Lactovit

Ár:   900 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rina378, Módosítva: 2018. június 18.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Dupla adag vitaminnal és tejfehérjével óvja és ápolja a bőrt. Különleges Lactodefense 48h komplex összetevője rendkívül hatékonnyá teszi, köszönhetően a benne található kálcium sóinak, melyek lélegezni engedik a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nymphea

2020. szeptember 22.

Nagyon jó kis deó. Első blikkre az illatába szerettem bele, viszont abba annyira, hogy van, hogy kinyitom napközben, hogy beleszaglásszak. Másodsorban egy kevésbé rohanós, home office-so napot simán kibír, újrakenés nélkül viszont egy dolgos hétköznapba beletörik a bicskája ebben a kora őszi időben. Ahhoz képest, hogy nincs benne Alu, nagyon jó kis deó, itthonra, éjjelre is tökéletes, és szőrtelenítés után sem irritál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Szaffy55

2020. augusztus 25.

Csatlakozom az előttem szólókhoz.
Nagyon nagyon jó az illata, nagyon jó az izzadásgátló hatása, ahhoz képest hogy alumínium mentes.
Nagyon jók az összetevői is.
Én azért a reggeli első kenés után napközben azért újra kenem még 1-2 alkalommal biztos ami biztos, de ez azért is van mert szeretem érezni az illatát.
Én ajánlom mindenkinek aki megbízható, alumínium mentes deot szeret használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Csatlakozom az előttem szólókhoz.
Nagyon jók az összetevői is.
Én ajánlom mindenkinek aki megbízható, alumínium mentes deot szeret használni.

gingerbloo

2020. június 6.

Fuu ez eddig nagyon jó! Ma műszálas ruhában 30 fokban sétáltam és eléggé megizzadtam, és amikor hazajottem is meg uden illatoztam. Az ára és a kiszerelése is megfelelő, tetszik az illata, nem túl erős vagy edes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

bernadettu

2020. április 26.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, a szokásos helyeken ahol vásárolok nem kapni ezért nem vettem újra.
Tartósan véd a szagok ellen és tényleg nem hagy nyomot a ruhán viszont úgy vettem észre hogy gyorsabban fogy mint a klasszikus stiftes dezodorok. Amikor már kevés van benne akkor a hatékonyság is csökken.
Mást vettem helyette de szerintem vissza fogok térni ehhez a nyári kánikula után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

Andrea1992

2019. szeptember 28.

nem gondoltam volna hogy ennyire jó. masodik napja használom és egész nap tart, az illata negnarad végig és ha izzadok is nem kell félnem a szagoktol. biztosan újra veszem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Erika80

2019. június 27.

Szeretek új dezodorokat kipróbálni, mivel sajnos elég szépen tudok izzadni, nagy melegben főképp fokozódik az "élmény". Nem feltétlen az izzadság mennyiségével van gondom -bár néha azzal is-, sokkal inkább a minőségével. Egyszerűen alig tudok olyan deot kifogni, amivel ha kölcsönhatásba lép az én kémiám, akkor ne érezzem még kellemetlenebbül magam. Igen, sok esetben egy kellemes illatú dezodortól még büdibb lettem, mint nélküle. Pedig annyira sok reményt fűztem hozzájuk és oly sokaknak beváltak, de ugyebár mindenki egyedi "összetétellel" rendelkezik.. :)
Nos, gondoltam egyet és beruháztam egy kicsit drágább dezodorra, konkrétan erre. Ezekben a nagyon meleg időkben, igazán sok kerti munka mellett is nagyon jól teljesített, kellemes benyomást keltett bennem. Nem gondoltam volna. Már pár hete ezt használom, legfőképpen a hőségben. A kinti fizikai munka mellett az edzést is jól bírta rajtam. Máskor 6-8 óra alatt legalább 1x, de volt, hogy 3x is újra kellett magam dezodorálni, ennél egyszer sem. Nyári hőségben persze nálam nem tart ki a friss illata 6-8 órát, de egyáltalán nem válok szagossá! Ez óriási! Hangsúlyozom a hőségben, erőteljes mozgás időszakáról beszélek. Hűvösebb időben és fizikai megpróbáltatások nélkül valószínűleg a hónalji hidratáltság és frissesség érzése még jelen van a jópár óra után is. Egyébként enyhe, friss illata van, bár rajtam nem sokáig érezhető. Nem tartalmaz alumíniumot, mégsem patakzik rólam hónaljban a veríték, s ami még fontos, fekete ruhámon sem hagyott foltot. Szupi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

Missy22

2019. április 9.

Jó az illata és tényleg használ. Nem szárít, sőt hidratál és egész nap jó illatú vagyok tőle. Már a másodikat használom és imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.