Lady Stella

Ár:   1180 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: bettiboo, Módosítva: 2013. április 23.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Testápolók

A gyantázás utáni irritált bőr nyugtatására és hámképzésre kiválóan alkalmas, könnyen felszívódik, hidratáló, nyugtató balzsam.

Kiszerelés: 500 ml

whitemagnolia

2017. március 7.

Hosszú évek óta használom, imádom!
Szuperül beszívódik és nyugtatja, ápolja a bőrt. Nem nőnek be a szőrszálaim soha. Nem csak szőrtelenítés után szoktam használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 7.

Hosszú évek óta használom, imádom!

lovi9407

2017. január 5.

Csak azért vettem meg, mert a kozmetikusom is ezt használta. Először még tetszett az illata, most sem rossz, de mintha kicsit gyógyszeres lenne. Tényleg nyugtatja a bőrt, gyorsan beszívódik, borotválkozás után is használom, de igazság szerint nem ájultam el tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

fdorottya

2015. május 12.

Nem szeretem mert ragacsos érzetet hagy maga után. Szeretem mert megnyugtatja a bőr és sokáig elég és az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

loju

2015. május 12.

Az a helyzet, hogy az újabb kiszerelésben kapható változatának nem ezek az összetevői. A weboldalon, ahol rendeltem nem tüntették fel az összetevőket, meg is rendeltem, de sajnos így nem tudom használni, ugyanis a benne lévő tartósítószerre allergiás vagyok! Majd a párom elhasználja!

arnocze

2015. március 10.

Nagyon jól nyugtatja a bőrt gyantázás után és az illata is finom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

Nagyon jól nyugtatja a bőrt gyantázás után és az illata is finom.

-.Nikii.-

2014. október 31.

Olcsó és sokáig elég szerintem. Borzalmas a lában epilálás után, elképzelni nem tudjátok.. Vörös, pöttyös..nagyon csúnya. Nem sokat javít rajta, de tény, hogy jobb egy sima testápolónál. Ha valaki tud valamit szőrbenövés ellen, kérem segítsen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 31.

szalmonik

2014. március 22.

Csak nemrég szereztem be itthonra, eddig jól bevált. Az illata nagyon tetszik, az állaga is jó, bár mintha filmréteget hagyna beszívódás után. Rengeteg van a flakonban, de csak kevés kell belőle, úgyhogy biztosan sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 22.

solyacska

2013. november 4.

Otthonra is vettem magamnak! Szőrtelenítés után mindig piros pöttyös lettem!De ez a krém jól nyugtat! Kellemes illat, hamar felszívódik! És nem is drága! Télen sokszor sima testápoló helyett használom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 4.

vivitrius

2013. október 30.

Kozmetikus keni rám gyanta után. Nekem nagyon könnyen szívódik és gyorsan megnyugtatja a bőrömet. Illatra is bejön :) Otthonra nem venném.

noxibaba: bármely fodrász- kellékesnél kapható, mikor utoljára néztem 6-700 Ft volt egy flakon :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 30.

Lara5

2013. szeptember 6.

Valóban megnyugtatja a bőrt, de nem szívódik be túl könnyen, sőt képez egy filmréteget a bőrömön és nehéz elkenni is. Az ára viszont jutányos és sokáig elég. A csodaszer jelzőt enyhe túlzásnak tartom, de a kategóriájában jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Lanolin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Nem szabályos INCI név. Kozmetikumokban használt tartósítószer kombináció márkaneve. Az INCI elemei: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Magnesium chloride és Magnesium nitrate. (technikai adatlap)