Best of Beauty 2019

Lady Ann

Ár:   850 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   12,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Candush, az összetevőket feltöltötte: Incus, Módosítva: 2012. október 4.

Kiszerelés:   12,5 g
Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek

Krémes állagű korrektor.

3 árnyalatban kapható.

Kiszerelés: 12, 5 g

Nancika

2016. augusztus 31.

Egyszer egyik barátnőmnél aludtam, és SOS-ben kölcsön adta ezt, aztán nálam is ragadt. Pontosabban ő sem szerette, csak kipróbálta, úgyhogy odaadta, hogy tartsam meg, hátha nekem beválik. Egyrészt nem értékelem, hogy szilikonnal kezdődik az összetételének felsorolása, nem szeretem azt sem, hogy nem tartós, nem fed szépen stb. Nagyon könnyű eloszlatni, eldolgozni, de cserébe nem fed semmit sem. Ugyan könnyű vele dolgozni, de hiába, ha nem szeretem az összetételét és nincs hatása. Emellett még a színével tudott egy csillagot szerezni (a képzeletbeli nulla helyett), mert az viszont tökéletes az én bőrömhöz. Nem vettem volna meg magamtól és nem is fogom újra venni. A legalkalmasabb felhasználási módja: kukában helykitöltő. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

henicore

2015. július 5.

Anyukám lepett meg vele és annyira elégedett vagyok, hogy az leírhatatlan. Az egyik legjobb kozmetikum amit valaha használtam. A pattanásokat is szépen leszárítja, ráadásul nekem bevált a szem alatti karikáimra :) Újra vevős ♥♥

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 5.

farkas.alexxandra

2014. július 9.

Szerintem az egyik legjobb korrektor, ár, állag, fedés visz mindent. Az aloe tartalma pedig csak még emeli az elégedettségem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

Rony

2013. október 4.

Nekem nagyon tetszik, hogy tartalmaz aloe vera kivonatot, valamint avokádó olajat, így szívesebben kenem az érzékeny szemkörnyék bőrére. Tényleg nem szárítja ki a bőrt.
Pattanásra kenve, nekem segített a gyógyulásában.
Szerintem nagyon jó a fedése is. Nálunk két árnyalatban kapható.
850 Ft-ért szereztem be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

Pattanásra kenve, nekem segített a gyógyulásában.
Szerintem nagyon jó a fedése is. Nálunk két árnyalatban kapható.
850 Ft-ért szereztem be.

Melcsusz_89

2013. március 18.

Ez nagyon pocsék, semmire se jó, a nagyon sötét karikáimra semmit sem használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

Ez nagyon pocsék, semmire se jó, a nagyon sötét karikáimra semmit sem használt.

kriszti.07

2012. december 28.

Nekem nem a kedvencem, nagyon hamar fogy, nem tartós, nem fed tökéletesen. Így nézve viszont nekem nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 28.

trudie

2012. december 25.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. A színe szinte tökéletesen passzol, kiváló az állaga és mintha könnyebben gyógyulnának tőle a pattanások, ezért gyakran olyankor is felkenem, amikor nem megyek sehova. Sajnos elég kevés helyen árulják.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 25.

Incus

2012. szeptember 29.

Osztom az előttem szóló véleményét. Pattanásra kenve nagyon jól fed, és az eddig használt korrektoraimmal szemben, gyorsan eltünteti őket. Valószínűleg az aloe vera áldásos hatásának köszönhetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

Candush

2011. december 19.

Tökéletes fedés, nem szárít, a vörösséget jól eltűnteti. Olcsó és megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0