Best of Beauty 2019

Lady Speed Stick

Ár:   643 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 643 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: panna, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 643 Ft

Nem hagy foltot a sötét ruhán sem.

Ár: 643 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
eszterker

2017. november 1.

Ragacsos, kellemetlen érzés magamon viselni és nem éreztem a hatását sem valami jónak. Pár hét után kukában landolt.

naturefun

2017. január 5.

Régóta ezt használom, mert teszi a dolgát, de most keresek mást, mert minden fekete ruhán foltot hagy, amit ki sem lehet mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 5.

whiteA

2016. augusztus 15.

Évek óta csak a lady speed stick gél dezodorait használom. egész nap tartanak, és jó az illatuk. negatívum hogy drága, és könnyen nyomod tud hatni a ruhán, de még így is megéri hogy egész nap tartson a hatása, nem kell naponta többször fújkálni magamat. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 15.

nikolett

2016. május 30.

A foltok miatt cseréltem le én is, de a mai napig emlékszem gyerekkoromból, hogy milyen öröm volt először kinyomni belőle a kis illatos hurkákat... mmm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

PinkBelleLab

2016. március 21.

Ezt használom már gyerekkorom óta, az ára elég húzós lett azóta, az illatát imádom, de eléggé zavar hogy alig szárad meg, és összekeni a ruháim, a feketék fehér foltosak lesznek, és ki se lehet mosni belőlük, ez elég nagy negatívum... de valamiért mégsem merek átlépni más dezodorra. Mindezek mellett még így is leszoktam izzadni sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 21.

Mindy

2015. december 14.

Nekem nem vàlt be ez a gél állag, szàrít és vidzketek is tőle :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 14.

Nekem nem vàlt be ez a gél állag, szàrít és vidzketek is tőle :(

Ildie

2015. január 20.

Olyan jó volt ez régen, de aztán elromlott, és már nem haszálom. Alapból izzadok, mint a ló, ez nagyon sokat segített. Ma mást használok, de lehet egyzer újra próbálom, hátha csak selejteset fogtam ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

Jutka1989

2014. november 21.

Szeretem, de néha nyomot hagy annak ellenére, hogy invisible. Általában ezt használom, de van mellette más deom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

Cloudberry

2014. március 19.

Én szeretem, de nyomot hagy, úgyhogy tovább állok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

Én szeretem, de nyomot hagy, úgyhogy tovább állok.

viviendiamond91

2013. november 26.

Számomra nagy csalódás volt, olyan szinten kiszárította a bőröm, hogy véresre vakartam magam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

Antioxidánsok: Tripropylene Glycol
Hidratálók: Tripropylene Glycol, Propylene Glycol