Best of Beauty 2019

Lady Stella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Olajos komponensei tökéletesen eltávolítják a gyantázás maradékait a bőrről, ß-karotin tartalma hámképző, nyugtatja, regenerálja a kezelt felületet. Használata arcra és testre, valamint érzékeny bőrre is ajánlott.

Kiszerelés: 150ml

Szandyye

2018. április 5.

Kellemes illatú, teszi a dolgát és ár/mennyiség arányban is kiváló. Újra fogom venni, mert érzékeny a bőröm, viszont ez az olaj bevált. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

nagyregina22

2017. július 13.

Nagyon jò, elhasznàltam de nem veszem ujra mert a babaolaj is leszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Nagyon jò, elhasznàltam de nem veszem ujra mert a babaolaj is leszedi.

Monic

2017. június 11.

Maximálisan meg vagyok vele elégedve, leszedte a gyanta maradványokat, megnyugtatta a bőröm, nem pirosodott ki, nem pattogott ki, bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

helgus96

2016. május 1.

Remekül eltávolítja a gyantamaradványokat! Gyantázás után az egész lábat jól bedörzsölöm vele, szerintem nyugtat is egy kicsit. Utána meleg vízzel és egy kis szappannal hamar lejön, nem maradok olajos. Árban is megfelelő, azt hiszem 800 ft körül vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 1.

Birkin22

2016. április 29.

A kozmetikusom használta és otthonra is vettem egyet, mert nagyon megtetszett az illata. Hatékony eltávolítja a gyantamaradékot szóval 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Lylien

2015. október 25.

Rendszeresen használom gyantázás és epilálás után is. Nincs pirosság, nincs gyulladás. A gyantát is egész jól eltávoítja.
Ha pedig úgy érzem, kell még ápolás a bőrömnek, olajozás után a Neogranormont is bevetem és így már biztos az eredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

helike911

2015. március 30.

A véleményeket olvasva lehet, hogy velem vagy a gyantámmal van baj, de nekem nagyon nem jött be:/ Sokkal jobban szeretem a sima olívaolajat, vagy a nedves törlőket, és az illatát se jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

ingrid0411

2014. július 4.

Lábam gyantázása után használom a maradék leszedésére és bőrnyugtatásra. Nagyon jó. Szinte ki sem pirosodik a lábam, nem gyullad be. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

Moonlight

2014. május 22.

Tényleg jól leszedi a maradékot,nem kell durván vakarászni vele.
(Off: Viszont ha ehhez az olajos témához van valakinek jól bevált vattakorong tapasztalata,az ossza meg velem :) Mert minden másra tökéletesen muzsikál,de erre használva darabjaira hullik szét.)
Persze ez nem az olaj hibája. Jól megnyugtatja a bőrt is,kevésbé piros pöttyös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 22.

Tényleg jól leszedi a maradékot,nem kell durván vakarászni vele.

Dana1983

2013. június 29.

Eddig sima étolajjal szedtem le a maradék gyantát, de ezzel sokkal könnyebben lejön. Kevés kell belőle és az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 29.

Antioxidánsok: BHT