Lady Stella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: garden32, Módosítva: 2014. július 31.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzív hidratáló, öregedésgátló szérum, mely magas koncentrációban tartalmaz klinikai tisztaságú hyaluronsavat, ami a bőr hidratáltságáért felelős. Mennyisége 20 éves kortól csökken, a szérum ezt a hiányt pótolja. Urea tartalma puhítja a bőrt. Használatával a bőr többszörös mennyiségű vizat képes megkötni, mely ezáltal teltebb és rugalmasabb lesz,a ráncok mélysége csökken. mesterséges színezőanyagot és parbént nem tartalmaz.

Szilvi666

2019. augusztus 26.

Éjszakára szoktam felkenni az állaga miatt. Szépen hidratál, puha lesz reggelre a bőröm, de szeretnék még mást is kipróbálni. Engem az összetevők zavarnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

garden32

2014. augusztus 18.

Nem rossz, de nem érzem hogy annyira hidratálna, viszont cserébe nem irritál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Nem rossz, de nem érzem hogy annyira hidratálna, viszont cserébe nem irritál.

Barbika08

2014. augusztus 14.

A második dobozzal szereztem most be, igaz ezt csak kozmetikustól tudod megrendelni. Nekem nagyon bejött, de csak éjszakára teszem fel állaga miatt, s emiatt is jár a minusz mert az állagát leszámítva nekem nagyon rendben tartja az egyébként zsíros es aknés bőrömet. Árbarát és keveset kell használni egy alkalommal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Hidratálók: Urea, Hyaluronic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.