Lady Speed Stick

Ár:   642 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 642 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: babuci0522, Módosítva: 2012. június 26.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 642 Ft

24 órás védelmet nyújt.

Ár: 642 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

odrey

2019. április 13.

Semmi mást nem veszek mostmar, h ratalaltam a lady speed stickre. Nagyon kevés eleg nekem ahhoz, hogy se szag, se izzadas ne legyen, igy sokaig eleg. Illata nagyon jo. A ruhan nem hagy foltot, amikor öltözöm. Akciós áron szoktam jol bevasarolni belole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

timimimi

2019. március 19.

Egyelőre azt mondom nem rossz. Sosem vásárolok ilyen golyós dezodorokat (tudom a képen nem az van, de én most golyós kiszerelésbe vettem)
Igazából legnagyobb meglepetésemre meg vagyok vele elégedve. Majd update-elek később hogy hogy alakult a viszonyunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

csillam94

2018. november 26.

Nekem szinte semmit nem használt, ugyanúgy izzadtam. De legalább a "szagtalanító" képessége valamennyire működött. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

farkasdorii98

2018. március 22.

Az egyetlen dezodor-márka ami működött nálam. Hatékonyan véd az izzadás ellen és nagyon finom illata van, viszont megfogja a ruhákat. Már évek óta ennek a márkának a dezodorait használom.:) Ha mást vettem, egyszerre éreztem a különbséget, azok nem voltak ennyire hatékonyak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

Ciklon3

2017. augusztus 29.

Ezt nagyon szerettem, sokáig használtam, mert hatékony. A hibája, hogy megfogja a ruhákat, illetve csak samponnal tudod magadról lemosni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

stimea

2017. január 21.

Nekem sajnos nem vált be. Az illata nagyon jó de a hatása nálam vetekedett a nullával bár ez a géles dolog nagyon tetszett. A szekrény mélyére került, max vészhelyzetben fogom újra elővenni. A két pozitív tulajdonsága miatt kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Iren11

2016. augusztus 30.

Nagyon szerettem átlátszó gél, ezért a ruhán nem látszik meg, gátolja az izzadtságot kellemes illata van. Kell ennél több? Nekem nem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

whiteA

2016. augusztus 15.

Évek óta csak a lady speed stick gél dezodorait használom. egész nap tartanak, és jó az illatuk. negatívum hogy drága, és könnyen nyomod tud hatni a ruhán, de még így is megéri hogy egész nap tartson a hatása, nem kell naponta többször fújkálni magamat. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 15.

pomme

2016. július 29.

Nagyon finom illata van, közepes védelmet nyújt nyáron (nem vagyok túl izzadós). Kissé lassan szárad, de nem hagy foltot, csak egy egészen halvány fehér "por" réteget, de könnyen lesöpörhető a ruháról. Próbáltam váltani stiftről gél állagú izzadásgátlóra, de azt hiszem, nem leszünk hosszú távon barátok. Talán télen...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

rebus

2016. május 12.

magát az izzadást nem szünteti meg, viszont számomra nagyon kellemes illata van, amit nap végén is érzek magamon, így a kellemetlen szagoktól végre búcsút vehettem. amire oda kell figyelnem, hogy csak óvatosan adagoljam, elég kicsit megnyomnom és rengeteg gél jön ki belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Antioxidánsok: Tripropylene Glycol
Hidratálók: Cyclomethicone, Tripropylene Glycol, Propylene Glycol