Lady Speed Stick

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Lilu, az összetevőket feltöltötte: boree, Módosítva: 2013. július 23.

Kategória:   Dezodorok

Kira279

2018. január 27.

Évekig használtam, majd amikor előtérbe került, hogy a deok mennyi sz@rt tartalmaznak, utána néztem. Az összetétel eléggé elszomorított. Az illatát nagyon szeretem, az állagával sincs bajom ( ha pont elegendő mennyiséget csavarunk ki, akkor nincs gond vele) az izzadásgátlásban is hatékony. Az összetétel miatt csak kivételes alkalmakkor használom. Sokkal jobban preferálom azokat a deokat, ami nem gátolja az izzadást, csak nem leszünk büdösek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 27.

csopke

2016. július 18.

Ezt már ezer éve használgatom, amikor elegem van a többiből ezt veszem elő. Tiszta friss illata van, és 30 fokig hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 18.

prehalekjudit

2015. május 16.

Évekig használtam,aztán kíváncsiságból többfélét is kipróbáltam,de vissza fogok térni ehhez.Nekem ez a No.I.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 16.

Christy

2014. augusztus 15.

Láttam sokaknak nem vált be, de nálam nyáron ez a kedvenc. A többi elbújhat mellette. Bár azt vettem észre, ha túl sokáig használom, akkor veszít a hatékonyságából, így télen mást szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

galagonyanya

2014. június 13.

Évekig használtam, ezt is, meg a gyümölcsillatú változatát is, nagyon szerettem, mert nem hagyott foltot, és gyorsan száradt, a hatása is megfelelt. Aztán egy idő után már valahogy nem hatott annyira, talán én változtam meg, vagy túlságosan hozzászoktam. Mostanában nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 13.

gretam17

2014. május 26.

én nem vagyok izzadós, azért vettem gélt hogy ujjatlanban nehogy probléma legyen ,erre hajlamos kifehéredni,áh nem veszem újra...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

Moonlight

2014. február 10.

Én leszek az ünneprontó.
Nekem rémálmaim főszereplője.
Emlékszem,egy nagyon meleg nyáron vetettem be.De az a hatás...Sosem felejtem el.
Patakban folytak a cseppek végig az oldalamon.Ilyet még nem láttam.Pláne magamon.
Durva volt látni.Mint a deo reklámokban szereplők a deo nélkül.Csak nekem vele volt olyan :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Én leszek az ünneprontó.
Nekem rémálmaim főszereplője.

BubuMaczko

2013. december 14.

Évekig volt a kedvenc izzadsággátlóm. Talán emiatt fel sem tűnik, nekem ez már a megszokott. Friss, üde illata van, hatásos, nem irritál, és nem színeződtek el tőle a ruháim sem. Állatkísérletek miatt nem vásárolok többet. Kár, mert tényleg jó lenne amúgy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 14.

Adél Zsanna

2013. december 11.

Imádom, egy dolgot kivéve :D Ez az állag, a kenés az egész... Uhh, gusztustalan!
DEEEE, a hatása 10ből 11 :D
Nem leszek izzadt, sem büdös, tartja magát és finom az illata....Amiatt fogom lecserélni mert alumíniumos... Még ha a mentes deok kevésbé hatásosak is ... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

DEEEE, a hatása 10ből 11 :D

szerpentin_b

2013. december 8.

Évekig nagy szerelem volt nekem. Imádtam az illatát az állagát mindent... Aztán valamiért úgy döntöttem váltok. Azóta se találtam ilyen jót. Sajnos most már az állaga miatt nem ezt választanám. Bizonyára elszoktam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

Antioxidánsok: Tripropylene Glycol
Hidratálók: Cyclomethicone, Tripropylene Glycol, Propylene Glycol