Lady Stella

Ár:   980 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: razovairotkiv, Módosítva: 2011. november 17.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Finom textúrájú bőrfeltöltő, öregedést gátló krém, mely a csokoládé értékes összetevőit tartalmazza. A csokoládéban lévő értékes antioxidáns polifenolok megkötik  és semlegesítik a bőr öregedéséért felelős szabadgyököket, a teobromin energiával tölti fel a fáradt bőrt, értágító és fényvédő hatású. A koffein fokozza a sejtek oxigénfelvételét. és a nyirokkeringést. A kakóvaj és a vitaminok regenerálják  a bőrt. Rendszeres használatával kisimulnak a ráncok, a bőr feszes lesz, a stressz által megviselt bőr ismét életre kel.

mankablogja

2014. június 27.

Több,mint egy hónapja vásároltam,akkor még kevésnek éreztem,és heti egyszer,az AHA-savas hámlasztás után használtam.
Most viszont,hogy sokkal melegebb van,a bőröm is zsírosabb,így éjszakai krémként pont megfelel.A csomagolása már nem a képen látható kerek tégelyes,hanem egy hosszúkásabb kis "tartóka".
Pillanatok alatt beszívódik,tehát szinte idő sincs bemasszírozni és teljesen sima érzetűvé teszi a bőrt.Az illata nem igazán jó,de nem is túlzottan zavaró.Nincs benne piros pöttyös összetevő,ez is pozitívum.Tényleg simább,feszesebb a bőröm,bár ez a sok víz miatt is lehet.Ahhoz képest,hogy milyen pénztárcabarát az ára,többet tud,mint a drágább társai.Elhasználom mindenképpen,újravásárlásról még nem döntöttem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 27.

Nixike666

2014. január 30.

Kb. egy hete használom, de ha elfogy biztosan újra fogom vásárolni. Rengeteg arckrémet próbáltam olcsóbb és drágább árkategóriásokat egyaránt, de eddig egyik sem vált be. Most úgy értem rátaláltam a tökéletes arckrémre. Vegyes bőrtípusom van, a T-vonalam nagyon zsírosodik, egyébként pedig iszonyat könnyen kiszárad a bőröm. A többi krémtől fényesen ragyogott az egész arcom, ez viszont nagyon hamar felszívódik, nem beszélve az isteni illatáról. Feszesebbé élettel telibbé tette a bőrömet, imádom! :)

Update: Annyira azért mégsem jó, nagy kinyomhatatlan pattanások lettek tőle az arcomon. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

Dorcsa

2013. szeptember 27.

Az illatával meg kellett barátkoznom, még most sem szeretem, de elviselem. Én éjszakára használom. Nekem kicsit kevés a hidratálás, amit nyújt, ezért igyekszem még elhasználni a nagy hideg előtt. Az árát megérte, de nem fogom újravenni. Kipróbálni jó volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

Moncica

2013. szeptember 15.

Finom az illata és nem lesz zsíros a borom utána mert teljesen beszivja, csomagban vettem de ez az egyetlen használható eleme a csomagnak.

UPDATE: használat után teli lesz apro pici pattanásokkal az arcom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

UPDATE: használat után teli lesz apro pici pattanásokkal az arcom...

bigsista

2013. április 16.

Judd0720-hoz hasonlóan, imádom! Kapcsolatunk kb. 3 éves.:) Ellenben én nyárra is használom, de csak "napozás utáni arcápolónak". Nálam bőrszínélénkítő hatás is van, a bőröm valamiért meg van veszve a kakaóvajért, és ezt nem fél "kimutatni"!:) Télen, ha napokig nem kenem magam, sápadtabb leszek. Aztán bekenem reggel, és délutánra már új színem lett, mintha kicsit "megcsípett" volna a nap, a lényeg, hogy olyan egészségesnek tűnök tőle!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 16.

judd0720

2013. február 19.

Évek óta használom, imádom, bár általában csak télen van rá szükségem. Azt vettem észre, hogy ha rendszeresen használom, akkor gyönyörű lesz tőle a bőröm, puhává és élettelivé válik, szinte ragyog. Nappalra és éjszakára egyaránt használom, általában előtte megtisztítom az arcomat a Neutrogena arctisztítójával, és a kettő együtt szinte csodákat tesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

ST

2012. december 9.

Klasszul hidratál és tényleg feszesít, bár a hígabb állag miatt kicsit várni kell vele, hogy megfelelően beszívódjon. Lehet ez azért van, mert viszonylag sokat kenek belőle, mivel így télen extra száraz a bőröm. Az illata szuper, olyan, mint a fehércsokié, legszívesebben megenném :) Ráadásul mivel parfüm nincs benne, ez csak a tiszta kakaóvaj illata lehet. Külön dicséretes, hogy parabenek sincsenek benne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 9.

agooo

2012. augusztus 30.

Kellemesen hidratál. Jó illatú. Puha tőle a bőröm. A radír párjával együtt vettem meg, eddig még semmi negatív vélemény, remélem így is marad. Pozitívként még annyi, hogy bár kis tubussal vettem szerintem egész sokáig elég lesz mert kevés kell csak belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

Echo

2012. március 21.

Az első Lady Stella krémem, nagyon meg vagyok vele elégedve! Jól hidratál, pedig elég száraz a bőröm. Az ára pedig szuper!! Nappali krémnek használom, estére sem húzódik a bőröm. Úgy vettem észre, hogy feszesít is, bár nem használom régóta. Tetszik, hogy nincs tele adalékokkal és finom csokis illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 21.

Dindy

2011. november 23.

Kellemes csoki illatú krém. Tényleg feszesíti a bőrt, ráadásul ár-érték arányban is egész jó. Én csak éjszakai krémként használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 23.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lanolin, Theobroma Cacao Fruit Powder

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Nem szabványos INCI név. Jelentése vitaminok keveréke. Sjanos nem tudni pontosan, hogy ez mit takar.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.