Lady Speed Stick

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Wivorone, Módosítva: 2015. november 3.

Kategória:   Dezodorok

A Lady Speed Stick pH Active gel egyedülálló izzadásgátló formulájával segít, hogy bőre alkalmazkodjon a szükséges pH szinthez, a hatékonyabb védelem érdekében az izzadság és a kellemetlen szagok ellen.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

csacsinszka

2022. július 28.

Hatékony izzadásgátlásban, szeretem, hogy gél állagú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 28.

Hatékony izzadásgátlásban, szeretem, hogy gél állagú.

6vilag

2021. február 14.

Hol ezt használom, hol pedig valamilyen alu mentes spray-t, de csak télen, vagy inkább hűvösben. Ennek a gél állaga tetszett meg, és jó az illata is, és még tartós is. Viszont tartalmaz alumíniumot, ezért nem is mindennap használom. Nagyon kevés kell belőle, ami nem ragad, sem a ruhát, sem a bőrt nem fogja meg. Eddig csalódást nem okozott. Néhanapján elmegy ez, ha nem akarok illatfelhőt fújni a fürdőszobába, vagy télen, mikor nem szeretek reggel hideg spray-t fújni magamra.
5-öst semmiféleképpen nem kaphat, de egy közepes és négyes között hezitálva adom a jobbat. Alu nélkül is vannak nagyon jók, de ez eddig bevált, nincs rá semmilyen panasz, legfeljebb az, hogy a vége felé járva kicsit már unom az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 14.

netti1990

2020. március 1.

Szuper dezodorstift,imádom!!! 😊 Finom,erős,virágos illata van.Imádom,hogy gél állagú.Nagyon jól teljesít 😊 Maximálisan elégedett vagyok vele 😊 5* 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

Mercis85

2018. szeptember 13.

A leghatásosabb izzadásgátló.Én naponta felváltva használom alumíniummentessel,mert sajnos néha nekem csak a mentes nem elég.Az illata is kellemes,hamar felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

lildiko

2018. augusztus 25.

Akkor vettem meg, amikor végső elkeseredettségemben feladtam azt, hogy találjak olyan mindenmentes dezodort, ami használ is. Ez jó volt, nem voltam tőle büdös, mondjuk engem zavart, hogy nagyon erős volt az illata még a nap végén is, dehát végül is ez nem akkora baj. Viszont találtam egy olyan mindenmentes dezodort, ami megtetszett, és adtam neki egy esélyt, és végre hosszú évek után megtaláltam az igazit. Szóval ennek, és az alumíniumnak is búcsút inthetek végre. Akit nem zavar az alumínium, annak szuper lehet, mert hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

fanni413

2018. február 24.

Sok év után végre megvan az IGAZI! Nagyon sok terméket próbáltam már, többféle árkategóriában, de sajnos néhány hét használat után minden ruhám büdös volt. Én nem, csak a ruháim. Ezzel nincs ilyen gondom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

ccvc

2017. november 27.

Ez egy meglepően jó kis deo. Az összetevői is kevésbé siralmasak mint más hasonló kategóriájú társainak. Az illata is aranyos. Véd is a szagok ellen és az izzadságfoltok ellen is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 27.

ssteff15

2017. május 12.

Mőltkor egy akció keretében jutottam hozzá, vonakodva de megvettem..hátha..Azt kell, hogy mondjam meglepően nagyon jól teljesít! Nagyon húzós napokat kell keresztül vinnem mostanában és a sok rohangálás miatt is izzadok, nem beszélve a időjárásról ami egyre melegszik és vlamiért most rosszul viselem és 22foknál már izzadok :| ezt is kibírja. Tetszik hogy géles az állaga, így legalább fel tud szívódni, bár be kell valljam az kissé lassan megy..szóval nem felülről kezdek felöltözni hanem alulról , így mire a blúzhoz érek nagyjából beleivódik a bőrömbe. Mióta használom em félek az esetleges kellemetlen szagoktól. Annyi zavar még benne, hogy nem látszik még nem szárad meg ugyan de marad termék a műanyag fejen ami ha szobahmérsékletnél kicsit melegebbre kerül akkor leolvad és kifolyik a kupak alatt amúgy a kis tartályára. Ezektől eltekintve nagyon nagyon kellemeset csalódtam, bár teljes ára véleményem sezrint túlzás, akciók keretében mindig be fogok vásárolni belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

Sh4ayoa

2015. november 18.

Nálam egyedül a kellemetlen szag ellen védett, de semmi több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 18.

Nálam egyedül a kellemetlen szag ellen védett, de semmi több.

Antioxidánsok: Tripropylene Glycol
Hidratálók: Cyclomethicone, Tripropylene Glycol, Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.