Lacura

Ár:   600 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   50 lap   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vivia, Módosítva: 2019. május 21.

Kiszerelés:   50 lap
Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Lacura körömlakkeltávolító korongok E-vitaminnal. Különösen alapos és kíméletes tisztítást biztosít.

Acetonmentes, bőrbarát formula, mely nem szárítja a körömágy bőrét, és a műkörmök egyes típusainál is használható.

vivia

2019. május 18.

Gyümölcsös-vitaminos illatú, praktikus kiszerelésű lemosólapok, tényleg nem szárítják a bőrt és a körmöt. Gyorsan, kényelmesen eltávolítják a festéket. Én egyszerű vagy tartósabb körömlakkokhoz is (pl. Astor) 1-2 lapot használok el alkalmanként, ár-érték arányban ezért nagyon jónak találom. Műkörömmel, különböző díszítésekkel nem tudom hogyan boldogul. A korongok átmérője kb. 6 cm, a szálak nem oldódnak ki. Utazáshoz ideális ez a fajta kiszerelés, a szivacsbetétes lemosóknál meg annyival jobb, hogy lábujjkörömre is használható. Tényleg gyerekjáték használni, szívesen ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate