Lady Speed Stick

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Katerina, Módosítva: 2013. január 11.

Kategória:   Dezodorok

24 órás védelmet nyújt.

jbarbi91

2019. május 24.

Szerintem kellemetlen illatú, nagyon kemény sziklaszerű a kenő stick része. Maga a márkacsaláddal nem vagyok megelégedve, ezért nem választanám többet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Hester

2019. április 6.

Nem gondoltam, hogy érdemes lesz róla írni, de végül szerettem volna ajánlani. Utálom a túlillatosított testápolás-testhigiénia kategóriába tartozó dolgokat, de ebben a termékben az illata sem zavart, nyáron is állta a sarat és télen is több réteg pulcsi "alatt". A bőrön nem hagy darabos fehér foltot, és a ruhán sem vészes. Én elégedett vagyok vele, pedig sok reményt nem fűztem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Banszky

2019. február 25.

Régebben használtam,azóta sem szeretem a krémes állagú deókat,mert nyomot hagy a felsőimen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

HDorina

2019. február 16.

Régebben használtam. Nagyon jó illata van. Krém állagú.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

Régebben használtam. Nagyon jó illata van. Krém állagú.

Ciklon3

2017. augusztus 29.

Hatékony. Valóban hagy fehér foltot a ruhán.
Samponnal lehet lemosni, lányok. Fél tenyérnyi samponnal lejön :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Hatékony. Valóban hagy fehér foltot a ruhán.
Samponnal lehet lemosni, lányok. Fél tenyérnyi samponnal lejön :-)

Mehecske

2017. augusztus 7.

Letesztelve a 40 fokos kánikulában. Ez volt az egyetlen dezodor, amitől még ebben az iszonyat hőségben sem volt semmiféle kellemetlen izzadságszagom! Borotvált hónaljra kenem, és még a nap végén sincs semmiféle kellemetlenség. Szuper, ajánlom, pedig én kellőképpen izzadok ebben a nyári bódulatban, és mégis tökéletesen védett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

BrittaCooper

2017. február 20.

Borzasztó. Az illata nagyon tetszik, és alapból nem vagyok egy izzadós típus, de még sportolás közben sem éreztem magamon kellemetlen illatokat, ezt használva. Viszont annyira, de annyira zsíros állagú, hogy teljesen eltömíti a pórusaimat. Csak egyszer, reggel kenem be vele magam, de olyan szinten tapad a bőrömhöz, hogy este fürdésnél, szappannal, tusofürdővel, szivaccsal alig bírom levakarni magmaról, és ilyet még ás dezodoroknál nem tapasztaltam. A többi LSS terméknél sem.
Karácsonyra kaptam ajándékba, még vacilálok azon, hogy kukában végezze, és újravenni semmiképp sem fogom.
Az illat miatt 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Az illat miatt 1 csillag.

szollosiheni

2016. május 13.

Hát én egyenesen büdös vagyok tőle, dehát ezvan, legalább ajándékba kaptam és egy fillérembe sem került...az izzadást nem gátolja és az illatát sem különösebben szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

sabrirory

2014. március 25.

Még karácsonyra kaptam. Nem valami jó az illata...legalábbis nekem nem jött be (konkrétan valami zöldség illatát érzem). Az izzadást sem gátolja olyan szinten, mint a többi stick. Jóindulattal: 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

noémi26

2013. április 29.

az illata finom,egész jó izzadásgátló..csak kár hogy használat után hagyhat fehér foltot fekete ruhán

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 29.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrogenated Soybean Oil