Lacura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sorea, az összetevőket feltöltötte: diazamand, Módosítva: 2014. január 14.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

kottazur

2018. március 14.

Átlátszó van nekem, nem kopik, jó az ecsete és elég nagy kiszerelésű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Átlátszó van nekem, nem kopik, jó az ecsete és elég nagy kiszerelésű.

lillusdia

Korcsoport: < 18
2015. július 24.

Nekem átlátszó van. Szép fénye van, tartós. Nem olyan halálbüdös, mint egyes lakkok, lemosók. Az árát megérte. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. július 24.

Lory

2014. július 13.

Én is a tavaszi akcióban szereztem be 4 üveggel:)
A sötétlila és az ezüstmetál nagyon tartós 4-5 napig is fennmarad.A lilával még annyi a bajom,hogy eléggé csíkoz,ami sötét színeknél ritka de a 2. réteg felvitelénél korrigálható.
A piros árnyalat,apró diszkrét csillámokkal,szépen fed,könnyű felkenni,mert sűrűbb mint a lila viszont másnapra a vége kopni kezd :(
Még egy átlátszót vettem,ami teszi a dolgát mint fedőlakk és nála jól jön,hogy picit hígabb állagú.Összességében a 300 ft-os akciós árukat megérték:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 13.

Én is a tavaszi akcióban szereztem be 4 üveggel:)

dorcsiga

2014. január 17.

Hihetetlenül jó, és az árához képest sok is van az üvegben. Egyértelmű kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 17.

miraclereka

2012. június 7.

Igazán jó körömlakkok, tartósak. 4-5 nap után kezdenek csak el kopni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 7.

Igazán jó körömlakkok, tartósak. 4-5 nap után kezdenek csak el kopni.

Emolliensek: Lecithin
Emulgeálószerek: Lecithin