Lady Speed Stick

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szepjulia, Módosítva: 2013. október 30.

Kategória:   Dezodorok

Véd a kellemetlen testszag és az izzadás ellen 24 órás hatással.

Kiszerelés: 39,6g

szepjulia

2013. november 22.

Maga a deo szerintem nagyon hatékony, az illata is friss, tehát egy rohanósabb stresszes napon is jól teljesít, viszont azt vettem észre, hogy irritálja a bőröm és viszketett sajnos tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrogenated Soybean Oil

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2