Lady Speed Stick

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   45g / 70g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. március 13.

Kiszerelés:   45g / 70g
Kategória:   Dezodorok

• 24 órán keresztűl nyújt láthatatlan védelmet az izzadás ellen, miközben nem hagy fehér foltot.
  • Szójával fokozott bőrápoló hatása van
  • 24 véd az izzadástól és a kellemetlen szagok kialakulásátó

Ildie

2015. február 28.

Pár hónapja használom, és tökéletesen meg vagyok vele elégedve, de hozzá is teszem rögtön, tél van. Bár a buszon 30 fok van én meg a -30 fokra hitelesített kabátomban ülök a buszon, néha több, mint fél órát, és semmi izzadás. Azért a nyárra kiváncsi leszek.
Nem tudom Magyarországon mennyibe kerül, itt 500 Ft-nak megfelelő összegért sikerült venni darabját, de ehhez 5-öt kellett megvenni :)
A stick viszonylag kemény, de nem túl kemény fehér anyag. Színes ruhákon eddig nem hagyott nyomot, illetve fehér ruhán nem találtam sárga foltot (ami a nálam megfigyelhetó ló mennyiségű izzadásnál azért sajna már előfordult :( )
A Vichy golyósa erős izzadásra volt eddig a legjobb deom de az 7x ennyibe kerül, de csak valamennyivel jobb. Szerintem az 5*70gramm bőven több, mint egy évre simán elég is lesz.
Annyira nem durvák az összetevők, jó de az aluminium nem jó, sőt rossz, de deoból átállni naturra a legnehezebb, majd terhesen, ez addig bőven kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrogenated Soybean Oil, Hydrolyzed Corn Starch