Lady Speed Stick

Ár:   700 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   65g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gemzit, Módosítva: 2016. január 2.

Kiszerelés:   65g
Kategória:   Dezodorok

Az új Lady Speed Stick Aloe izzadásgátló dezodor gél rendkívül gyorsan szárad, ezért nem hagy fehér foltot. Egész nap hatékony védelmet nyújt a verejtékezés és a kellemetlen testszag kialakulása ellen.

tátombák

2020. január 15.

Fura a kapcsolatunk, már a végén járok. Az illata és állaga izgalmas, de a hatása olyan semmilyen. Tényleg nem tudom eldönteni, hogy működik-e, mert néha olyan, mint ha nem használna. Újravenni nem fogom, az biztos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

Lilluc

2019. augusztus 30.

Jelenleg ő a kedvenc.
Nagyon kellemes az illata, és hatásosnak is bizonyult.
Felkenés után sem látszik a bőrömön, illetve nem hagy ragacsos érzetet, könnyű lemosni este.
Viszont szerintem lassan szárad, és az a felső amit így összeken, az bizony mehet a mosóba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Jelenleg ő a kedvenc.
Nagyon kellemes az illata, és hatásosnak is bizonyult.

cserepeskaktusz

2018. március 25.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, nem rég álltam át erre és tényleg nem tudok rá rosszat mondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Kinguc14

2018. január 22.

Már évek (lassan évtized óta) használom, nem is emlékszem mióta.
Nekem nagyon bevált, a többi más állagú izzadásgátló dezodor nagyon nem voltak hatásosak.
- Valóban egész nap hatásos
- Illatait is szeretem (kivéve egyet, de nem emlékszem melyik volt)
- könnyű kezelni
- könnyű tisztán tartani
- ár-érték aránya kitűnő

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

Már évek (lassan évtized óta) használom, nem is emlékszem mióta.
- Valóban egész nap hatásos
- Illatait is szeretem (kivéve egyet, de nem emlékszem melyik volt)
- könnyű kezelni
- könnyű tisztán tartani
- ár-érték aránya kitűnő

cserryy

2016. október 24.

Könnyen beivódik, jól gátolja az izzadást ,szagot semlegesíti ,pedig én nagyon izzadós vagyok hónaljban is. Illatra is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 24.

Antioxidánsok: Tripropylene Glycol
Hidratálók: Cyclomethicone, Tripropylene Glycol, Propylene Glycol