Lady Speed Stick

Ár:   949 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: stallone1946, az összetevőket feltöltötte: porcelanpipi, Módosítva: 2018. december 16.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet biztosít.

preka

2019. december 6.

mar kb mindent probaltam, gyogyszertarit, extra eroset (Dove Maximum protection) de semelyik sem valt be (hosszutavon). viszont ez!!! remek dezodor, nagyon jol teszi a dolgat, finom az illata, a nap vegere is es nem szarit! mindenki probalja ki aki hasonlo problemakkal kuzd/kuzdott mint en, nem fogja megbanni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Csutak

2019. november 25.

Teszi a dolgát, nagyon szeretem is érte. :) Bár az ára miatt szívtam a fogamat annak idején, de nem bántam meg végül is, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

bugeyes

2019. november 18.

Őszintén az eddigi legjobb drogériás dezodorom. Azt szeretném leszögezni, hogy olyanfajta csodát persze, hogy majd nem izzadunk soha semmilyen körülmények között a használatát követően, ne várjunk, de tényleg még mindig ez az a termék, ami a legjobban teljesít. Az illata számomra kellemes, nem tolakodó, tetszik az állaga is, hamar megszárad. Nekem szerencsére egy ruhámat sem fogta be. Hogyha használom reggel, még a nagy rohanásban sem múlik el a hatása, szerencsére az üde illat megmarad. Számomra az ár-érték arány miatt abszolút 5*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

teus0022

2019. október 22.

az egyetlen dezodor amitől nem pattogok ki és nem viszketek és tartós és iszonyat olcsó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

Anheszenamon

2019. október 11.

Egy youtube videóban figyeltem fel rá, gondoltam egy próbát megér. Mindig keresem a tökéletes dezodort/izzadásgátlót, így vevő vagyok bármilyen ajánlásra. Volt alkalmam tesztelni nyári melegben is. Azt nem mondom, hogy nem izzadtam a használata mellett ha nagyon meleg volt, de szagok nem keletkeztek és számomra ez a legfontosabb. Jól kenhető állaga van, könnyű felvinni a bőrre. Szerencsére nem okozott irritációt, mint ahogy az utóbbi időben több dezodornál tapasztaltam, hogy vörös foltot martak a hónaljamra. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 11.

sziluetta

2019. szeptember 14.

Szintén itt jött szembe gyakran és kváncsi lettem rá. Eddig a best ever a dove körtése volt, de az almásat is használom, mikor melyik, viszont ez a nyár kifogott rajtuk,izzadtság szagúnak éreztem magam, ha nap közbe újrakentem akkor is (amúgy most a hvösebb időben detto), gondoltam váltok és hát akkor nézzük ezt. Nekem nagyonbejött, az illata nem rossz (nyilván nem egy dove körtés, de ezt elfogadom), eleenben semmilyen izzadtság szagom nem lesz vele nap végére és ez minden, amit el akartam érni. Valóban hagy foltot, nekem a ruha oldalán, ha nem hagyom hogy megszáradjon öltözködés előtt, és totál rákenődik, ahogy felveszem a pólóm, szóval kicsit türelmesnek kell vele lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Mahoney

2019. szeptember 4.

mint a kedves elöttem szóló dettó ugyanaz😀sok jó vélemény, rossmann, akció😂de nekem azért vegyesebbek az érzéseim iránta. az illatát egyáltalán nem mondanám büdösnek, de nekem annyira nem jött be. mintha foltot is hagyott volna a ruhámon amit a színtelensége révén nem tudom hogy csinált, és nem is éreztem annyira tartósnak sem magamon. a dove krémdeoját használom rendszeresen, abban van egy kicsi tisztaság érzet is számomra, ebben nincs.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Bambusz92

2019. szeptember 4.

Nekem itt jött szembe gyakran. Sok jó vélemény. Rossmann akciós hopp kosár. Először furcsa volt hogy zselés és kikell tekerni de egyet tekerek rajta és pont elég mennyiség jön ki belőle egy hónaljra. Meg így legalább az utolsó cseppig el lehet használni. Rengeteg Borotalco, Dove (körtés, almás), Rexona és társai kipróbálása után pont így nyárutóra találtam meg a legjobbat. Tényleg én aki izzadok mint egy ló... semmi szag. Nagyon kis finom illata van nem tolakodó. Ha ez beválik én soha többet nem veszek mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

demeterne

2019. augusztus 28.

Nekem nagyon bejött ez a dezodor! Eddig Rexonát használtam, de attól valahogy nap végére büdös lettem, és befogta a ruháimat, de ez!!! Valami csoda! Egész nap friss illatom van, nem fogja be a ruháimat! Ha nyáron ilyen jól teljesített, nem aggódom, hogy télen milyen lesz. Megéri!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

mlexa

2019. augusztus 22.

Egy Youtuber csajnál láttam, és azt gondoltam, na jó, kap egy esélyt. És uram isten! Leesett az állam! Egész nap friss illatom van, nem kell egyszer sem újrakennem. Nem lesz foltos egy ruhám sem! Végre szabadon emelgethetem a kezem! Sehol semmi izzadság! Szuper jó! Pedig azt hittem, ez valami gagyi termék, de a legjobban ez vált be! Ezeket a 36 fokokat és a túrázást is kibírta. Rengeteget próbáltam már, más márkákat, de ez a tökéletes! Nincs miről beszélni tovább! Az esküvőmre is ezt fogom választani! Nekem az illata is tetszik. Nem hagy fehér foltot sem! Szóval tényleg.. Aki még keresgél, az tegyen egy próbát! Mindenkinek ajánlom, ezekben a kibírhatatlan melegekben!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Antioxidánsok: Tripropylene Glycol
Hidratálók: Cyclomethicone, Tripropylene Glycol, Propylene Glycol