Golden Green

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Stella Szakáruház, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2018. augusztus 27.

Lelőhely:   Stella Szakáruház, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Segít csökkenteni a szem alatti táskák és sötét karikák külsejét, élénkebbnek mutatja a fáradtnak tűnő szemeket.

• A retinol az egyik legnagyszerűbb fegyver a ráncok elleni harcban, erősíti a kötőszöveteket, elősegíti a sejtgyarapodást, így feszesebb, rugalmasabb, simább szemkörnyéket eredményez.
  • A csipkebogyó igazi C-vitamin bomba a bőr számára. Gazdag természetes C-vitaminban és egyéb vitaminokban (B1-, B2-, K-, P), ásványi anyagokban, nyomelemekben és bioflavonoidokban. Fontos szerepet játszik a kollagéntermelésben, szabályozza a bőr oxidációs folyamatait, késlelteti a bőr öregedését. Antioxidáns hatása révén megköti a szabadgyököket, védi a bőrt a káros környezeti hatások ellen. A csipkebogyó 10-szer több természetes C-vitamint tartalmaz, mint bármelyik másik citrus gyümölcs.

Parabén-, illat- és mesterséges színezék mentes.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Beba01

2018. március 4.

Gyorsan beszívódik, illata nincs vagy nem érzem. De sajnos kamu nem használ. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 4.

Viatzio

2016. június 11.

Nekem még ráncaim nincsenek, viszont nagyon ki tud száradni a szemem alatti rész, amitől a pici ráncok is mélyebbnek tűnnek, és néha hámlott is. Ekkor elhatároztam, hogy igenis 21 évesen tudatosan fogok szemkörnyékápolót használni, majd 30 év múlva nagyon örülök neki. Tényleg nem nagy cucc, éjszakára szerintem semmiképp nem elég, nappal viszont szépen lehet rá sminkelni, ennyi pozitívumot adok neki. A durva szárazságot nem ez hozta helyre szerintem, hanem a Rival de Loop szemkörnyéki pakolása vagy mi :) Ha már megvettem elhasználom, mivel kiadós adag, elég sokáig elég lesz szerintem, de lehet én is elkenem dekoltázsra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

wk62

Korcsoport: >54
2015. március 14.

Használtam úgy kettő éve körül, de semmit nem tud. Nekem is mindig az volt az érzésem, hogy kevés. Azután dekoltázskrémnek kentem, mikor az alja felé értem, úgy 1/4-de volt még benne, el volt feketedve benne a krém. Undorító! Ezért az 1 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. március 14.

pronto

2014. augusztus 24.

az összetevői tényleg elég gázosak.
az ára nagyon jó.
nagyon sokáig kitart.
amúgy semmi extra. de nem rossz. nekem elég. nappalra és éjszakára is megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

az összetevői tényleg elég gázosak.
az ára nagyon jó.
nagyon sokáig kitart.

v.szilvia789

2014. augusztus 22.

Használom már egy ideje estére, de igazán semmi érdemleges változást nem tapasztaltam. Könnyű, krémzselé állagú, enyhe illattal (pedig nincs is benne illatanyag). Hamar beszívódik, de nem érzem, hogy igazán hidratálna, folyton olyan érzésem van, hogy kellene még kenni valamit. Irritációt nem okozott, nem csíp. Az összetevői nem valami fényesek, szóval nem hiszem hogy újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Lanolin, Glycerin, Propylene Glycol, Tea-Lactate, Sodium Lactate, Urea, Sorbitol
Vitaminok: Retinyl Palmitate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sorbitol h 1 1

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.