fog tetszeni, én viszont könnyen hozzászokom az illatokhoz, ehhez sem volt nehéz. Azóta kb. naponta kétszer kenem, nem száradok ki, és végre nincs "állatkert" szagom se. :D
A többi deót nem lehetett lemosni se, ilyen tapadós száraz bőr keletkezett.
Amióta használom, nem vagyok annyira büdi akkor se ha több órája kentem utoljára, és nuku viszketés!
Szóval nagyon kíméletes és nekem egy megváltás amióta rátaláltam. 🤞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

A többi deót nem lehetett lemosni se, ilyen tapadós száraz bőr keletkezett.
Szóval nagyon kíméletes és nekem egy megváltás amióta rátaláltam. 🤞

Chrissy

2021. május 2.

Hasonlóan az előttem szólóhoz, nekem is csak egy sima home office vagy nyugis hétvégei napot bír ki. Egy rohanósabb vagy tavaszi nagytakarítós naphoz már 2x kell kenni, reggel és délután is.
Az illata nagyon-nagyon kellemes. Szerintem azért se nagyon jellemezte senki, mert olyan behatárolhatatlan illat, de én megpróbálom körülírni. Engem gyöngyvirágra emlékeztet, édeskés, de kellemes, tavaszias, könnyed, semmi csicsa vagy erőltetett szintetikus aroma. Aláfestésnek van mellette egy kis klasszik babapúder, amitől az egész még lágyabb, finomabb, letisztultabb. Édes, nőies, tiszta az összhatás. Tartja is az illatát, ha az ember nem nagyon izzad. Ha igeny akkor újrakenéssel muszáj korrigálni.
Az állaga is érdekes számomra, nem az a fehér morzsálódós vagy kenődős vacak, amit utálok, hanem egy könnyen csúszó áttetsző glicerines stift. Kényelmes használni, mert puhán siklik, nem kemény és/vagy nehezen kenhető. Hamar szárad, utána érintésre száraz, enyhén ragacsos, de nem hagy nyomot az ujjaimon, nem tapad hozzájuk, marad ott, ahová kentem. Könnyű lemosni, nem lesz idegesítő érzetű amikor vízzel és tusfürdővel érintkezik és lemosható simán, nem úgy, mint némely másik, amelyek szinte vízállóak és lemosáskor ragadnak, makacskodnak.
Én nagyon megszerettem. Szerintem újra is veszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 2.

Én nagyon megszerettem. Szerintem újra is veszem majd.

Nymphea

2020. szeptember 22.

Nagyon jó kis deó. Első blikkre az illatába szerettem bele, viszont abba annyira, hogy van, hogy kinyitom napközben, hogy beleszaglásszak. Másodsorban egy kevésbé rohanós, home office-so napot simán kibír, újrakenés nélkül viszont egy dolgos hétköznapba beletörik a bicskája ebben a kora őszi időben. Ahhoz képest, hogy nincs benne Alu, nagyon jó kis deó, itthonra, éjjelre is tökéletes, és szőrtelenítés után sem irritál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.